Zabiják bez tváře

Agent FBI Ryan Moore ( Gary Daniels ) je odvolán ze své dovolené k vyšetření krutého masakru několika lidí a nalezení dvaceti milionů dolarů v diamantech v bývalé věznici Alcatraz. Jedinou osobou, která masakr přežila, je lovkyně pokladů Dannie. Z jejich úst agent Moore vyslechne hrůzostrašný příběh o mimozemském vetřelci - Reptilicantovi, který má krvavý masakr na svědomí.

Vetřelec je inteligentní, má nadpřirozenou sílu a může se proměnit v kohokoliv. Agent Moore je sám o sobě proti němu bezmocný. Ale lovci pokladů, předtím než zemřeli, objevili způsob, jak vetřelce zabít. Agent Moore je proto rozhodnutý postavit se mimozemskému zlu tváři v tvář. (videofil)

sniper18

Je to veľmi zlý film. Má slabý príbeh, ktorého základ síce nie je najhorší, ale to ostatné je. Celý film sa odohráva v nezaujímavých interiéroch a pritom sa má odohrávať v Alcatraze, ktorý ma zatiaľ vždy zaujal. Je tu neskutočne zlá kamera, vlastne najhoršia, akú som kedy videl. Mimozemšťan je asi tiež najtrápnejší záporák všetkých čias a to hlavne vzhľadom. Herci hrajú samozrejme hrozne, ale hlavne konajú úplne nelogicky. Efekty sú presne také ako zvyšok filmu, čo vidno hlavne na animovanej streľbe. Jediným kladom tohto filmu je Gary Daniels, ktorého som si po niekoľkých vydarených filmoch obľúbil, ale nechápem, čo robí v tejto katastrofe. Tento film je neskutočný brak, ale za Garyho Danielsa a úvodný prelet vesmírom dávam aspoň tú jednu *. Mnohí kritizujú Uweho Bolla, ale myslím si, že v porovnaní s týmto by si jeho filmy zaslúžili oscara. Objektívna kvalita filmu- 3%, film sa páči mne na 12%. ()

Karamanlis odpad!

Snáď jeden z najhorších filmových nepodarkov, aké som kedy v živote videl, po pozretí ktorého musím skonštatovať, že týpek menom Desi Singh je úplný režisérsky antitalent. Tento totálne odfláknutý paškvil ja osobne chápem ako istú propagandu starnúceho Garyho Danielsa, ktorý zrejme ponúk na filmovanie dostáva čoraz menej a chce svojimi vysekanými svalmi upútať možných záujemcov o svoje herecké služby (žeby Prepadnutie v Pacifiku 3? - no ktovie, nechám sa prekvapiť...). ()

Haymar odpad!

Ty vole! Co to bylo?! Ne, to preci nemohli myslet tvurci vazne. Tohle se neda popsat, to se neda ani videt - cekal jsem, ze to bude ultra-mega-shit, ale vysledek predcil vsechna ma ocekavani. Celej film pusobil jako hybrid toho nejhorsiho z "Walker Texas Ranger" riznuty nemeckym podradnym pornem z 90. let (a ono mozna to puvodne neco takovyho bylo). Herci (no co to kecam - herci?) tam proste jen jsou - chodej, trousej nesmyslny kydy a delaji divny veci... kamera tam sice taky byla (obcas), ale beztak nezabirala nikdy to co mela (a ono to vlastne bylo dobre)... a o nejake rezii a scenari nemuze byt ani rec... pardon! Jeste musim zminit uzasnou masku, efekty, choreografii a vypravu (vcetne interieru alcatrazu - spichnutem u nekoho doma v panelaku)...Ne! Na tom fakt neni nic, co by stalo za rec - puvodne jsem bral jako PLUS kratkou stopaz, ale i tech 80minut je presprilis... sice jsem s timhle skvostem byl hotov za polovinu casu (hodne jsem pretacel a preskakoval, protoze to se fakt nedalo), ale i tak to byla pekelna muka! Kdo je Desi Singh? Zrejme chovanec ustavu pro mentalne postizene. Rvu si vlasy, ze jsem kdy oznacil Hostel za totalni sracku a Eliho Rotha za absolutniho filmovyho analfabeta (proti Desi Singhovi je to umelec). ()

Chupacabre

Otřesný propadák. Vesmírné monstrum je taková kombinace různých filmů - kdybych měl říci z čeho všeho se ten tvor skládá, popsal bych ho asi takto: podoba jak NETVOR Z HLUBIN, chování jak opičák z PLANETY OPIC, hodně nevydařený PREDÁTOR a snaha umět to, co již umí NARUŠITEL. Víc už se do něj snad nevejde !!! ()

Jenda odpad!

Pánové a dámy, tohle se snad ani nedá popsat. To se musí vidět... Celá skvadra lovců pokladů je složena z hromady divných a nešikovných lidí, kteří ani nedokáží správně odříkat text a při akci vypadají ještě komičtěji, než v akce jiných "velkofilmech" (Deltaforce atd.). Jako, zajištění místnosti způsobem, v rámci něhož někdo vejde doprostřed, upadne s pistolí na zem, u toho udělá kravál, a pak prohlíží, jestli se něco neschovává za špriclí od mříže, ve mě vyvolalo malý srdeční záchvat. Jakékoli efekty, například záblesky u střelby, si měli autoři snad raději odpustit. Nestvůra vypadá, jako "Swamp thing" ze třicátých let, jenže tenkrát měli u Paramountů ještě tolik soudnosti, aby nebyla zabírána v delších záběrech. Pokud by někdo doplnil nějakou nahotu, mohlo z toho být nějaké, sice slabé, porno, protože tam na příběhu až tak nezáleží, ale tohle výsměch a nechápu jak si za tohle může někdo říct třeba jen pár korun ()

Časové pásmo bylo změněno