Všechno to začalo, když Charliemu Loganovi bylo deset let. Odmítl tehdy políbit jednu dívku a ona na něj seslala kletbu. Nyní, o pětadvacet let později, je z Charlieho (Dane Cook) úspěšný dentista... a prokletí stále trvá. Zatímco jeho nejlepší přítel, plastický chirurg Stu (Dan Fogler), zvládá tolik pacientek, kolik je jen možné, Charlie stále nemůže najít tu pravou. A co je ještě horší, na svatbě jedné své bývalé přítelkyně zjišťuje, že každá žena, s níž se vyspal, našla skutečnou lásku – s mužem, kterého vzápětí potkala. Jeho život naplněný jen sexem bez citů je stále osamělejší – dokud nepotká Cam (Jessica Alba). Obavy z toho, co by mohlo následovat po společně prožité noci s dívkou svých snů, však Charlieho přimějí k rozhodnému činu. Kletbu z dětství je třeba zlomit! (Cinemax)

matezzz

Vcelku dobrá komedie, místy nepěkně přehnaná, ale pořád ještě docela vtipná. Hlavní dvojice je sympatická a krásná, což určitě zachraňuje většinu filmu. Ve výsledku to je pro mě příjemná, ale průměrná komedie se zajímavým námětem. ()

Magneto

Zo všetkých romantických komédií tohoto roku je Good Luck Chuck tá najvydarenejšia. Dobrá kombinácia srandy a romantiky. A tentokrát je tá sranda kráľovská, uchechtával som sa celý film. Herci sú sympaťáci, tento film sa vážne vydaril... ()

Yesqward

Klasická vulgárna americká komédia, ktorá má dosť vtipných hlášok. To je asi tak všetko, čo tento film obsahuje. Za samotný film 2*, a za Jessicu Albu pridám ešte jednu. Pre tých, ktorý prepadli z matematiky: 3* = 60%. ()

-dRaGoN-

Pokud bych měl hodnotit Klikaře Charlie jako komedii, nedopadlo by to vůbec dobře, jestli jsem se pousmál 2x tak je to moc. První půlka filmu je vysloveně nepovedená. Pokaždý když sem viděl jak se Cam (Jessica Alba) něco přihodí jen jsem obracel oči v sloup, cítil takový podivně trapný pocit a tajně doufal že při příští nehodě Cam v bolestech umře (a to jsem mírumilovný a mám Jessicu jinak rád :)) Na druhou stranu uvěřitelnost její postavy a její nešikovnosti je do určité doby téměř dokonalá. Naštěstí v momentu kdy o ní začal mít Chuck zájem přišla romantická složka a film se začal trochu přebarvovat k lepšímu. Sledovat potom snahu Chucka neztratit Cam už začla být poměrně zajímavá. Je škoda že autoři měli pocit že komediální složka musí převládat. Obzvlášť když je z většiny přímo děsivá. Jmenujme Foglera se svojí samomasáži prostaty, obezní slečnu u bazénu, tučnáka který žere svoje exkrementy, huh? Záverečná scénka s homemade pornem, při kterém je "zneužit" plyšový tučňák, už závání zofílií a je samotný vrchol demence. Komedie mám rád, jsem hodně tolerantní i k různým trapnostem a blbostem, ale i u mě ta hranice má meze. 35% ()

Tomasso001

Pobavil jsem se a to od komedie očekávám, takže dávám tomu odpovídající hodnocení... Zajímavá hlavní dvojice, hlásící plastický chirurg a spousta originálních situací a hezkých dívenek. Celý film je prostoupen sexem a narážkami na něj což mi také vůbec nevadí, není to tolik okoukané tak spíše naopak... ()

kurcatovium

To, že jsem u filmu neustále klimbal a usínal a přesto stále byl v obraze co se děje, mě jen utvrzuje v tom, že to není tak uplně "ono". Co k tomu říct? Nijak mě to nenadchlo, celkem nuda. ()

T-pack

Vcelku originální a hodně ulítlá romantická komedie. Dostatečně vtipná na zabavení. Ale že Cam a Charlie skončí spolu bylo jasné už od první scény, ve které se Alba mihla. U jiných komedií bych to možná odpustil, ale tahle byla dost nápaditá na to, aby to tak muselo skončit. ()

Beky

Jednou větou: Bohužel tempo filmu nedovoluje vyšší hodnocení, budete se několikrát během filmu nudit, velmi mile mě překvapila ústřední trojce, která dokáže bavit i ve chvílích kdy neni co hrát ani nic vtipného předvádět, dívat se na ně je radost a minimálně dva geniální vtipy určitě předvedou!! ()

Pavlínka9

Konečně jedna z "amerických komedií", u které jsem se zasmála a nebylo to trapné :) A mohl za to hlavně Cook a Fogler, který každým svým výstupem dokázal, že dokáže zahrát ještě většího debila než jsem si myslela :) Nejlepší přátelé plastický chirurg a zubař a chodící neštěstí Alba, která mi sice byla nadmíru nesympatická, ale budiž ;) Když neměla moc oblečení, tak se na to dalo koukat :D Sice je film plný nehorázných prasáren a poznámek, jež jsem myslela, že snad nikdy neuslyšim, ale povedlo se jim to :) ()

VasaX

Když jsem četl některé názory, trošku jsem se bál. Před Good Luck, Chuck jsem viděl The Hearbreak Kid s Benem Stillerem a trošku jsem se bál že po nepříliš povedené "Stillerově" komedii uvidím další vpodobnou věc, díkybohu bez Stillera. Velmi jsem byl překvapen nucenou nenuceností humoru, romantiky, příjemných scén a sladce-roztomilé, nešikovné ale přesto velice okouzlující Jessicy Alby. I když byl děj silně předvídatelný, klasické hollywoodské klišé, provedení bylo opravdu příjemné. ()

zdenny

Tato "romantická" komedie nemůže být určena pro mládež mladší alespoň 14 let pro nemalý výskyt vulgárních výrazů. Je zvláštní, jak dokázali tvůrci skloubit sladkou lásku s tolika vulgarismy v jednom filmu. Musím říct, že na to, že se prakticky jedná o klasickou romantickou komedii, je zde dost věcí, které jsou nové anebo alespoň dlouho nepoužité. Roztomile vypadá nešikovnost Jessici Alby, Dan Fogler je také jedlý (viděl jsem už jablečný koláč a jiné - grep ale opravdu poprvé), pobavil jsem se i u zhuleného bráchy. Celkově byl film příjemný, úsměvný (smíchy jsem se ale neplácal) a někdy dost vulgární. PS: Český název filmu je opět ukázkou, jak umíme komolit americký originál. Nic by se nestalo, kdyby se film jmenoval prostě - Štístko Chuck. ()

Millanium

Kdybych věděl, že se budu dívat na film plný silikonu, vtipů o sexu a tučňácích, tak bych k němu jistě přistupoval s velikou nedůvěrou a jistě bych se mu i vyhnul oklikou. Naštěstí jsem byl překvapen, protože mezi několika blbými vtipy jsem se opravdu zasmál a místy docela bavil. 69% ()

sskrblik odpad!

No to je hrůza! Mě to nepřišlo vůbec vtipný, možná jen s tou holkou co se jí pořád něco dělo, ale to bylo všechno. Film byl pro mě za trest a nějakej borec, aby měl jakoukoliv dívku na kterou si vzpomene v posteli - tak to ne! Jednak jsem mu je záviděl a takovej loverboy to určitě nebyl. ()

Jolinar

Tak tohle mě fakt překvapilo!=) tak stupidní plakát a ubohej trailer a nakonec TAKOVÝ hlášky, sexuální scény, absurdní momenty a především oplzlý a úchylný humor=) asi je fakt dobrý mít malý očekávání=) ()

hroubek

Obyčejná romantická komedie s neobvyklou zápletkou a s tučňáky. To je všechno. Ale očividně to stačí, protože film je vtipný, romantický a hlavně svižný. Je pravdou, že některý tvůrci by z tohohle námětu dokázali vytvořit oscarové drama nebo něco vtipnějšího. A Jessica Alba je opravdu roztomilá. ()

JohnSmith

Jak nejsem na romantický komedie,tak tentokrát jsem se slušně bavil. Je to vtipný, je to sprostý a není to hlavně blbý. ()

Master19

Úplně jsem hleděl, že to běží v televizi. Tedy, po scénu na pláži jsem to sledoval jen tak na půl oka, ale potom už jsem zvedl... obě. ;-) Kromě jiného se mi hrozně líbily dialogy mezi Chuckem a Cam (tedy než se rozjela romantika), kéž bych byl taky tak vtipný. Škoda toho závěru, jinak to bylo docela fajn. Cook ani Fogler se mi tedy moc nelíbili, ale na ty se stejně většinu filmu ani nemusíte dívat. ()