Bliss má ráda rock a její život v americkém maloměstě kdesi v Texasu stojí za dvě věci. Matka jí nutí do příšerných soutěží krásy, na nichž si načančané slečinky nepřejí nic než světový mír, uhihňaný spolužačky jsou na pěst a brigáda servírky taky není nic moc. Jednou však s kámoškou narazí v sousedním městě na drsný závody na kolečkových bruslích a její život se rozjede na plný obrátky... Film o holce, která na lokální soutěž krásy neváhá přijít s modrým přelivem, natočila slavná Drew Barrymore (Charlieho andílci) a ve filmu si i zahrála jednu ze závodnic. Hlavní postavu Bliss hraje talentovaná nastupující hvězda Ellen Page. Ta se objevila například v trojce X-Men, ale proslavila se především svou rolí ve skvělé komedii Juno, za níž byla dokonce nominovaná na Oscara. Ellen ohromuje filmový svět nejen nepopiratelným hereckým talentem, ale i zvláštní neokázalou krásou, která ji předurčuje k rolím silných sympatických hrdinů. (oficiální text distributora)

Mashak

Do dlouhého hodnocení se obvykle nepouštím, ovšem tento počin mě do toho nutí! Na úvod jedno cliché. Jestli takhle vypadá holčičí svět, tak chci být dívkou! A nyní už vážně. Celkový dojem je parádní. Dospívající dívka, kamarádka pro všechno, přísná matka a otec na nic. Známá písnička, ale tentokrát je zasazena do velmi atraktivního prostředí jakýchsi adrenalinových bruslařských závodů. Co mi vadí je vedlejší milostná linka. Ta je tam dle mého zcela zbytečná a nic moc toho nepřináší. No a teď dvě podstatné věci. Drew zvládla svou velkou prvotinu zcela na jedničku! Herecký výkon byl u ní standardem, ale tím režijním mě ohromila. Snad se bude posouvat výš a výš. A Ellen Page? Tak tahle herečka si mě získala už dříve a zase se mi moc líbila! Ten její úžasný výraz, kdy nevíte zda vyjadřuje sympatie nebo někoho fuckuje, tak ten by snad utáhl celý film. Nějaký slabší film. Ne, prostě je to má velká oblíbenkyně a ve Vyfič mě zase skvěle pobavila! Shrnutí: tento film není určen pro mladé muže jako jsem já, ale o to víc mě potěšilo jak jsem si ho užil! Vám přeji to samé! ()

Modus

Někdy je škoda, když jde do kin film jako je Avatar, protože zastíní všechno ostatní...To je i případ tohoto snímku, s přiznačným názvem Vyfič!...Je to škoda, takovýto film má mnohdy větší poselství než všechny „mega-pecky“...Tak je to vždycky...Slušné filmy mainstreamový diváci přehlížejí, a srágory za miliony dolarů si samozřejmě své odbytiště najdou...Ellen Page tu není tak "držkatá" jako v Junu, ale znovu dokazuje, že je nejen mladá, šikovná a hezká, ale taky zatraceně sympatická...První režijní počin Drew Barrymore je opravdu velké překvapení, kdo by to čekal od ženy která dělá salta přes auta a říká si „Andílek“ dokáže natočit něco tako oddychového, a zároveň zábavného i naučného...Začínám uvažovat že kupím brusle!!! ()

Yojimbo

Ženský sport nikdy nebyl tak sexy! - A bez Ellen Page by ani nebyl ;) Protože tahle mladá herečka si mě opět zcela získala. Vyfič! je sice schématický sportovní snímek o dospívání a cestě za svým snem, ale jeho sledování jsem si užil víc než Avatara a po celou dobu jsem fandil hlavní hrdince a prožíval její příběh. A ačkoliv vše nekončí happyendem, přesto jsem byl po dokoukání ve skvělé náladě! ()

muskcz

Ellen Page je prostě skvělá a je to kočka. :-) Jenom to samo už vydá za tři hvězdičky, a když se přidá ne zas tak tragickej scénář se správně ujetým druhem humoru a hezký holky na bruslích, musím říct, že to nevypadá tak zle, jak jsem původně očekával. Naopak - vypadá to víc než dobře. :-) ()

Petyas

Vcelku pohodový rodinný film. Takový nemastnaný neslaný. Nepotěší, neurazí, víceméně nenudí. Hluchých míst je v něm relativně dost. Možná by nevadilo film zkrátit. Některé scény jsou dobře natočené, jinde to Drew moc nezvládla. Herecky to docela jde. Pro mě průměr. Jednou jsem viděl a stačilo. ()

A_málka

Vyfič mne vážně nebavilo. Přišlo mi to zbytečně dlouhý, zbytečně natahovaný, zbytečně upištěný, zbytečně předvídatelný a celý to bylo takový...zbytečný. Nemůžu si pomoct. ()

..Anya

Ellen Page hrající si na miss? Přicházejícívší v bílých šatech s modrejma vlasama? A to bylo jen prvních pár sekund traileru, vzápětí jsem trailer vypla s rozhodnutím, že tohle prostě musim vidět. Úžasná Drew Barrymore a Juliette Lewis vyrážející si zuby, padající do bazénu, házející po sobě špagety, sedící na praseti, ... One, two, three, kick ass! ()

Dimo

Příliš mnoho hluchých míst bez vtipu, pak přijde nějaký úderný fór, či scénka, následovaná další beznadějnou prázdnotou. Věřím, že po prvním režisérském cvičení se Drew Barrymore zlepší. ()

mi-ib

Po zhlédnutí závěrečných titulků se nemůžu zbavit dojmu, že tvůrci se při natáčení tohohle filmu bavili víc než já při jeho sledování. Neříkám, že je to špatný film. Vadilo mi však, že podle mého názoru děj byl vystaven podle jakéhosi musteru, který byl již použit v mnoha filmech. Proto mi příběh nepřišel ničím vyjímečný ani originální. Až tedy na mnou nezcela pochopenym sportem Roller Derby. Avšak Ellen Page opět nezklamala. Žral jsem ji od začátku do konce. Příjemným překvapením bylo i zjevení Daniela Sterna alias Marva z prvních dvou dílů Sám doma v roli Blissina otce. Celkové hodnocení silné 3*. ()

pepa3rd

Myslím, že tenhle film by docela dobře vystihla věta: Drsnej chlapskej svět, ale bez chlapů. Stará ohraná písnička, kterou jsme v mužském podání vidělu už tisíckrát, tady získává zcela nový ritmus. Najednou je tu něco nového, neokoukaného a chvílema velmi zábavného. Na druhou stranu, je tu bohužel i pár hluchých míst, kdy má člověk chuť popohánět děj kupředu a popravdě mě stálo dost sil, abych to neudělal. Hodně zachraňuje obsazení. Celkově převládá pozitivní pocit, ale jednou vidět stačilo. 70 % ()

gp_one

Tak nějak jsem se ani nebavil, možná kvůli výběru sportu kolem kterého se celý děj točí a který bych vyjádřil pro mne ještě nedávno neznámou zkratkou WTF? ()

Jeand´Boa

Page je elitní herečka, která umí, o tem žádná...Barrymore poměrně mile překvapila, neb předložila snímek, který zaujme a ukáže zajímavé sportovní prostředí někde v nikde... ()

darkreider

Tak ono to nakoniec nebolo až tak hrozné. Americký futbal na korčuliach a hrajú to ženské. To je teda idea. Uznávam, že niektoré vyzerali ako chlapi, tak tam tomu aj verím, ale jeden náraz na mantinel a tie manekýny by mali po haha. Ellen Page je kočka, ale Kristen Wiig má svoje čaro a vďaka nej je tam aj tretia hviezda. Inak som mal zo zuačiatku pocit, že tam nahrabali najhnusnejšie ženské z ulice a všetko to kvílenie a jasanie mi trhalo uši, našťastie sa to rýchlo zmenilo... alebo mi odumreli neuróny v šedej kôre mozgovej. ()

aR3Zz

Trošku jednodušší, ale moc sympatický film. Tedy sympatická Ellen Page, která má kolem sebe další charismatické herce (taťka a trenér byli nejlepší!). Původně jsem hodnotil třemi hvězdičkami, ale scéna v bazénu se mi rozležela v hlavě a jen za ni musím přidat ještě jednu. Nejde ani tak o Bliss a její tělo, ale o ten nápad a realizaci, fakt povedené. No co, taková správňácká sportovní rodinná komedie. 60% ()

miawallacova

Velká škoda, že si tam Drew nestřihla trošku větší roli. Hezký film, který chvílemi postrádal jiskru, ale námět byl opravdu zajímavý. Navíc ženské obsazení v čele s Kristen Wiig, Ellen Page...? to přece musí jít i kdyby nechtělo :) ()

Juno bruslí a líbá holky

Juno bruslí a líbá holky