Penguin sa v Arkahame dozvedá o skrytom poklade v gothamskon cintoríne. Rozhodne sa peniaze nájsť a zmocniť sa ich. Po úteku z Arkahamu prehľadáva gothamský cintorín, kde našiel vzácnu hrobku. Jej obyvateľ ešte nie je mŕtvy, ale nie je už ani medzi živými... Gotham sa tak stáva bojiskom dvoch netopierov. Kto bude vládcom noci? (Richard_Ba)

Shakers

Netopier vs. Vampír ? To je teda sakra dobra kombinácia, kde nechýba skvela !hororová! atmosféra. Taktiež protivníci (Penguin, Joker, Dracula a kopec upírov), moment prekvapenia a hlavne na toto všetko je Batman sám, čo je o to lepšie. Skvelý dej robí tento animák ešte lepší a čo sa týka Bat-animákov, tak tento je jeden z najlepších. Dokonca sa mi páči o trošku viac ako Under the Red Hood aj keď ten bol tiež dosť dobrý. No tento ma navrch práve v tej atmosfére a v protivníkovi, ktorý sa neskutočne ťažko prekonáva. Pre mňa najlepší Bat-animák. 89% - 4* ()

Arkanoid

Tradične kvalitná klasická animácia, časovo správne použitá hudba aj vizuálne efekty, Pinguin nebezpečný v bojových umeniach, Joker a Dracula, podľa potreby okorenené humorom. Batman má čo robiť. Alfréd má príjemný, aj keď okatý britský prízvuk, ktorý jeho postavu ozvláštňuje. Bruce Wayne je obohatený pochybnosťami o sebe a surrealizmom, až sa trochu podobná tomu z Batman v Supeman: Dawn of Justice. Škoda, že sa zabudlo na pravidlo, že upír má byť pozvaný, predtým, než vstúpi do miestnosti. Akcia je zaujímavá, súperi sú vyrovnaní. Chýba tomu už len väčšia hĺbka postáv a ešte viac dramatických momentov so životom na kahánku. ()

SOLOM.

Nejsem žádným velkým obdivovatelem komiksových superhrdinů a filmy s Batmanem jsem nikdy neviděl (tedy ne celé). Tento „hororový“ animovaný snímek se mi však docela líbil a to hlavně díky pěkně zpracovanému Drákulovi a hlasu Stormareho. Konečně se našel někdo, kdo miláčkovi v netopýřím kostýmu dal pořádně přes hubu. Pěkná potemnělá atmosféra byla skutečně příjemným překvapením, akorát to mohlo být trošku kratší. Jinak jsem nevěděl, že jeden upíří sluha nejde vidět v zrcadle, ale druhý se klidně odráží ve zkumavkách…To trošku tvůrci nevychytali, ale tak je to dělané hlavně pro děcka a ne pro hnidopicha, co ve všem hledá nějakou tu chybu. ()

JohnnyD

Kresba a celé vyznenie je dosť detské. Joker je jedným slovom katastrofa (nielenže vyzerá čudne, ale má aj čudný dabing a vôbec nie je vtipný), Penguin môže byť, Batman vyzerá smiešne a ostatné postavy ako z nejakého seriálu pre 8 ročné dievčatká. Každopádne atmosféra je pekne temná, príbeh je fajn, nápad spojiť dvoch najslávnejších netopierov v jednom filme geniálny a výsledok viac než uspokojivý. 7/10 ()

NinadeL

Velmi chutný animák, který schytává kladné body za mnoho položek - za atmosféru, hudbu, Jokera/Renfielda, Penguina, upíráka, vzpomínku na Carmillu von Karnstein a taky je tu po dlouhé době od Batmana (1989) Vicky Valeová. Jsem velmi překvapená a spokojená. Vyšší příčku upíří blaženosti nabízí už jen tištěná mini série Vampirella vs Dracula. ()