V roce 2025 už organizovaný sport jako zábava neexistuje. Společnost se baví hrou zvanou Futuresport, který je drsnou kombinací amerického fotbalu a baseballu. V té době je jejím nejlepším hráčem Tre Ramzey. Tre a jeho učitel Fixx se dostávají díky sázce do krvavého zápasu, ve kterém hráči musí přežít, když chtějí vyhrát... (Bonton Home Video)

Decker

Dam dve hvezdy za par dobrych scen a dialogu. Celkove to vsak je nepovedeny becko, ktery opravdu muzete v klidu prehlednout, ktere bohuzel ani Wesley Snipes nezachranil nebo alespon neokorenil necim dobrym. Skoda. ()

iXtr3m3

Ty vole, Deanovu účasť pochopím, ale Wesleyho? V dnešnej dobe by sa samozrejme chytil aj horších možností, ale v časoch Bladea? ()

Mike.mk1

Nechápu co v téhle kravině dělá Wesley Snipes, a ta hra co tam hrají je příšerná. Jestli je to kombinace baseballu a amerického fotbalu jak je tu psáno tak lepší ani být nemůže. ()

Hapretor odpad!

Future shit! Kouknul jsem se na to jen kvůli Wesley Šnapsovi. Ale ta jeho role tady? Děs! To nemáš soudnost, vole?! ()

char_t

Zhovadilý scénář o tupém smyšleném sportu, který má neskutečně pitomým způsobem zabránit nové světové válce, vedené z totálně nesmyslných důvodů... Ten zbytek už je spíš "jen" směšný. Ale scénáristu poslat sedět na doživotí, tohle dílo je zločin proti lidskosti ()

JerryEm

Jasně, že je to béčková kravina, ale já se u toho výborně bavil. Až na některý ty romanticko-patetický pasáže to bylo dobré. ()

Sonick

Je to karavina. Ale aby to končilo v odpadu? Kde to sakra sme? Vždyť ten příběh neni až tak špatnej. A u zápasů future sportu jsem se celkem bavil. Podle mě je to jeden z lepších TV filmů co dávaj na Nově od 11. ()

brasek odpad!

Takéto filmy sú vhodné len ako mozgový výplach. Scenárista Robert Hewitt Wolfe by sa mal nad sebou zamyslieť. ()

Terminator666

Já myslím, že to není špatný film. Pravda, existují daleko lepší. Tady se mi líbí, že ten děj je opravdu jednoduchý, nikdo nemá šanci se v něm ztratit. Chyb by se v tomto snímku našlo hodně, ale ani tak mi nezkazily zážitek. Děj byl hodně zhuštěný a některé akční pasáže nebyly až tak úplně po rozumové stránce v pořádku. Na druhou stranu ale myslím, že plno věcí zobrazeném v tomto filmu můžeme nalézt v soudobé společnosti. Právě proto si myslím, že snímek Future Sport si zaslouží 3 hvězdy. ()