The Oxford Murders

• Španělsko Los crímenes de Oxford (více)

Na Oxfordské univerzitě se profesor společně s absolvujícím studentem pokoušejí zamezit sérii potencionálních vražd, které se zdánlivě řídí podle matematického vzorce. V hlavních rolích John Hurt a Elijah Wood. (Lavran)

Ariella

Kdyby se jednalo o divadelní hru, napsala bych hodnocení asi takovém duchu, jako byla (smyšlená) odpověď Ladislava Stroupežnického Járovi Cimrmanovi o hře Čechové na Řípu. ()

Erutan_Revol

Řemeslně krásně udělané. Dlouhé kamerové záběry bez střihu (nebo se skrytým střihem), lokace a scény v záběrech na které by se dalo dívat celý den. Herecky taky super. Co mi nesedělo byl scénář. Motivace a chování postav ne vždy dávali smysl. Děj se jakoby cukal, nepostupoval plynule a zápletky na sebe tolik nenavazovaly, což mi přijde u Thrilleru, jako to nejdůležitější, takže musím dát jen 6/10. ()

Gr!mReefer

Pustil jsem ho a od té doby mě upoutal, než sem ho celý shlédnul. Občas sice lehce zdlouhavé, ale mé svou atmosféru a napínavý děj. Jeden z (pro mě) nejlepších detektivních filmů. Doporučuju shlídnout. ()

Vlad odpad!

a vrahom je....: zahradnik! Tato krmi-sracka bola natolko predvidatelna, ze som nejeden dialog odrecitoval este pred postavami... Prvoplanove, trapne, lacne. Argentinske telenovely su napinavejsie a prekvapivejsie- ()

Britská herecká elita na stopě zločinu

Britská herecká elita na stopě zločinu

10.06.2008

Thrillerem The Oxford Murders s Elijahem Woodem v hlavní roli španělský režisér Álex de la Iglesia kdovíjak rozměrnou díru do světa neudělal, ale my ještě tomuto pošukovi přece jen dáme další šanci … (více)