Julia Sandburg (Sigourney Weaver) byla velmi úspěšnou muzikantkou, která měla milujícího manžela a dvě malé děti, dcerku Maggie a syna Chrise. Jednoho dne se šla projít s dcerou do parku a ve vteřině nepozornosti o ni přišla. Julia se se ztrátou dcery nedokázala ani po letech vyrovnat a ztratila tím manžela a v srdci cítila jen hořkost a bolest, až jednoho dne poznala Louise. (oficiální text distributora)

agassi68

Taký milý priemer, ktorý si pozriete, zaujme vás, no a potom zabudnete.. Sigourney znovu dokázala, že nie je len Ripleyová. Kratšia stopáž by bola plus. ()

FeiNike

Námet viac než sľubný, bohužiaľ približne od polovice filmu som začal tušiť ako to celé dopadne a nakoniec sa to moje tušenie skutočne potvrdilo..Napriek tomuto a niekoľkým momentom, ktoré nepôsobili dvakrát uveriteľne a presvedčivo, sa nude aj tak nepodarilo zožrať ma..A to zásluhou skvelých hercov - Sigourney Weaver, Alessandro Nivola a s drobnými výhradami Kate Bosworth..V prvom rade kvôli nim sa oplatí vidieť túto nie práve strhujúcu, ale rozhodne zaujímavú drámu. ()

bearmeedek

Film jsem delší dobu odkládat ze strachu, že bude nuda. A konalo se příjemné překvapení. Do filmu je vložený cit a jakýsi nenápadný, ale vtíravý náboj. Obě hlavní herečky se mě líbily a pro Sigourney to bylo tak trochu představení jednoho herce. Takové pomalé drama s několika lehkými překlopeními. ()

xenopus

Nevěřím tomu... Nevěřím ničemu. Matka, která se ani po patnácti letech nevyrovná se záhadným zmizením své dcery, a místo ní si snaží "přivlastnit" někoho jiného, je pro mě velmi nepravděpodobný námět. Ačkoliv, u zpěvačky by to možné bylo... Spíš televizní film, kde máloco funguje jak má, od nezajímavě napsaného scénáře přes uvláčenou režii až k nevýrazné a nehodící se hudbě. S. Weaverová má ten zatrpklý výraz poznamenané ženy už na začátku a K. Bosworth mi nepřijde sympatická. Film kde - když už zápletka je takováto a tudíž to musí tahat herci - hraje pozoruhodně jen jeden herec (A. Nivola v roli bratra), si u mě nezaslouží víc než průměrné 2*. ()

jafuska

bohužel hodne podprůměrný film, čekala jsem od toho víc, začátek slibnej, pak najednou skok o několik roků napřed a já jsem čekala, jak budou holčičku úpěnlivě hledat, zhroucení matky a ono nic,a další půlka zmatená a nakonec jsem se ani nedověděla jestli to byla ta ztracená dívka, nebo .ne,ach jo,mohlo se to natočit více dramatičtěji, a ne taková slátanina ()

DJ Kritik

Tento štýl drámy ma neoslovil, skôr naopak nudil. Myslím, že držať napätie len na jednom bode a naťahovať ho ako telenovelu nie je ten správny typ napätia. Scenár je tak slabý, že epizódy z Dr.Housa majú viac zápletky na menšom priestore a to je skutočne slabota. Vtiahnutie do deja: ** Dramatičnosť: * Realita: ** ()

Mr.nachos

Utahaný, nudný a koukatelný jen s obrovskou dávkou sebezapření. Když pominu fakt, že Sigourney Weaver je pro mě krajně nesympatická ženská, která postrádá i minimum ženskosti, tak mě jako herečka nikdy nepřesvědčila a tady to rozhodně lepší není. ()

Prubner

Bohužel se mi ten příběh zdál silně vykonstruovaný, z prstu vycucaný a tudíž nevěrohodný. Už ty desítky náhod, které ty dvě hrdinky svedly dohromady ! A že by se tyto dvě naprosto rozdílné ženy takto sblížily, tomu fakt nevěřím. Jen jsem doufal, že ta holka nakonec nebude onou ztracenou dcerou, protože to už by bylo moc. No tak aspoň že to. Jinak Sigourney byla dobrá, o tom žádná. ()

kenny79

Milující matka je se svou dcerou v parku a hraje s ní na schovávanou. Po chvilce nepozornosti ji dceru někdo unese. I po 16 letech nevzdává hledání a v jedné restauraci potkává jednu dívku, která jak časem zjištuje je ji docela podobná. Nastěhuje si ji k sobě domů a po několika měsících zjišťuje ... ()

Lucbric

Čekala jsem od filmu víc, když nad filmem přemýšlím zpětně, tak děj byl takový vleklý a závěr docela rychle utnut. Nedozvíme se pořádně, co se stalo se ztracenou dcerkou, což mě pěkně mrzelo. S. Weaver mi bylo líto (je to skvělá herečka a role utrápené matky ji opravdu sedla). ()

honzic

Ani Weaver nezachrání nepovedený film. Možná zajímavý námět, ale naprosto nezvládnuté režijně. Uběhne mnoho let a všichni vypadají stejně a všechno taky, což působí zmateně. Do toho je to celé značně nelogicky pojaté a scénář je zmatený zcela. Nemůže to zachránit ani dobrý výkon hlavní hrdinky. Hodnocení: 45 % ()

djcremo

Film o matke, ktorá stratila svoju dcéru, nevie sa s tým vyrovnať a stále dúfa v to, že ešte žije a raz ju určite nájde. Príbeh o tom, že človek sa s tak obrovskou stratou dokáže vyrovnať po svojom aj keď sa najbližším to zdá zvrátené. Troška mi chýbalo na začiatku to, ako tú stratu rodina prežívala, ale aj napriek tomu má pre mňa ten film hĺbku, aj city i keď trocha iné ako by sme čakali. Mňa osobne film nenudil. Zaujímavý pohľad na to, ako sa človek dokáže vyrovnať so svojou bolesťou a ako sa mu v tomto dostáva málo pochopenia od svojej rodiny. 80% ()

zigy

Dvojice Sigourney - Bosworth je duo, které zaujme - jedna charismatem, druhá krásou. Když mají navíc co hrát, je to radost. Psychologické drama o neštěstí v podobě ztráty malé dcery, které může zničit zbytek života. Pak najednou zasvitne naděje....a i když třeba bude nevyplněná, můžeme z ní vykřesat důvod žít znovu naplno. Křehké, sice trochu přitažené za vlasy, ale moc hezké. Kdyby to natočili Francouzi, tak řeknete, že tohle umí jen oni.....ale ouha, pryč s předsudky! ()

allegria

Perfektní film, který mě mile překvapil režií, ale především inteligentním střihem - kromě hereckého koncertu Sigurney to je důvod, proč dávám plné hodnocení. Děj plyne bez zbytečných polopatických protahování scén, režisér ví, kdy je toho dost. ()

Karja

Na drama málo dramatické. Po zuřivém pátrání po ztracené dívce, které by tu člověk čekal, tu není ani stopy. Holčička zmizí a vzápětí je člověk o šestnáct let později. Takové průměrné vyprávění o tom, jak je těžké se vyrovnat se ztrátou milovaného. 50 % ()

JohnnyV

Námět výborný, Sigourney taky, ale celé je to tak nedotažené, až je to škoda. Více pozornosti mělo být věnováno tomu, proč vlastně a jak její dcerka zmizela a co se s ní stalo. Prostě nedomyšlené. ()

peproch

Moc se mi film libil. Příběh vypráví o tom, že nelze přece vždycky si říct: neva, jdem dál, čas ránu zahojí. Ztratí se dcerka, krásná, sladká, něžná a protože Julia cítí jistý druh viny, vynuluje životní elán, rezignuje, jen přežívá. Zjevení Louise a naděje, že by tato trápící se mladá žena snad za jistých okolností možná mohla být ona ztracená dceruška je mocná, oživující!!!! Skvělé drama o třech jednáních. Drama o naší potenci věřit snům. ()