Příběhy ze života Alžběty, kněžny Čachtické

• Kanada Blood Countess
všechny plakáty

Netradiční pohled na legendu o Čachtické paní natočený v Čechách! Koupele v krvi mladých dívek, železná panna, kruté hrátky v zámeckých komnatách i sklepeních... Filmový příběh plný nejen drastických ale i odvážných erotických záběrů z mučírny Alžběty Čachtické přináší hororově laděná verze pověsti o krvavé uherské šlechtičně. V prvním příběhu Alžběta krutě potrestá lest své sestřenice Nory. Kněžna se koupe v krvi mladých urozených dívek, aby zůstala věčně mladá i krásná a dívky má dodat právě Nora. Ta však unese skupinu prostých vesničanek a za svou proradnost zaplatí životem.

Zpracování legendy o Alžbětě Bathoryové z produkce firmy North American Pictures proslavené akčními a erotickými snímky natočenými v Čechách a s českými herci (Peklo v řetězech 2, Temné zpovědi). I tentokrát vznikl film o Čachtické paní v českých exteriérech a účinkuje v něm několik obnažených českých modelek v rolích obětí legendární krvavé šlechtičny. (oficiální text distributora)

ostravak30

Po kolikáté už se musím ptát, kde ti umělci berou na tohle prachy? Dejte mi je a natočím minimálně o pár procent lepší film. Protože zde se těžko jmenuje, co je vlastně dobře. Snad jen ty hezké české holky. Alespoň to pozitivum, že za hezkýma holkama se jezdí zase tady. Nicméně, abych to zkrátil. Už od počátku je zde naprosto neposlouchatelná, příšerná a uši devastující hudba - ještě, že je film tak krátký. Pak máme další věc a tou je scénář. U podobného typu filmů je to zcela běžné a tak jeho děsivě špatná kvalita nepřekvapí. Tak jako tak by se dalo říct, že kdyby byl příběh trochu propracovanější a nebyl tak jednotvárně nezáživný, možná by to dotáhl snímek na více procent. Přitom začátek není nejhorší. Ale desetiminutový záběr na jedoucí kočár nebo přivazování dívky značí, že buď nezbyly na střihače peníze nebo to byl nějaký flákač. Do hororu to má daleko, neboť tam se snad mohl divák bát jen toho, kdy zas někdo promluví a jak příšerné bude to, co říká. A do erotiky? Kromě pár prsou, které dnes už vidíte i v běžné komedii vysílané v osm na všech stanicích, nebylo vidět nic, ani ty erotické scény nebyly pořádné. A polévání medem a krví a pak to slízávání zase žádná valná erotika na rok 2008 není. Trochu to spíš připomíná devadesátkové erotické filmy vysílané po půlnoci na Nově. Takže ani v tomto ohledu to nebylo dotažené. Vznikla z toho nějaká kaše, která není ničím. Jedině snad více než šedesáti minutovým utrpením. Ale diváka! ()

destroy83 odpad!

Brakový mág Lloyd A. Simandl předčil všechna očekávání a vyvrhl na svět tuhle pořádně kozatou televizní pohádku potřísněnou nepatrnou kapičkou krve. V temné kobce píše hraběnka husím brkem svůj krvavý příběh za svitu svící. Hned tato první scéna evokuje tupé televizní pohádky plné prkených hereckých výkonů, lacině vyhlížejících kulis a dalších filmových laskomin. Toto vše by fanoušek béčko/céčkové tvorby klidně překousl, co ale překousnout nejde je ukrutně nezáživné podání legendy o Čachtické paní, které se skládá ze záběrů na jedoucí kočár, Alžbětinu lázeň a mučírnu, ve všech těchto prostředích Simandl valí do diváka kozy, kozy a kozy. Někdy přitlačí na pilu a dojde ke zkoušce panenství prstem, rádoby bičování či vypouštění krve z hrdelní tepny. A aby toho nebylo málo, tak zbylý prostor vyplní softpornovými lesbickými scénami. Loyde tohle se ti opravdu nepovedlo a ode mě za tuhle flákotu nedostaneš ani jednu hvězdu. ()

hippyman odpad!

představte si to nejpříšernější porno (u mě zatím vede Otrok dvorních dam II) a umocněte ho svou tupostí na druhou... voila! nevím, co jsem si myslel, snad že to bude mít aspoň nějaký příběh, nějaké herce... bohužel. dalo to docela dost přemáhání vůbec dokoukat. doufám, že se tenhle poklad dostane do top 200 nejhorších filmů. fakt nejstrašnější věc, co jsem kdy viděl. odpad! ()

MaxQ69 odpad!

Když jsem viděl film Hostel, myslel jsem, že jen tak horší film neuvidím. Příběhy ze života Alžběty, kněžny Čachtické mě přesvědčily, že horší to může být vždy. Jistě mnoho lidí, především mužského pohlaví, zajásá hned po prvních desti minutách. Zajisté ocení nahé české modelky a lezbický sex v 90% filmu. Avšak pokud chcete vidět "krásky v akci", pusťte si raději nějaké porno, kde toho uvidíte víc. A co se týče filmu jako takového - hrůza! Naprosto bez příběhu, děje a alespoň za 4- hodnotitelných hereckých výkonů. O prvcích hororu ani nemluvě. Nic (tedy snad kromě nahých dívek, které ale s kvalitou filmu nemají vůbec nic společného) z celých 67 minut filmu nestojí za zhlédnutí, absolutě nic! Nejkvalitnější jsou, řekl bych, titulky v závěru snímku. Poprvé dávám pouhopouhé 1%, a to za to, že režisér nezapoměl zmínit, že byla kněžna Alžběta sexuálně orientovaná na stejné pohlaví, že se koupala v krvi pannen a že do nahých scén obsadil české, nikoli kanadské nebo americké, modelky. Ačkoli jsem to samé již jednou tvrdil o Hostelu, nemyslím si, že by kvalita některého z dalších snímků mohla někdy klesnout pod úroveň Příběhů ze života Alžběty, kněžny Čachtické. ()

Fingon

Je to nejhorší Simandlův film? Ne. Má smysl se na to dívat? Ne:-p Spíš mě zaráží existence hned tří různých verzí (česká dabovaná 67 min., německá dabovaná Bathory: Gräfin der Lust 77 min., anglická verze dle IMDb 86 min.), která se nedá vysvětlit různým počtem framů za sekundu nebo sestřihem jedničky a dvojky do jednoho filmu... ale nemám sil, koukat na to znovu... ()

Časové pásmo bylo změněno