Amy je nemocná a podle dohody spoluchodících o ni musí Sheldon pečovat. Zalíbí se jí to natolik, že se ani nechce uzdravit. A Penny učí Howarda, jak správně rybařit, aby oslnil svého tchána. (TV Prima)

Cheeter

Jednak tuto epizodu, podobně jako celou řadu, táhne dolů smích v pozadí. Navíc tato epizoda se co do tématu nepovedla, pouze vztahy a ještě ne moc dobře provedené. ()

majo25

Tvorcovia sa opäť nekokážu držať nastavených mantinelov - Sheldonovi nevadia bacily a nemá problém ani s dotykmi. Ešteže to v dostatočnej miere vynahrádedné Howardom s etudami so svojim svokrom. ()

Necrotongue

U desáté epizody jsem se sice bavil, to je fakt, ale zároveň jsem z ní byl poněkud zmatený. Sheldonova pomoc nemocnému jedinci pro mě byla po dřívějších zkušenostech dost nestravitelná, protože jednal proti všem svým předsudkům a fóbiím, což bylo divné. Rybářský výcvik a zoufalá Howardova snaha o holé přežití v blízkosti Terminátora mě ale úplně rozsekaly. / Poučení: Není nad vůni explodujících kachen po ránu. ()

• Písnička, kterou si zpívá Amy (Mayim Bialik), je „Walking On Sunshine“ od skupiny Katrina & The Waves. Při výprasku na konci dílu hraje „Sumthin' Sumthin'“ od Maxwella. (Duoscop)