Sysel_CZ

Co na začátku vypadá na zajímavou věc končilo jako přeplácané zklamání. Ony jednotlivé scény jsou občas i zajímavé a třebas i originální, ale celku chybí jakékoliv zajímavější propojení, nedejbože valný smysl, který by diváka aspoň trošku inspiroval k tomu, aby měl tohle dílko rád. Po těch dvou hodinách jsem byl celkem rád, že jsem z toho venku; a to to na začátku vypadalo, že to bude o něčem a ne jen honění trika nad překombinovaností děje. Nejlepší na tom všem je písnička samotná. ()

strougy

Anzu se stane svědkem sebevraždy své spolužačky a při té zaslechne úryvek jakési písně. O tom se doslechne několik novinářů a společně s Anzou a několika jejími spolužačkami se rozhodnou vypátrat, zda existuje takzvaná "sebevražedná píseň"... Densen uta není úplně špatný film, zhruba první dvě třetiny se příběh zajímavě rozvíjí a společně se slušnou atmosférou drží diváka celkem v napětí, co že bude dál. Bohužel, poslední třetinu se snímek autorům doslova rozpadne v rukou a konec je nakonec až tak stupidní, že by si za něj zasloužili bez milosti aspoň pár facek. Za ten hlavní problém bych viděl to, že se jedná o pokus spojit módní problematiku sebevražd s klasickým modelem duchařského j-horroru, přičemž na první téma je to moc povrchní a plytký a na horror zase málo strašidelný, vlastně až na dva trošku děsivěji vypadající sny to není strašidelný vůbec. Škoda, tenhle film měl na víc. ()

Časové pásmo bylo změněno