Ztracený ostrov

• USA After Dusk They Come (více)

Skupina přátel přežije ztroskotání lodi a doplave na neprozkoumaný ostrov. Brzy jsou unášeni jeden po druhém členy starobylého kanibalského kmene, na který evoluce již dávno zapomněla. (oficiální text distributora)

zanvalzans

S ohľaduplnosťou prehlasujem,že je to na dnešnú dobu brak.Trápny ľudoopovia zabijú štyroch mladých ludí,pričom ukážu len potrhanú mrtvolu.Normálne tomu chýba moderný štýl hrôzy a zaujatia.Rozhodne tento snímok na lepšie hodnotenie nemá! ()

Pokri

Od začiatku je jasné, že to bude béčko s tým najjednoduchším predstaviteľným scenárom, ale príroda bola pekná a bolo prítomné aj aké-také napätie. Veľmi rýchlo to však upadne do nudy, stereotypných pokusov o ľakačky. Napokon som to ledva dopozeral. Skôr ako Predátora či Pád do tmy mi to pripomenulo Humains, kde bol takisto pochovaný prvotný potenciál, ale ani to nebola takáto nudná zlátanina. ()

Booman

Ze začátku jsem si myslel, že to nebude zlí. Právě takovýto typ hororu mi chyběl. Horší ale bylo, když přišlo na věc. V několika minutách byli všichni až na hlavní hrdinku mrtví a začla plejáda do očí bijících nesmyslů typu "Hele já jsem ale slepá příšerka..........a už nejsem, až tě chytim tak tě snim." Chování příšer bylo vůbec nějaký pošahaný. Chvíli běhají jako člověk, pak jak šelma, pak se svíjí jak slípka, která se chystá sezobnout žížalu. Mno, nebylo to až tak nekoukatelný béčko, ale znovu to už vážně vidět nemusím. Dvě hvězdy za povedené masky a pěknou hlavné hrdinku. To LIVINGDEAD: Tvuj názor o hodnocení zde na CSFD asi vyplívá z toho, co považuješ za dobré filmy viz. tvé hodnocení War of the Worlds 2: The Next Wave xD. ()

anuki odpad!

Srašná sračka, nedokážu si představit ani v těch nejdivočejších snech, že to vůbec tvůrci mysleli vážně!!!!! Jedna z největších zhovadilostí, který jsem kdy viděl. ()

ohneta

Náhodou, pohoda. Venku vichr a bouřka v telce velké hovn..., tak jseme se odhodlali pustit si tenhle filmeček. Pár slušných lekaček a jinak jsme se bavili. Určitě jsem už viděl horší filmy, takže dobrý za TŘ. :)I ()

bocy odpad!

Tak na toto nemam slov... Všimol si niekto, ako v roku 1922 doktorka skúmajúca príšerky zasekla mačetu do kmeňa bambusu a v súčastnosti tou stou mačetou zabila hlavná hrdinka alfa samca? No, je to neuveriteľné...tak isto ako celý tento film. Blééééééééééééééééééééééééééééééééééé ()

martincan

... veľmi príjemné prekvapenie. Nečakal som nič a nakoniec som sa celkom fajn pobavil. Až na pár drobných "nelogickostí", bez ktorých sa vlastne takéto filmy asi ani netočia, to bol celkom thriler. Aj tí "zabudnutí" celkom ušli :o). A pre mňa fajn prekvapenie - Jewel Staite, ktorá mi síca na začiatku nebola moc sympatická, časom však, ako dej gradoval, sa z nej vyvinula celkom fajn "Xena". Už sa teším na dvojku... ()

JerryPilsen

Tak 90 minut to asi nemělo,ale víc z toho asi vymačkat nešlo.Masky zajímavé a ikdyž logika chvílema pokulhává,tak jsem byl zvědav na konec. ()

Pollini

Zlatokopka, prachač, proutnik, žárlivý milenec a naivka se rozhodli jet na výlet. Škoda, ze se osobnosti dál nestihly rozvíjet, mohla to být celkem zábava. Líbily se mi masky, spíš to byli lidoopi, než opice. V půlce jsem se ale zacala nudit. Závěr nebyl nijak šokující, ale byla jsem na konec zvědavá. ()

evelouch

Průměrná vyvražďovačka z prostředí tropického ostrova. Spokojenost kromě pár věcí: 1.těch posledních 20 minut se šíleně vleklo, 2. Ty divný opico-lidi působily směšně. Ale to prostředí a chvilková romantika si to u mě trochu vyžehlily :) ()