Artype

Krátkometrážní / Experimentální
USA, 1966, 3 min

Režie:

George Maciunas

Krátkometrážní černobílý film, ve kterém se střídá bílé kolečko na černém poli a černé kolečko na bílém poli. Poté následuje sled několika černých koleček na bílém poli, které se střídají s bílými kolečky na černém poli. To vše se v závěru mění na černobílé proužky. (zdeny99)

glum88

Možná že by to bylo pět hvězdiček , nepochybuji že určitě bych v tom nějáký hlubší smysl našel , kdybych se na to koukal nasáklej psylocibinem nebo LSD , nedej bože po delší spánkové deprivaci ale stejně mi to celou dobu připadalo jako projekce k freetechnu , když si k tomu pustím Technical Support - Gus II , připadá mi to jako oficiální videoklip . ()

kyknos

Radko má pravdu, hipísácký televizní monoskop :) Šedesátá léta :) Asi nemá valného smyslu hodnotit tyhle věci samostatně, a už vůbec ne podle klipu na YouTube, ale co se dá dělat. Umím si to představit promítané z filmového pásu za zvuku promítačky jako smyčku v rámci nějaké výtvarné instalace. Na Wikipedii jsou k práci pana režiséra, jejímž těžištěm rozhodně nebyl film, zajímavé informace: http://en.wikipedia.org/wiki/George_Maciunas + http://en.wikipedia.org/wiki/Fluxus :) ()