V roce 1979 byl Jimmy Bones, vlivný zastánce a opatrovatel dobrých mezilidských vztahů, zrazen a zavražděn. Udělal to kdosi velmi blízký. Dnes je z jeho sídla už jen ruina pokrytá pavučinami a opředená nepříjemnými vzpomínkami, k níž se lidé raději nepřibližují. Také to není příliš radno, protože kolem domu se už delší dobu dějí dost divné věci. Ti, kteří mají s vraždou Jimmyho Bonese něco společného, se začínají bát o život. Tuší, že Bonesův duch se vrátil a hodlá se všemi zrádci konečně zúčtovat. (oficiální text distributora)

Beky odpad!

Utra-levná taškařice, jakýkoliv souboj s ostatními efky prohrává na plné čáře... Nechápu, že S.Doog a Pam Grier, kterou ještě k tomu považuju za dobrou herečku....dál tu větu znáte, určitě jste ji schopni domyslet!! Film jsem viděl kdysi dávno na HBO a nebylo mi z něj dobře!! Jednou větou: Dogg i P.Grier maji na nájem:) ()

dudyvan odpad!

Hrozivý výkon Snoop Dogga mě fackoval přímo z televize!!!! Zápletka absolutně nedomyšlená a velmi špatně zpracovaná, nemohu jinak než dát odpad!!!! horší film jsem snad neviděl!!! ()

Kalper

Kmotrovská zápletka zabalená do slizu a červů. V podstatě podivný pokus o "černošský" horor, ve kterém je Snoop Dogg snad to jediné, co drží film nad hladinou. ()

Haymar

Ultra-blbost, která se jen snaží přiživit na úspěchu Hellaisera a Candymana (z nichž vykrádá co se dá). Naštěstí tenhle "skvost" zmizel v propadlišti dějin tak rychle, jak se objevil ()

AIMÉE

Jako vážně nuda, divim se, že jsem to dokoukala do finále. Hvězda za Snoopa, není až tak mimo, ale i tak je to slabota. ()

Piri

Síce z tohto skoro nič pamätám, ale Snoop Dogg má ten správny ksicht na takéto úlohy - klobúk, plášť a palička do ruky, to je jeho ;) Paradoxne práve z tohto filmu si Dogga pamätám. Väčšina hororov ako je aj tento je iba zmes nelogických a absurdných scén. ()

Skleni odpad!

Že horor? Alebo vôbec otázka znie: Že film?!. nikdy som neveril, že to dám také hodnotenie, no musím: 0% ()

AxelWers

Z tohto filmu sa dalo vytĺcť oveľa viac. Nemá to atmosféru a aj keď sa chvíľami zdalo, že by to mohlo nabrať grády, tak to bolo useknuté a dej sa pohol úplne iným smerom. ()

Odpadlik odpad!

Asi se mělo jednat o horor nadupaný efekty o tom, jak zabitý gangster, pokojně odpočívající ve sklepě starého domu a využívající jakéhosi černého psa ke svému znovuzrození (?? nevysvětleno), dojde k zasloužené pomstě. Ve skutečnosti však jde o snůšku určitě drahých speciálních efektů splácaných páté přes deváté, smíchanými s potoky krve a různými nechutnostmi jako je zvracení červů apod. Musím napsat že takovou slátaninu jsem už dlouho neviděl a napadá mě otázka co tím vlastně chtěli tvůrci říci. Nechci vypadat jako rasista, ale asi je to film o čených a pro černé. Černá hudba, drtivá převaha černošských herců, vlastně barevným laděním filmu je celý film černý. Není ani divu že tu neuvidíme žádné známé tváře (snad s vyjímkou Pam Grierové - Pevnost Apačů v Bronxu, Jackie Brown). Všichni dobře víme, že s minimem efektů se dá udělat hodně dobrý napínavý film. Tady je spousta efektů, ale film není ani strašidelný ani napínavý, prostě jen nudný. ()