Reklama

Reklama

Království Azeroth a říše Draneor se od sebe nemohou lišit víc. Azeroth je vzkvétající říše lidí, v níž moudře panuje král Llane (Dominic Cooper). Jeho vojsko vedené rytířem Lotharem (Travis Fimmel) a společenství mocných kouzelníků v čele s mágem Medivhem (Ben Foster) důsledně chrání mírumilovnou civilizaci. V Draenoru představuje život permanentní boj mezi znepřátelenými rasami Orků, jež spojí až neporazitelný nepřítel, nákaza, která v jejich zemi postupně ničí vše živé. Jejich vůdce Gul´dan vytvoří s pomocí temné magie portál, kterým můžou Orkové proniknout do jiného světa a ten si osídlit. Shodou okolností se jejich cílem stane právě Azeroth, jehož obyvatelé jsou ochotní bránit svou zemi do posledního muže, ostatně nic jiného jim ani nezbývá. Zdá se, že ničivý střet civilizací nelze zastavit, ti, kdo hledají náhradní řešení, přesto existují. (Cinemart)

(více)

Diskuze

Dreamer.max

Dreamer.max (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Zatím nemůžu posoudit, ale minimálně v CZ překladu to bylo napsáno neskutečně poutavě. Četl jsem i když řvala televize a okolo mě se bavilo dalších 9 lidí. :) Už mám domluveno s kamarádem, že mi půjčí další knihy. Ale zrovna události okolo Medivha mě vždycky táhly nejvíce. Hodně mě teď zajímá, jak to bude dál s Khadgarem, jak se z něj stane jeden z nejmocnějších čarodějů. V knize už projevil nadání, ale zatím žádnou velkou moc.

Dreamer.max

Dreamer.max (hodnocení, recenze)

Dostal jsem od přítelkyně Prvního strážce, první WC knížka, kterou jsem přečetl a neskutečně mě to chytlo. A zrovna se jedná o události, které budou v pozadí filmu. Samozřejmě jsem to už znal z historie na wowfanu a wowwiki, ale takhle do detailu to je úplně o něčem jiném. Z pár věcí jsem teď zmatenej, protože jsem předtím myslel, že se to událo trochu jinak. Jsem moc zvědavej, co z toho se objeví ve filmu a kolik toho bude změněno. :)

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Ellmariachi

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Kriegel

A já znám lidi co jim přijde například jako naprostý nesmysl(stupidní též) třeba něco tak dokonalého jako je Matrix (ten první myslím)

na příspěvěk reagoval Athaeneus

Kriegel

Kriegel (hodnocení, recenze)

Baronne

Někomu to stupidní přijít může a my by sme mu to neměli brát...znám lidi kterým příjde stupidní i takový Pán Prstenů, bohužel ve většině případů ti lidé co to tvrdí jej ani neviděli takže nevím co na to říct...

na příspěvěk reagoval BloodyBeast, Odurko

Baronne

Baronne (hodnocení, recenze)

Jsem nevěděl že jeden z nejlepších, nejpropracovanějších a nejrozsáhlejších příběhů se = "jedna z nejstupidnějších fantasy".

na příspěvěk reagoval Kriegel

Odurko

Odurko (hodnocení, recenze)

senin

Všade kde prídeš začneš tam cpať svoj postihnutý názor, na ktorý nikto nieje zvedavý. Vyjadruješ sa ako totálny chuj a imbecil bez toho aby tvoj komentár mal vôbec nejakú výpovednú hodnotu. Ba vlastne ano, vieme o tebe, že si retardovaný.

senin

senin (hodnocení, recenze)

takže jedna z nejstupidnějších fantasy se dočkala filmového zpracování? Hmm, plastový hnus a nevkus warcraftu se jim povedlo nastříkat na plátno přesvědčivě...

na příspěvěk reagoval Ellmariachi, Odurko

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Na mě to fungovalo už od 2., nebo 3. shlédnutí zcela v pohodě. Vlastně čím víc jsem se díval, tím víc nadšený jsem byl. A ten pocit přetrvává do teď :)

 (hodnocení, recenze)

V kině to byl asi nejlepší trailer..takto z youtube ale nic moc.

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Adriennes

Hned se těším o něco víc. Jen doufám, že budou dávat 3D s titulkama, protože hlas Travise Fimmela mi vůbec nesedí :(

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Já na to půjdu do kina rozhodně v 2D protože 3D nemusím a tím pádem je nesleduji. Nic proti 3D nemám jenom to prostě není můj šálek kávy.

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Tak jsem viděl trailer v kině ve 3D a musím říct, že z toho mám hned lepší pocit. V tom 3D se zdálo všechno mnohem krásnější a hlavně ti herci daleko líp zapadali do toho počítačovýho prostředí.

na příspěvěk reagoval Adriennes

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Já ti to neberu, a určitě nejsi jediný. Já jenom říkám že mě se nelíbila a pro mě to byla totální americká ptákovina a zprznění skvělých želv na kterých jsem vyrůstal.

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Želvy Ninja docela dobrý ? panebože co může být dobrého na tom že chce někdo natočit další sprznění Želv tak jako ten první film, tomu vážně nerozumím jinak X-Meni dle mého super a Warcraft taky Star Trek mě osobně nezajímá.

 (hodnocení, recenze)

Tak myslel jsem že trailer k tomuto Warcraftu je špatnej ale to jsem ještě neviděl ten otřesnej na Star Trek a spoiler rich BVS...Xmeni taky nic moc..no ještě ty Želvy Ninja docela dobrý.

na příspěvěk reagoval BloodyBeast

Související novinky

God of War se oficiálně dočká seriálu

God of War se oficiálně dočká seriálu

15.12.2022

Ačkoliv se Amazon již před pár měsíci přihlásil o adaptaci herní série God of War, americký streamovací gigant (na území Spojených států dokonce služba s největším počtem předplatitelů) si oficiálně… (více)

Nový Sonic drtí všechny rekordy

Nový Sonic drtí všechny rekordy

11.04.2022

Kdo by to ještě před pár lety řekl, že tím prvním filmem podle videohry, který prolomí ono proslulé prokletí nepovedených, a především neúspěšných herních adaptací na stříbrném plátně, bude až Ježek… (více)

Ben Foster jako Jan Žižka

Ben Foster jako Jan Žižka

24.08.2018

Necelý měsíc před začátkem natáčení odtajnil producent a režisér Petr Jákl jméno herce, který ztvární hlavní roli v připravovaném historickém velkofilmu Jan Žižka. Je jím americký herec Ben Foster,… (více)

Kdo natočí Call of Duty?

Kdo natočí Call of Duty?

14.02.2018

Herní série Call of Duty se chystá na velké plátno a možná se toho nemusíme bát. Firma Activision si totiž po vzoru Marvelu založila vlastní produkční firmu (Activision Blizzard Studios), která… (více)

Reklama

Reklama