Krátkometrážní snímek, jehož cílem je představit nexistující remake filmu Caligula z roku 1979, ke kterému napsal scénář Gore Vidal. Sám scénárista tento poměrně odvážný trailer, ve kterém se objeví několik velmi známých herců, uvede. Překvapující je zejména obsazení role Caliguly. (J.Connor)

Deimos

YouTube/// Obsazení 10/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 8/10/// +obsazení, jako trailer dobře zpracováno, má to něco do sebe -některé scény ani nevím proč mi nepřišli nějak "pěkné"/// Zasmál jsem se a pobavilo mě to. Trailery mám rád a klidně se podívám i na fake trailer. Někdy pak lituju, že ten film nevznikne, ale co naplat. I když v tomto případě jsem na vážkách, možná bych si ho aji nechal ujít. Protože mi to přišlo docela nechutný. Ale zas ta Milla by mě zajímala. Sakriš mrknu na to znovu./// Celkem 80%/// ()

MM_Ramone

S upútavkou na neexistujúci film ma prvý krát prekvapili páni Quentin Tarantino a Robert Rodriguez pri ich spoločnom retro horrorovom projekte "Grindhouse". Nevšedné a zaujímavé kreatívne vyjadrenie. Trailer na fiktívny remake antického umeleckého porna "Caligula" sa mi videl ešte lepší. Výstrednejší a provokujúcejší. Neviem či by ma tak zaujal aj celovečerný film, no tento krátkometrážny snímok upútal moju pozornosť. *** ()

playboxguest

Tak být to film, vypadá to na solidní béčkovou jebačku, u níž by mi sem tam ulétla slina smíchu i nad nějakou tou hláškou ve stylu xxx parodies. A Millice je v tomhle kousku opět zatraceně "Jo!". ()

hippyman

trailer má upoutat pozornost a navnadit na film, což tady nějak nefungovalo, a to ani přes plejádu zvučných jmen, které se zde objevují... je to jako reklama na půlnoční eroťák na nově, ale pokud by měl film opravdu vzniknout, možná bych se nechal zlákat - teda ne mezi tu bandu úchylů v kšiltovkách a přestrojeních, co by seděli v kině... nýbrž coby evt. afrodiziakum doma, pokud bychom to sledovali spolu... 3;-) 50% ()

Iggy

Hvězdně obsazený trailer k fiktivnímu „perverznímu“ historickému filmu Caligula. Vznikl jako umělecké dílo pro bienále v Benátkách roku 2005, proto ho nejspíš uvidíte někde v muzeu či galerii a ne v kině. ()

Andersis

Trailer který chtěl být skandální jako film. Nepovedlo se. Na to má málo odvahy. Narozdíl od filmu jsou všechny penisy umělé a vůbec celé to kazí ti známí herci. Chtělo by to aby to bylo víc komorní a bude to tuta perča. PS: šíleně toporná Courtney Love a Milla Jovovich. ()

hous.enka

Co to sakra je? :D Chápu, že Caligula ze sedmdesátých let je film, ke kterému se každý... no prostě sem tam někdo rád vrací. Vytvořit upoutávku k neexistujícímu filmu (myšleno, že se nehlásí k remaku) je originální a zajímavé. Oproti tomu pokus zfilmovat trailer k neexistujícímu filmu, který odkazuje k jinému filmu, mi ale přijde poněkud rozporuplné, nineříkající (kromě "prsa, penis, penis, prsa") a zbytečné. ()

bublajsa

Dvě verze. Jedna bez Benicia(!), druhá s ním. Kterápak se mi asi líbí víc? Nutno podotknout, že mu to tady (slušně řečeno) maximálně sekne. A teď vážně ... kdyby se tahle perverzní show opravdu natočila, má zkažená duše by se tetelila blahem. Fajn úlet, potěšil. ()

Eldrick

Když už nic jinýho, tak rozhodně vtipný trailer na neexistující remake Caliguly. Všechna čest těm hvězdám za odvahu ukázat se v traileru, kde se to hemží regulérnim bisexuálním pornem. Nejvíc mě pobavila scéna se spermatem jako pleťový krém. ()

ash99

Absolútne perverzné, amorálne, vysoko erotické, dráždivé, ale pritom tak dokonalé. Škoda, že je to len FAKE trailer. Keby film vznikol, určite by bol trhákom aj pre to, že má herecké obsadenie tak bohaté a zvučné ako truhlica plná rímskeho zlata. Určite rating +18, lebo to hraničí s pornografiou. Čistá anarchia !!! ()

tom88

Dosť zvláštny trailer na ešte zvláštnejší fiktívny film, ktorý by isto pobúril spoločnosť keby vznikol. Obsadenie je husté a Del Torovi to pasovalo. Každopádne by to bol zaujímavý počin. 75% ()