V polovině 18. století patřil Karibik pirátům. A nejhorší z nich byl Stagnetti, vždy následovaný věrnou a vnadnou kráskou Serenou. Jeho největším snem bylo uchvátit mocný artefakt, incké žezlo. A k němu vede cesta jen přes únos Manuela Valenzuela a jeho rozkošné novomanželky Isabelly. Začíná sexuplná jízda, v níž se záhy setře rozdíl mezi unesenými a unášejícími. Unést smyslností se totiž nakonec nechají všichni... (oficiální text distributora)

Weirdman

To, že sa tu vyskytuje príbeh, náznak postáv a u niektorých zúčasnených aj záchvevy herectva nerobí z tohto porna nič iné ako celkom znesiteľné porno, t.j. človek má aj chuť preklikávať sa cez ten film až ku koncu. Ale inak je to porno ako každé iné - nudné párenie sa bezduchých králikov v x rôznych polohách... LARP krížený s pornom... (▼) ()

prasokote

Kdysi mi to bylo podstrčeno zlomyslným kolegou z práce, že jsou to ti Piráti z Karibiku, tehdy novinka, tak jsem byla moc zvědavá, jaké to bude... Už při úvodních titulcích jsem pojala lehké podezření, když jsem nikde nezahlédla jméno Johnny Depp atd. Nicméně to není zle udělané, až na ten všudypřítomný silikon.... ()

Omnibus

"Pro vánoční náladu, zepředu i zezadu." Viděno 25.12., ve dvou :-). Nekonečné ježdění pístů ve válcích sem a tam, příhodně ilustrující rčení má ji motorovou, mě většinou nudí. Pichráti z Kari-Bi-ku (bi movie "scissors" inclued) překvapivě neuspávali, ale bavili. Natočeno s láskou k žánru, tedy i k píchání, ovšem s invencí, nadhledem a humorem. Okořeněno vtipnými, péčková klišé shazujícími dialogy, či nečekaným vybočením z obvyklého mustru. Viz zuřivé prosekávání odbočky v džungli, ukončené suchou hláškou: "Planý poplach." Nebo hned v úvodu, při zahákování lodi Chilla de Caribbean. Piráti ukořistí i manželku kapitána, výstavní samici... a nic. Servou z ní aspoň šaty? Pche. Oblečenou ji hodí do vody, žralokům a lážo plážo odplují! Oni snad neví, jaký žánr se točí?! Úplně ve mě hrklo. Nestáhnul jsem omylem péčko o bukanýrech? Naštěstí ne. Byli to normální kluci, tedy zvídaví. V které jeskyňce se asi ukrývá poklad? Kolik mušliček, škebliček a lastur musí pozotvírat, než naleznou dost perel na třpytivý péčkový náhrdelník? A jaká je pro čapnutou odměna za forced lesbian-show? Zlato, stříbro? Pche. Soudek dusičnanu draselného! Čtyři galony. ()

Cimr

Ze zřejmých důvodů málokdy koukám na porno od začátku do konce. Vzpomínám, že jsem takto viděl vlastně asi jen jedno - Za zelenými dveřmi. Ale tohle jsem si dal, protože je to, jak už tu někdo napsal, revoluce! Skvěle to zafungovalo především díky momentu překvapení - ha, porno a má to celkem smysluplný příběh! A herci hrají překvapivě dobře! A je to i vtipné! A nesouloží se tam každé dvě minuty! A jsou tam speciální efekty! Jinak to tedy zas až tak dokonalý film není, občas svou nedokonalostí až pobaví - např. dívka čerstvě vytažená z vody nemá rozmazaný make-up, pirát si v polovině 18. stol. nasadí kondom a všichni zavšivení piráti si mezi věčnými souboji stíhají vyholovat přirození. Příběh je jednoduchý, postavy ploché (tedy, obrazně řečeno), speciální efekty chabé a pointa žádná. Ale buďme rádi i za to málo. Jo a bavilo mě to víc, než Depp. ()

Gemini

To, co před lety udělala Jenna Jameson s Dreamquestem, se tady rozjelo v měřítkách měnících historii. Tohle je totiž opravdu film, ve kterém se i mluví a hraje bez souvislosti se sexem, a Evan Stone se Stevenem St. Croix dokonce vypadají, že by dokázali jakžtakž důstojně hrát i v "normálním filmu"... aspoň pokud by to byla komedie:) Digitální triky se blíží některým béčkovým straight-to-DVD titulům a překonávají lecjakou typicky katastrofickou příšernost, které vytvářejí televize. Kostýmy jsou naprosto luxusní a tak jako vůbec je na co se dívat. Sex je patřičně pirátsky divoký, ale je to samozřejmě celé vycíděné do čista, aby to bylo správně přitažlivé. Dvakrát přitažlivé ovšem nejsou téměř bezvýhradně silikonové roštěnky, a obsazení Jesse Jane považuju za šlápnutí vedle, protože ta je umělá snad úplně celá:P Nostalgická vzpomínka a nějaké to sympatické procento navíc budiž věnováno Janine Lindemulder, jedné z nymf mojí rané puberty. Tenhle statut je důvod, proč u ní přivírám oči nad tou umělou hmotou, co vláčí před sebou. No a je aspoň potetovaná jako správná pirátka - nad čímž bych si ovšem v jiném "settingu" ťukal na čelo (a taky to dělám, chci vidět kůži a ne omalovánky, sakra:)). Kolem a kolem vzato, můžete nejambicióznějšímu pornáči všech dob (do té doby;)) dát špatné vysvědčení? Samozřejmě že můžete, ale já to neudělám. 80% ()

• Vo filme je viac ako 300 špeciálnych efektov a má dokonca aj vlastný soundtrack, čo je pri porne naozaj neobvyklé. (Raccoon.city)