Film Hloubka duše přináší provokativní psychologický příběh úspěšného reklamního manažera, který měl svůj život i kariéru dosud plně pod kontrolou. Pak ale potkává okouzlující ženu, jež mu otevírá dveře do světa nespoutané vášně a bezstarostné svobody – do světa, který není svázán společenskými konvencemi. Dokonalá moderní fantazie … vášeň a sex, dobývání i únik... žádné vazby, žádné závazky. Vzrušující dobrodružství však muži postupně rozbíjí osobní život a odhaluje hluboce zakořeněné rány z minulosti. Vše vrcholí katarzí plnou pravd a tajemství, kterým ani jeden z dvojice dosud nemusel čelit. (oficiální text distributora)

djcremo

Zaujímavý príbeh o skrývaných tajomstvách, že niekedy aj maličkosť dokáže zmeniť našu povahu. Priznám sa že pri pozeraní filmu ma napádalo ako film bude pokračovať a ako skončí, ale našťastie sa nič s toho nekonalo a bol som prekvapený s toho, že film sa uberá iným smerom čo je len pozitívne, lebo sa film neuberá do klišé. Nie žeby to bola nejaká veľkolepá dráma, ale dokázala zaujať a držať v napätí ako sa bude film ďalej vyvíjať od začiatku do konca. Ďalej prekvapili výkony Jasona Clarka a Paz Vega, ktoré boli v skutku nadštandardné. Zasa jeden s filmov, ktorý je menej známy širokej verejnosti, bez reklamy a dokázal zaujať viac mainstreamové filmy s Hollywoodu. Posledný čas práve medzi takýmito filmami nachádzam ozaj zaujímavé kúsky. ()

veverysiak

Tento príbeh o chlapíkovi, ktorý by bol bohovsky úspešný, nebyť jeho detskej traumy z mierne nevyrovnanej mamuše a jeho nevyspytateľnej pravačky rozdávajúcej pekne tvrdé šlehy, by bol celkom zaujímavý, keby ho pani Kováčová nespravila tak ukrutne nudne a plytko, o hlavných aktéroch a ich prapodivných chovaniach sa dozvieme tak málo, že sú nezrozumiteľné, ich dialógy sú napumpované lacnými a umelými múdrosťami, scény sa niekedy striedajú veľmi čudne a ako celok sa to rozsýpa ako vyschnutý pieskový palác, takže 20%. ()

allegria odpad!

To nejméně důležité je asi můj problém s výběrem herce pro hlavní roli, je mi krajně nesympatický a typově mi sem absolutně nesedí. Hlavně mi ale vadí nesmyslná směsice nakousnutých vážných témat, asi jako když kočička s pejskem pekli dort. Od každého něco a z celku je nám šoufl, protože čeho je moc, toho je příliš. ()

Matt2626

Po zhliadnutí traileru som sa na tento film veľmi tešil...hudba, zápletka, TAJOMSTVO....No a po pozretí filmu, ma doslova chytil za srdce. Perfektné spracovanie v pochmúrnej atmosfére s tajomným začiatkom a skvelým soundtrakom. Dej sa rozbehol veľmi rýchlo, hneď od začiatku, ako to mám rád. A na môj veľký údiv nepoľavoval až dokonca. Herecký výkon Jasona Clarka ako aj Paz Vega bol bez excelentný bez najmenších výhrad. Jediné, čo by som filmu vytkol je, že mohol byť o trošku dlhší, lebo som nechcel aby sa skončil a túžil pozorovať ich osudy ďalej...90% ()

joywork

Divím se celkově nižšímu bodovému ohodnocení tohoto filmu, je to ale asi tím, že na DVD vyšel u nás teprve nedávno a shlédli jej zatím jen notoričtí stahovači, kteří "projedou" 2-3 filmy za den a nedají jim tak řádnou šanci, aby je mohly řádně oslovit. Vcelku zajímavě ztvárněná determinace osobnosti zážitky z dětství. Dva hlavní představitelé si navzájem pomohou ujasnit svůj postoj k soužití v partnerkém vztahu a utřídit žebříček životních hodnot. Tím nepřímo spustí lavinu pozitivních rozhodnutí v řadách svých nejbližších.... ()

matkoslav1

Za mě tedy nadprůměr. Ale jako hodně nadprůměrný nadprůměr. Nečekaně dobrý film sice s docela obvyklým námětem, ale dalo se z něj vytěžit mnohem méně. Já byl tedy osobně spokojen a to hlavně s výkonem Jasona Clarka. ()