Nadprirodzený príbeh o bezohľadnom sériovom vrahovi, ktorý prežil trest smrti na elektrickom kresle. Väzeňským strážam sa nepodarí vyhnať z vraha zlo, a nechtiac uvolnia vražedné monštrum. Výsledné kraľovanie násilia s extrémnym mučením nastavuje nový štandard pre hororový žáner. (JohnRambo)

FromHell odpad!

Tak toto sa naozaj nedá hodnotiť inak ako odpad.Starý Uwe mi už začína pripomínať Asylum..nič ho nezastaví!Tento film je tak strašne primitívna zlátanina,že ani nedýcham!A jasný dôkaz toho že Bolt je totálny pako je,že nám čoskoro naservíruje pokračovanie tejto epickej sračky.. ()

AlistairMir

Když jsem zjistil že tam hraje Ralf Moeller tak jsem chrochtal blahem jaký to bude killer kus chlapa. No a hodně rychle jsem zjistil, že vrahoun je někdo jinej. Nic proti Willovi dle všeho činky taky zvedá ale tak Ralf je prostě gigant. Ale hned jak jsem to překousl jsem už byl jen a jen spokojen. Osobně nechápu co maj všichni proti Bollovi. Jeho filmy jsou většinou pohodová oddechárna na tři hvězdy. Ale TOHLE !!! Fakt v černých číslech? Koukám lidi asi nemohou odpustit ten úvodní dokument. No mě tak max navnadil jelikož bylo jasný že film co vyhlásí válku ochráncům zvířat se nebude držet zpátky. A taky že ne. Ze začátku klasickej krvák nic extra ale hezky to odsýpalo a sešlo se několik mých oblíbených herců. Ale pak přišla scéna se starou ženou v kuchyni a já šel do kolen....Viděl jsem stovky a stovky krváků ale nikdy jsem neviděl horor kde by killer v jednom záběru ubíjel k smrti kladivem celých 5 minut !! Měl jsem pocit že koukám na real popravu a být slabší povahy tak jsem to fakt vypnul, zalezl do kouta a usedavě brečel. To byla síííla kam se dle mého hrabe Saw, Grotesque, Hory mají oči atd atd. No a konec? Nádhernej...ať se mi tu vysmějou mám to na háku tohle je snímek jakých moc není. MASAKR a ta maska je hustá. ()

Martin741

Reziser Uwe Boll natocil podpriemerny horor, ktory unho vynimocne népatri do odpadu. Zacina sa masakrom fauny, ktora mi bola proti ludskosti, no a potom nastupila nuda. vedenie hercov je tragicke, sami nevedia co maju hrat, akasi strasidelna atmosfera tu aj je, ale Uwe Boll sa extra nesral s jej budovanim. Dialogy su uplne hrozne a na maskach vidno, ze su to len lacne cetky z podradnych obchodov. Nuda dostala neprirodzene vela miesta, to je tiez minus. Ale nejde o odpad, samotny pan Boll ma na konte aj horsie filmy. 36 % ()

Rodriguez

Člověk musí dát na svůj instinkt a podívat se, jinak neuvěří! A opravdu jsem nevěřil vlastním očím! Zvrácenost a zábava dohromady opravdu jde. Uwe se zase jednou vytáhl a jeho Seed předvedl neuvěřitelná perverzní jatka! 75% ()

okkac

Uwe is a sick bastard! Ale musím uznat, že má zase koule natočit něco takového, kde to schytávají batolata a v několika-minutovém záběru je jedna osoba brutálně umlácená sekerou. Měl by si sice pořídit stativ a nějaké světla pro osvětlovače, jelikož v některých záběrech je to tma tmoucí, že nejde opravdu nic vidět, ale musím uznat, že trochu atmosféry jsem tam cítil a občas byl i napjatý. K tom všem připočítat totálně nehappy-endový závěr a nakonec to není tak hrozné, ale nic pro slabé povahy. ()

Johnny.ARN

Konečne lepši horor od Uweho. Malo to v prvej polke dobrú atmosféru, hlavne to prehľadávanie domu. Zamrzel ten úvod a divný strih v príbehu, kedy to nie úplne dávalo zmysel. Druhá polka už bola len klasická krvavina s končatinami a predbiehaním sa, kto vymyslí lepšiu vraždu. 2 z 5 ()

Beky

A další Uwe za mnou...uf, to zas byla...( doplň libovolné slovo:)!! Ale né tak strašný aby bylo chvíli špatně na světě, prostě normální špatný film, co natočíte s kámošema za dva dny!! A proč to lidi netočí, protože by to nikoho nezajímalo, Uwe ale bude točit a bude, něco se povede líp, něco hůř, ale pořád se nejspíš budem pohybovat všeobecně ve filmovém pekle!! Jednou větou: Škoda peněz, škoda času, škoda všeho, co se mu musí podřídit!! ()

gjjm

Po Postalu jsem došel k názoru, že Uwe si sám ze sebe dělá srandu a nemyslí své tragické schopnosti vážně a umí natočit i celkem slušný film. Seedem - který má pro úchyly mého formátu zajímavý námět a chlubí se extrémní krvavostí - mně pro změnu přesvědčil o opaku. Té morbidity tam reálně moc není a je soustředěna buď na samý začátek, nebo na samý konec filmu, kdy stejně dojde v podstatě jen k jedné sebevraždě a k vraždě jakýmsi podivným, nicméně nekrvavým nástrojem, který já osobně pokládám za hřebíkovačku. Uwe mučí spíš emočně, nebo spíš snaží se mučit, protože klade rovnítko mezi emoční mučení postav a emoční mučení diváků. Ano, funguje to, ale ne když divák postavy nezná a jsou mu ukradené. Mezi dvěma brutálnějšími scénami je to nuda, nuda, vykrádačka Se7en, čerň, čerň. Na začátku je (po úvodním smyšleném citátu z neexistujícího amerického zákona, mimochodem s hrubou gramatickou chybou) dlouhý a morbidní záběr na vraždění norka, pak na zpackanou popravu (nereálnou, pane Boll, nereálnou! nadto i v Zelené míli je brutálější scéna s toutéž tématikou), pak absolutní chaotická změť záběrů, laděných převážně do černé (což by bylo sympatické, Boll si ovšem vizuální stylizaci představuje tím způsobem, že půl záběru není vidět a na druhé půlce je svíjející se ksicht neschopného herce). Boll je skutečně příšerný režisér, kamera a scénář jsou debilní (o zápletce ani nemluvě), hudba je směšná, herecké výkony postav (Seed se pohybuje asi jako v Soumraku mrtvých - mimochodem, pojmenovat vraha Maxmilián Semeno je vážně geniální nápad) a snaha o temnou atmosféru rovněž (rozesmála mně už asi třetí minuta filmu, scéna v autobuse s maskou gorily nebo čeho - fakt nevím, co to mělo symbolizovat). Na druhou stranu, kdyby v tom nebyla hudba, dialogy a nápady typu dvouminutový záběr na rozevírajícího se švába (nebo nějakého jiného hmyzáka), kterému má dodat na horrorovosti černobílá barva, pak na hnijícího psa, který v kontextu filmu nemá žádnou logiku, pak násilně do filmu zaražené (jinak se to říct nedá) prvky detektivky a rodinného dramatu, kdbych neměl pocit, že je pár scén přeházených, kdybych to nebylo tak extrémně přehnané, kdyby se tři minuty v kuse neopakoval ten samý výkřik mučeného dítěte, kdyby to nebyla tak stupidní vykrádačka Se7en, kdyby v celém filmu nebylo nikomu ani trochu divné, že tam pobíhá chlápek s obvázanou hlavou, a především kdyby mi to co do atmosféry tak podezřele nepřipomínalo filmové verze Harryho Pottera (a co do morbidity to nebylo v podstatě na té samé úrovni), bylo by to docela slušně pseudomorbidní béčko. ()

NoFiction

Jsem opravdu velice překvapený z tohodle snímku. Seed je opravdu velice dobrá provedená myšlenka. Hlavní hrdina je absolutně nemilosrdný a hlavně brutální viz. scéna s kuch. sekáčkem na maso. Nevím co všichni od žánru HOROR očekávate ........romantiku ???? ()

Soweek

Podobných hororů sem viděl spousty a dobrá půlka z nich měla mnohem hroší scénář či režii. Navíc zde potěší (či vás naopak zhnusí) podle mne povedený správný hororový konec. Jak se zdá, Uwe se pomalinku dostává z totálního dna. ()

Anticque

Uwe nasadil od začátku slušné tempo, které se ve druhé polovině proměnilo v trápení. Laciný scénář se snažil zuby nehty udržet celkem dobrou atmosférou a celkem chutnými vraždami, ale co to bylo platné, když mu to potopily katastrofální herecké výkony a ještě mě zarazila scénka s ženskou na židly, která byla naprosto zbytečná a to doslova. Konec je slušný, ale celkem působí Seed neurovnaně, ale to si posral sám Uwe tím jak napsal scénář. Dávám za tři, jelikož jsem jeho zastánce a nebylo to až tak špatné, ale pro příště by si měl nechat Uwe napsat scénář od někoho jiného, teda pokud se někdo najde samozřejmě, kdo by měl tu odvahu:))) ale jak říkám, víc se snad scénáře posrat nedá tak proč ne, jdu psát:)) ()

netahlo

Sice opravdu spis beckova produkce, ale rozhodne ne natolik spatna, aby se pohybovala v cernych cislech. Naopak, nejakym zahadnym zpusobem mi to celkem sedlo. I kdyz teda hned ten zacatek je uchylarna. Stejne tak scena s privazanou pani :-) ()

sedm.1

Vážně hodně špatný. Uwe bohužel nepřekvapil a natočil další fiasko. Tentokrát se tento prznitel filmu dle počítačových her, vydal prozkoumat pole ryze hororového žánru, no a dopadlo to očekávaně průšvihem. Mizerná zápletka, i když je vlastně i drzost vůbec o nějaké existující, smysluplné zápletce v tomto případě mluvit, zpracovaná z devadesáti procent ve tmě, což mě snad vytáčelo úplně ze všeho nejvíc, s retardovanými dialogy, na jejichž úroveň se tentokrát Boll vykašlal snad ještě víc než kdy jindy, s hloupatými postavami, obsazenými mnoha jeho dvorními herci, takže kvalita nikde. Atmosféra pak měla vyloženě ony specifické bollovské parametry, tudíž velice osobitá a nezaměnitelná, zároveň ale i naprosto laciná a nefunkční. Seed jinak nedisponuje ani napětím, ani spádem (těch 90 minut mi přišlo snad jak tři hodiny), ani žádným překvapením, či zvratem a pointa je pak sice krapet neortodoxní a syrová, ale vzhledem ke všemu předešlému dění to už je stejně každýmu u prdele. A tak jediné, co tu zbývá ještě zhodnotit, je násilí a gore efekty, no a ty jediné vybojovali alespoň nějakou tu hvězdičku, neboť v tomto ohledu působí film vážně výrazně, a třeba scény jak z cely se třemi dozorci, tak třeba s tou paní přivázanou k židli, jsou opravdu bez přehánění doslova luxusně zpracovaný, násilný a nekompromisní, takže obrovská škoda, že jich je tak málo, neboť pak by šlo hodnocení celého filmu sakra výš, ale takhle, jestli si Uwe myslel, že to dožene reálnými záběry ze zabíjení zvířat, či zrychlenými záznamy rozkladu těl, tak je to vůl a dosáhl spíš jen pravého opaku. Zkrátka, ani Seed není podívaná, která by byť jen minimálně pozvedla Bollův tvůrčí kredit, je to opět laciná, mizerně zpracovaná a nudná hloupost, kterou docení asi fakt jen málokdo. ()

mosnak odpad!

Neskutečně jsem se nudil! Nesympatické herecké obsazení a neuvěřitelně trapně vedený příběh... :-( ()

Junys

Sériový vrah přežije trest smrti na elektrickém křesle a je připraven se pomstít. - Docela chabý. Jak tam byla scéna jak ji rubal hlavu tak byla neskutečně trapná amatérština... ()

paolito

Tak pozor, Uwe velmi mile překvapil !!! Jeho zdaleka nejlepší film, ani ve snu by mě nenapadlo že někdy budu tohohle rázného skopčáka chválit, ale je to tak! Nemožné se stalo skutkem! Uwe natočil FILM! Pár nelogičností a wtf scén se najde (ty záběry týrání zvířat si mohl odpustit, to byl hnus), ale chvílemi se dokonce do filmu i vkrádala atmosféra - třeba prohledávání domu. Normálně bych se asi rozhodoval mezi dvěma a třemi hvězdičkama, ale vezmu-li v potaz od koho to je, musím jít s hodnocením nahoru. U mě dobrý... ()

Kolssteyn

Je poměrně zajímavé, že i přes primitivní scénář, méně schopného režiséra (s producentem jedna osoba) a amatérskou kameru je ten film pořád průměrný... ale zoufalý plagiát Texaského masakru nelze skrýt. ()

Uwe masakruje zombíky... opět

Uwe masakruje zombíky... opět