Bliss má ráda rock a její život v americkém maloměstě kdesi v Texasu stojí za dvě věci. Matka jí nutí do příšerných soutěží krásy, na nichž si načančané slečinky nepřejí nic než světový mír, uhihňaný spolužačky jsou na pěst a brigáda servírky taky není nic moc. Jednou však s kámoškou narazí v sousedním městě na drsný závody na kolečkových bruslích a její život se rozjede na plný obrátky... Film o holce, která na lokální soutěž krásy neváhá přijít s modrým přelivem, natočila slavná Drew Barrymore (Charlieho andílci) a ve filmu si i zahrála jednu ze závodnic. Hlavní postavu Bliss hraje talentovaná nastupující hvězda Ellen Page. Ta se objevila například v trojce X-Men, ale proslavila se především svou rolí ve skvělé komedii Juno, za níž byla dokonce nominovaná na Oscara. Ellen ohromuje filmový svět nejen nepopiratelným hereckým talentem, ale i zvláštní neokázalou krásou, která ji předurčuje k rolím silných sympatických hrdinů. (oficiální text distributora)

Lachtaan

Film mě dopředu oslovil originalitkou s inline bruslením, ke kterému už léta tolik tíhnu a které se ještě na plátně či v televizi nikdy neobjevilo jako ústřední tématika. Nakonec se ale samotné brusle dostávají v mnoha částech snímku dost do pozadí a my si "užíváme" jen prosté americké teen slátaniny, která už nenabízí nic zajímavého, poutavého. U Ellen Page mi bude asi ještě několik filmů trvat, než jí přijdu na chuť a Drew by se nejspíš měla držet jen hraní a to v těch hodnotnějších filmech jako bylo např. Miss You Already. Tohle bylo pro mě hodně zvláštní a ke konci už těžce stravitelné. ()

SG_ever

Pro mě hranice mezi 4 a 5, komedie, které lze snad vytknout jen místa, ve kterých se moc sladí. Jinak svižná, vtipná podívaná, která vás nabije pozitivní energií podobně jako Daniel Nekonečný. Na JUNO to pro mne nemá, ale Drew Barrymore mě víc než mile překvapila a Ellen Page se pomalu, ale jistě řadí mezi mé nejoblíbenější herečky. (85%) ()

baruss

S týmto filmom mám jeden problém. Ja proste Drew Barrymorevej neverím. Neverím, že ak rollerka spadne počas závodu, môže sa zdvihnúť a svoju súperku pohodlne dobehnúť. Drew ma o tom nepresvedčila. Možno keby volila trochu náročnejšia zábery počas roller derby tak by ma dostala. Predstavuje divákom šport, o ktorom na málokto počul. A volí zábery ako keby nám všetkým bolo jasné o čo tam presne ide a aké sú zákonitosti toho športu. Chcem to vidieť z nejakej perspektívy, ako keby som to sledoval počas prenosu z olympijských hier, chcem vidieť pretekárku ako spadne, vstane a dobehne svoju súperku a to samozrejme v jednom zábere. Barrymorevej sa podarilo natočiť tuctový športový film a tuctovú rodinnú drámu zároveň. Napriek tomu dám až 3 hviezdy. Proste dalo sa na to pozerať. Zrejme, hlavne kvôli Ellen Page a Alii Shawkat. ()

Týnkaa

Film se mi líbil až od půlky, kdy to začne být tak, jak to vážně bývá... něco máš, a něco si přeješ... dostaneš co si přeješ a ztratíš co máš... pak se zkazí to co sis přál a ty pomalu ale jistě zjišťuješ, že to co jsi měl původně vlastně bylo dobrý a v součané době ti to maximálně vyhovuje... prostě paráááádnííí, ale musím dát 4* kvůli tomu začátku... :) ()

ecceHOMMO

Ellen Page opäť raz svojsky šarmantne charizmatická a snímok?...oddychovka pri ktorej ak vás bude niekto otravovať poviete len jediné....vyfič..!!! ()

Honzíno

Je škoda že Ellen Page nemá větší prsa. Jinak je celý film sympatická moralizující legrace, kde mají místo veselé gagy i vážnější sekvence. Drew Barrymore je pěkná holka a i umí pěkně točit. Herecká sestava se navíc nadmíru povedla - všichni jednoduše zahráli perfektně. Velice příjemný film. ()

Mrkvič

Ale jo, proč by ne. Je to hodně holčičí, bez vtipu, bez čehokoliv zajímavýho, ale celkově to je docela příjemné pokoukání. Navíc pár fajn herců a hereček, tak se to dá přetrpět. My sportovní fandové snad jen padáme do mdlob z těch akčních zápasových scén. To bylo hodně mizerný. ()

VittaBella

Jak to ta Ellen Page dělá? Nikdo jiný snad nedokáže z na první pohled nudné komedie s tuctovou tématikou udělat tak úžasnou show, která diváky baví od začátku do konce. Ostatní herečky na bruslích byly také skvělé, hlavně se mi líbila Drew Barrymore, jež by mimochodem za kamerou určitě mohla zůstat. (Lepší než aby by si střihla další blbou roli v nějaké přiblblé americké romantické komedii.) ()

ivan bohatyr

Příběh ubrečené holky, která se chce dostat do společnosti holek i dvakrát starších než je sama, určitě nebyl to, na co bych se chtěl dívat večer když se nudím. ()

terunka003

Vtipné, svižné, zajímavé, sportovně napínavé, romantické, rodinné × občas americká gesta. To bylo parádní! Hlavně kolečková jízda a tvrdé rány. Suprové byly i modré vlasy, praštěná kamarádka, šílená brigáda a soutěže krásy. Snaha najít něco, v čem jsme dobří a vynikáme, to byla asi hlavní myšlenka. Pak to hlavně doma prosadit, zamilovat se, mít nějaký ten konflikt s nejlepší kamarádkou, poté následuje usmíření, tatínkovo pochopení, nějaký ten zlý obličej maminky a pak happyend. Film to není špatný, má spád a neunudí vás. Ellen Page rychle bruslící, Drew Barrymore agresivní a k tomu spousta jiných známých tváří. ..vyfič!.. ()

LadyDevil

Na to, že je to americká komedie s klasickou předlohou, to bylo celkem pohodový pokoukání. Tématika bruslí je celkem netradiční - ani jsem nevěděla, že vůbec existuje sport, ve kterým se ženský řežou na bruslích a dokonce to má nějakou taktiku :-D Navíc bylo fajn, že jsem se nedočkala absolutního happyendu...po náročným dni v práci bylo celkem příjemný zajít na takovej film do kina :-) ()

Thommie

Napřed jsem si myslel, že se koukám na něco na co nemám, Ellen Page měla opravdu otřesný brejle, ale nakonec se to vyvrbilo v docela v docela koukatelnej film, až na určitý pasáže... btw, brusle nic moc. No A Drew Barrymore, tohle byl opravdu úlet... ()

neoBlast

Moje hypotéza: Mužům se líbí buranská Vybíjená, ženám spíše nová ženská verze téhle komedie s názvem Vyfič!... Jsem chlap jak poleno! 65 % ()

Iwory_

Užasný snímek o mláde krásné sedmnáctileté dívce co si de za tím co chce a nenechá se omezovat od rodičů. Na moment je tam jen ona proti zbytku světa ale když se vrátí domů zjístí že rodiče pro ni hodně znamenají a všechno se začne v dobré obracet. Nemůžu si film vynachválit díky jeho skvělému ději. ()

venison

Moc sympatický filmový debut Drew Barrymore jako režisérky.. Čekala jsem něco mnohem víc zmateného a bláznivého, ale takhle pěkně zpracovanou komedii o puberťačce na kolečkových bruslích jsem dlouho neviděla.. Naprosto pohodová a líbivá záležitost! Mělo to vše, co má pořádný film mít :-) ()

noriaki

Měl jsem trochu problém v tom že film míří primárně na dívčí publikum, a navzdory mojí snaze se mi nepodařilo až tak úplně zadaptovat. I ke konci byly momenty kdy mi připadalo že jde vyzněním mimo mě. Až na tenhle svízel jsem si ho užil. Drew Barrymore ukázala že by mohla být snad ještě lepší režisérka než herečka, krásně se jí podařilo zachytit bezčasovou retro atmosféru ospalého texaského zapadákova, a oceňuji že se jí povedlo z mladé Bliss udělat hvězdu týmu veskrze nenásilným způsobem. Navrch je krásná Ellen Page která by klidně utáhla celý snímek sama. I přesto si myslím že tohle byl jeden z jejich horších výkonů, stále však kvalitní. ()

hanagi

Myslím si, že Drew Barrymore velice mile překvapila s přehledem natočeným, příjemným a zábavným filmem. Vypadá to, že si to sympatické retro užívá i herecká sestava. Takže trošku to kazím jenom já, tím, že už mi dávno není ...náct. Project 52 Films by Woman. ()

Juno bruslí a líbá holky

Juno bruslí a líbá holky