Reklama

Reklama

Království Azeroth a říše Draneor se od sebe nemohou lišit víc. Azeroth je vzkvétající říše lidí, v níž moudře panuje král Llane (Dominic Cooper). Jeho vojsko vedené rytířem Lotharem (Travis Fimmel) a společenství mocných kouzelníků v čele s mágem Medivhem (Ben Foster) důsledně chrání mírumilovnou civilizaci. V Draenoru představuje život permanentní boj mezi znepřátelenými rasami Orků, jež spojí až neporazitelný nepřítel, nákaza, která v jejich zemi postupně ničí vše živé. Jejich vůdce Gul´dan vytvoří s pomocí temné magie portál, kterým můžou Orkové proniknout do jiného světa a ten si osídlit. Shodou okolností se jejich cílem stane právě Azeroth, jehož obyvatelé jsou ochotní bránit svou zemi do posledního muže, ostatně nic jiného jim ani nezbývá. Zdá se, že ničivý střet civilizací nelze zastavit, ti, kdo hledají náhradní řešení, přesto existují. (Cinemart)

(více)

Diskuze

Tiberian

Tiberian (hodnocení, recenze)

Tu nejde len o kritiku, ide tu o obecne povedomie. Na cinematiky Blizzardu sa pozrie kazdy a kazdy si rad vypocuje ich hudbu pretoze je povazovana za najlepsiu. Lenze vola ist na film do kina, ked ohlasy nie su tak pozitivne automaticky odpada. Ja bych na to nesiel a pritom som polovicu casu pri pc stravil z hrami od Blizzardu. Co potom niekto kto ich hry nepozna?

na příspěvěk reagoval konvicce

Uživatel Tiberian smazal svůj příspěvek.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Tiberian

Já si spíš myslím, že je věčná škoda, že si Blizzardi sami nevytvořili filmové oddělení a nechali to nějakému Universalu nebo kdo ví jakým idiotům.

Na druhou stranu, nevěřím zcela ani Blizzu, ale počítám, že by rozhodně neudělali tak trapnou kampaň a nekrátili film o 40 minut.. 

na příspěvěk reagoval Insegrim, konvicce

Tiberian

Tiberian (hodnocení, recenze)

Ani som nevedel ze uz bola premiera. Jako fanusik Warcraftu moc niesom, Blizzardu ano a musim povedat, ze keby to malo kvalitu ich videi (povedzme tych lepsich) tak to musi byt minimalne 8.8, aj viac. Chut pozriet si to moc nemam, pretoze mojej ocakavania na takuto pecku su principialne megalomanske. Ved o tomto vsetci snivaju 2 dekady. Na druhej strane je prave preto mozne ze tento film nikdy nemal uzriet svetlo sveta. 

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Warcraft: The Beginning is an axe swinging, tusk snapping, sword clanging, good old fashioned fantasy that wastes no time getting going and, despite the fact it would benefit from some wrinkles being ironed out, it stands as the best transition from video game to film yet. We loved it, many others will too and fans will feel right at home, critics be damned.

http://www.starburstmagazine.com/reviews/latest-reviews-of-movies/15304-movie-review-warcraft-the-beginning Parádní recenze, 8/10 :)

 (hodnocení, recenze)

Top 1000 voters na imdb (33)  6.3

který jiný film pocházející z USA měl premiérou až po 16 dnech?

j.linhi

j.linhi (hodnocení, recenze)

tak on je to risk... mhlo to taky mit 20% nebo 2.0, podle mě to žádnej kalkul není, Warcraft neni jedinej co je někde promítanej dřív než ve zbytku světa

 (hodnocení, recenze)

j.linhi

no minimálně na to pude víc lidí,protože si zafixujou že na imdb to má též 8.0 jako tady..by mě zajímalo jestli to byla kalkulace studia..udělat takovej gap mezi premiérama.

na příspěvěk reagoval j.linhi

j.linhi

j.linhi (hodnocení, recenze)

81% procent je průměrný hodnoceí uživatelů... to nemá s kritikou co dělat a jestli to někoho ovlivní nebo ne záleží na každym zvlášť jak za sebe umí nebo neumí přemejšlet... 

 (hodnocení, recenze)

j.linhi

však jo..proto těch nýnějších 81% co tu bude,až do dalšího týdne,nikoho určitě neovlivní.

na příspěvěk reagoval j.linhi

j.linhi

j.linhi (hodnocení, recenze)

jumptheshark

přesně tak, bohužel spoustu lidí ta kritika ovlivňuje ptz nejsou schopný dělat si vlastní názor a berou kritiku pomalu jako slovo boží...

na příspěvěk reagoval Tiberian

jumptheshark

jumptheshark (hodnocení, recenze)

Mně je teda názor rádobykritiků celkem ukradenej. Jestli tomu dá nějaká Spáčilová na iDNESu 40 %, tak to pro mě není směrodatný... Je spousta komerčně úspěšnejch filmů, co kritici strhali, a běžnýmu divákovi se líbily, což se projevilo i na jejich hodnocení. Pokud na tom Warcraft bude stejně, myslim, že většina fanoušků se zlobit nebude.

na příspěvěk reagoval j.linhi

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Jediný, kdo v to doufá, jsi ty. Proč by někdo chtěl, aby nějaký film selhal? Pokud teda není naprostý dement... jo aha, to vlastně jsi :)

Shadow4511

Shadow4511 (hodnocení, recenze)

warha

Tak v prvom rade sa neobávaj a nepozeraj na kritikov ako keby bol ich názor smerodajný, ale najmä si uži film :D

warha

warha (hodnocení, recenze)

na film určitě zajdu, ale obávám se, že to po první vlně, kdy na film přijdou jen fanoušci rapidně klesne a moc to nevydělá. Co jsem četl tak zahraniční recenze ten film rozcupovaly

na příspěvěk reagoval Shadow4511, senin

davile

davile (hodnocení, recenze)

Shadow4511

Tak som fanušik Warcraft príbehu (nehral som WoW, len WC3) - 8/10. Príbeh ok, trocha retcon ale spravili to preto, lebo chceli ten príbeh zjednodušiť pre diváka, ktorý nemá tušenie čo je Warcraft. Jediný problém sú tie strihy. Proste skok z jednej scény do druhej je na niektorých miestach nelogický a je z toho cítiť, že tam niečo chýba. Určite ak budem vidieť "director´s cut" verziu, tak to budem hodnotiť 9/10.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Uživatel davile smazal svůj příspěvek.

darthvader77

darthvader77 (hodnocení, recenze)

davile

Děkuji, počkám do příštího týdne, jen jsem chtěl zjisti, jestli to nedávají už někde v ČR, tak proto jsem se ptal. Mimochodem, diskuzi pročítám maximálně tři strany dozadu a při zadání slova předpremiéra jsem se nic kloudného nedozvěděl (název kina, kde, v kolik hodin). No každopádně, hrozně se těším :D

na příspěvěk reagoval P4tr1cius, j.linhi

davile

davile (hodnocení, recenze)

darthvader77

Napríklad Cinema City v Budapešti. Tam som cestoval ja, keď bola premiera 26. mája :) Ale ak si chcel, tak si mohol aj do Paríža :D Akurát mi tam vadili tie maďarské titulky :D Ale neviem čo by bolo lepšie - mať titulky v madarčine alebo francúzštine.

na příspěvěk reagoval Shadow4511, darthvader77

j.linhi

j.linhi (hodnocení, recenze)

darthvader77

nevim jestli to má cenu zase někomu vysvětlovat... novinářské projekce, předpremiéry, plus např. v británii to běží už od 30. května... vyber si a příště si radši pročti diskuzi ;)

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Související novinky

God of War se oficiálně dočká seriálu

God of War se oficiálně dočká seriálu

15.12.2022

Ačkoliv se Amazon již před pár měsíci přihlásil o adaptaci herní série God of War, americký streamovací gigant (na území Spojených států dokonce služba s největším počtem předplatitelů) si oficiálně… (více)

Nový Sonic drtí všechny rekordy

Nový Sonic drtí všechny rekordy

11.04.2022

Kdo by to ještě před pár lety řekl, že tím prvním filmem podle videohry, který prolomí ono proslulé prokletí nepovedených, a především neúspěšných herních adaptací na stříbrném plátně, bude až Ježek… (více)

Ben Foster jako Jan Žižka

Ben Foster jako Jan Žižka

24.08.2018

Necelý měsíc před začátkem natáčení odtajnil producent a režisér Petr Jákl jméno herce, který ztvární hlavní roli v připravovaném historickém velkofilmu Jan Žižka. Je jím americký herec Ben Foster,… (více)

Kdo natočí Call of Duty?

Kdo natočí Call of Duty?

14.02.2018

Herní série Call of Duty se chystá na velké plátno a možná se toho nemusíme bát. Firma Activision si totiž po vzoru Marvelu založila vlastní produkční firmu (Activision Blizzard Studios), která… (více)

Reklama

Reklama