Pecan Pie

všechny plakáty
Krátkometrážní / Hudební / Komedie
USA, 2003, 2 min

Tento dvouminutový kraťas je o tom, že Jim Carrey jede v autě, které není auto, ale postel. U toho zpívá písničku od Elvise Presleyho. Přijede na benzínku. Tam natankuje a zase odjede. (Vojtino)

Olík

Carrey a Gondry jsou dospělci s duší dítěte, kteří stále ještě umí po večerech provětrat svůj nábytek…….i když od Gondryho bych čekal profesionálnější zpracování. ()

George.Camel

Tento krátký film, jakkoli se Vám může zdát divný či potřeštěný, je spíše vytržená snová sekvence z Věčného svitu neposkvrněné mysli téhož režiséra. Jim Carrey, zpívajíce písničku Elvise Presleyho, přijede v postelo-autě na benzínku, kde mu dva francouzsští komici pomohou a opět odjede. Blbost, řeknete si. Další ze srandiček Jima Carreyho. Co tím vlastně mysleli? Zřejmě ho pochopí jen ti privilegovaní. ()

Sophie.Bell

Haha, všichni tady řeší, že to nemá pointu a co to je za blbost - a přitom přesně to je ta pointa. To je prostě Gondry. Dá-li se tohle vůbec považovat za film, působí to na mě, že to s Jimem natočil někdy ve volný chvíli při natáčení Věčného svitu. Baví mě, že tyhle bláznivý nápady realizuje. ()