V polovině 18. století patřil Karibik pirátům. A nejhorší z nich byl Stagnetti, vždy následovaný věrnou a vnadnou kráskou Serenou. Jeho největším snem bylo uchvátit mocný artefakt, incké žezlo. A k němu vede cesta jen přes únos Manuela Valenzuela a jeho rozkošné novomanželky Isabelly. Začíná sexuplná jízda, v níž se záhy setře rozdíl mezi unesenými a unášejícími. Unést smyslností se totiž nakonec nechají všichni... (oficiální text distributora)

Omnibus

"Pro vánoční náladu, zepředu i zezadu." Viděno 25.12., ve dvou :-). Nekonečné ježdění pístů ve válcích sem a tam, příhodně ilustrující rčení má ji motorovou, mě většinou nudí. Pichráti z Kari-Bi-ku (bi movie "scissors" inclued) překvapivě neuspávali, ale bavili. Natočeno s láskou k žánru, tedy i k píchání, ovšem s invencí, nadhledem a humorem. Okořeněno vtipnými, péčková klišé shazujícími dialogy, či nečekaným vybočením z obvyklého mustru. Viz zuřivé prosekávání odbočky v džungli, ukončené suchou hláškou: "Planý poplach." Nebo hned v úvodu, při zahákování lodi Chilla de Caribbean. Piráti ukořistí i manželku kapitána, výstavní samici... a nic. Servou z ní aspoň šaty? Pche. Oblečenou ji hodí do vody, žralokům a lážo plážo odplují! Oni snad neví, jaký žánr se točí?! Úplně ve mě hrklo. Nestáhnul jsem omylem péčko o bukanýrech? Naštěstí ne. Byli to normální kluci, tedy zvídaví. V které jeskyňce se asi ukrývá poklad? Kolik mušliček, škebliček a lastur musí pozotvírat, než naleznou dost perel na třpytivý péčkový náhrdelník? A jaká je pro čapnutou odměna za forced lesbian-show? Zlato, stříbro? Pche. Soudek dusičnanu draselného! Čtyři galony. ()

lakikaki

81%?! Veď toľko nemá ani jeden diel Pirátov Karibiku! :) Rozhodne sa nejedná o zlý kúsok, skôr naopak, ale aj tak si myslím, že ako FILM (nie porno) nestojí tento snímok za viac ako slabšie 2 hviezdičky - scenár je o ničom, výprava pôsobí ako z nejakého školského divadelného predstavenia a navyše herecké výkony sú dosť chabé, čo však nemôžem povedať o niektorých orgánoch viacerých hercov. Avšak s prihliadnutím na žáner filmu (nemyslím tým dobrodružný) a na síce strašne lacné, ale v tomto segmente filmov vôbec nepoužívané digitálne triky, dvíham hodnotenie na 3 hviezdičky. To je myslím viac než dosť. ()

Brandon

Lechtivý film s jakýmsi příběhem, jakousi výpravou a jakýmisi triky. Je hezké, když se dva (až tři) lidi mají rádi, ale¨něco je špatně, když ony lechtivé scény jsem z nudy nucen přetáčet. Navíc na můj vkus moc vysoká koncentrace silikonu na metr čtvereční. Pravdou ale je, že holky daly do natáčení to své hérecké srdíčko a divočily na 120% :-) ()

Weirdman

To, že sa tu vyskytuje príbeh, náznak postáv a u niektorých zúčasnených aj záchvevy herectva nerobí z tohto porna nič iné ako celkom znesiteľné porno, t.j. človek má aj chuť preklikávať sa cez ten film až ku koncu. Ale inak je to porno ako každé iné - nudné párenie sa bezduchých králikov v x rôznych polohách... LARP krížený s pornom... (▼) ()

Tuxedo

Mainstream porno? Ale proč ne. Jsem rád, že tento žánr konečně přišel s něčím, kde "akce" není to hlavní a figuruje tu nějaký příběh. A ne tak ledajaký příběh. Scenárista Max Massimo dokázal spojit několik dějových linií tak dobře, že by z toho scenáristům druhých Pirátů z Karibiku šla hlava kolem. Rovněž dialogy jsou perfektně napsány a vtipné hlášky hercům pasují do úst stejně dobře jako penis do pusy Jesse Jane. I když film v druhé polovině víceméně ztratí tempo a většinou už se tu jen fuckuje (doslova), pořád jde o netradiční počin, který rozhodně stojí za vidění. Snad se tvůrci u případných pokračováních poučí z těch několika mála chyb. P.S. Krom skvělých výkonů hereček musím také pochválit brilantní výkon Evana Stonea v roli kapitána Edwarda Reynoldse, největšího lovce pirátů na světě!!! ;o) ()

• Vo filme je viac ako 300 špeciálnych efektov a má dokonca aj vlastný soundtrack, čo je pri porne naozaj neobvyklé. (Raccoon.city)