Kataude mašin gáru

• Japonsko 片腕マシンガール (více)
všechny plakáty

Mia a Yu Hyuogatovi jsou sourozenci. Jejich rodiče byli falešně obviněni z vraždy, kvůli čemu spáchali sebevraždu. Yua a jeho kamaráda šikanuje parta kluků v čele s Sho Kimurou, synem člena yakuzy. Přeženou to a oba chlapce zabijí. Mia je posedlá touhou po pomstě, chce zabít všechny co měli něco společného z vrždou Yua, hlavně rodinu Kimuru. Začína krvavá a nelítostná pomsta. (Stodvacet)

Kolssteyn

Rotační holku, jak to nazval indisponovaný překladatel, je nutno brát z nadhledu, což se podle komentářů mnohým zjevně nezdařilo... ()

Brady

Film ve stylu Tarantina, který se až tak moc nepovedl. Pár dobrých vtipů, několik krutě morbidních smrtí a fakt, že si film chvílemi dělá legraci sám ze sebe, bohužel nestačí. Poslední půl hodiny jsem se hrozně nudil a největší rozrušení jsem pocítil ve chvíli, kdy v posledním záběru tvůrci naznačili, že by třeba mohlo být pokračování. To jsem se opravdu upřímě vyděsil. ()

azumi

Šílené, uchylné, brutální, krvavé a zábavné zároveň. Shurikenový středoškolský gang a gang truchlících pozůstalých...Takový japonský brutálnější Kill-Bill. ()

LuNaj odpad!

To měl být pokus o vtip nebo to tvůrci mysleli vážně? A vlastně mi to je jedno- v obou případech odpad. Stěží jsem se na to dodíval. ()

Pitryx

Jojo, to bylo něco pro mne. A vůbec mi nevadilo přehánění. Skutečně jsem se bavil a bral to celé spíše jako komedii. Na děvčata bylo fajn pokoukání. Vrtáková podprsenka mne bavila ještě hodně dlouho. Strhávám jen deset procent za blikající závěr, to nesnáším, nedělá mi to dobře na oči. Ostatně si myslím, že nikomu.       **** A PŮL ()

jack_scott

Už na úvod musím poznamenat že snímek má velkou šanci stát se poměrně legendárním. Takhle těžce vynikající splatter tu už dlouho nebyl, tím spíš že je japonský a obsahuje typicky japonské vychytávky,a to v míře více než hojné. Film je ostatně klišé celkem plný, jak má být :-) Dělá prostě čest žánru. Vytknout se nedá prakticky nic, obzvlášt konec je úplně famozní. Takové věci...to se skutečně nevidí. Obzvláště doporučuji shlédnout film tak jak jsem ho viděl já- na špatném projektoru a nicmoc plátně, pak je to skutečně zážitek na který se nezapomíná. ***** ()

Aywes

Tak stále uvažuji nad hodnocením. Rozhodně soundtrack je špičkový až takový mírně "oldschoolový" . Zato hvězda je jasná jako facka přes gule. Druhá hvězda bude za příjemnou kombinaci pohledné a sympatické školačky, která místo druhé ruky třímá opravdu velmi dobře vypadající kulomet ( v jedné části dokonce i motorovou pilu). Mnoho krve je tak za půl hvězdy jelikož jsem rád, že se režie s tím nemazala, avšak ty monstrózní proudy krve jsou mnohdy přehnané. Nástup dvou gangů (tuším shurikenový gang a ještě jeden) je trochu trapný, ale souboje jsou rozhodně zábavné.Příběh jak je zvykem není nic moc, ale mučící scény to vyrovnávají.Nevím, nevím jsem na dva a půl hvězdách. Za zatloukání hřebů do hlavy a motorovou pilu dám tři. Příjemná oddechová podívaná u které si mnohokrát řeknete " ježiši". ()

Candyman87

Při tomhle snímku se člověk prostě musí naladit na tu zprávnou japonskou splater vlnu, příběh stojí za starou bel, ale na to už si fanoušcci japanese movies mohli zvyknout - o to tady vlastně ani nejde. Jde především o to, jak správně rozůlit končetiny tomu správnému záporákovi :) ()

Reesha

Obcas to ztracelo na tempu, ale jinak docela slusnej splatter. Podarilo se mu i prekvapive to, ze jsem FAKT fandil hlavni hrdince. Filmari se snazili zakryt maly rozpocet a ja myslim ze se jim to podarilo docela hezky. Krom toho, chyby me bavi hledat a tak jsem se kolikrat zasmal kdyz jsem jasne videl ruku hlavni hrdinky schovanou za zady (neb mela mit jen jednu) nebo kdyz mrtvola dycha atd... Bavilo me to... ()

Snakefinger

Machine Girl, Tokyo Gore Police, furt to samé téma a nevíte který film je který. A bohužel velká nuda. Být to reklamní šot, tak se kouknete ale takto .....máte pocit že japonci už tyhle filmy vyrábějí masově za účelem zahlcení zbytku světa stejně jako před časem s levnýma digitálníma hodinkama. ()

aboj

Miestami naozaj dosť vyšinuté, ale zabaviť sa na tom dá fajn. Peknej Japonke sekne aj rotačný guľomet namiesto ruky. ()

p.a.n.d.a

Výborná oddychovka skvele som sa bavil hlavne sa my páčil ten gulomet:D. Efekty na velmi dobrej úrovni, scenár výborný, a réžia má dačo do seba. Odporúčam len pre silnejšieho diváka ale ja som sa na tom skor smial :D heh zábava 4 hviezdy ()