Pecan Pie

všechny plakáty
Krátkometrážní / Hudební / Komedie
USA, 2003, 2 min

Tento dvouminutový kraťas je o tom, že Jim Carrey jede v autě, které není auto, ale postel. U toho zpívá písničku od Elvise Presleyho. Přijede na benzínku. Tam natankuje a zase odjede. (Vojtino)

Estrellita odpad!

CO to PROBOHA mělo bejt?! Jak se vůbec tahle skvrna na stříbrném plátně může považovat za film? Určitě by to letělo do odpadu, i kdyby tam neseděl ksicht Carreyho. Tfuj! ()

anusha

jeej toto som videla uz davno ani som si to tu nevsimla :) sa tu stretava par mojich oblubenych veci jim carrey elvis gondry a postel ofcourse !!! who cares ze to nema point zivot ma jaky point ?!! ()

Guzo

Bože.. Jima Carreyho mám za svého nejoblíbenějšího herce, který umí zahrát v praštěné komedii i ve vážném filmu. Ale WTF? Vypadá to, jako by se opilí klucí rozhodli natočit nějakou kravinu, tak vzali první kameru, co přišla do ruky a šli na to. ()

spikey1

je to jedno z videí které se dají uvést jako výsledek dotazu na "what if machine"(znalci futuramy jsou doma) co kdyby Jim Carrey přijel na benzínku v posteli a benzíňáci mu prostě zkontrolovali co se zkontrolovat dá... natankovali a Jim si zase v pohodě odjel? je to šílené, je to Gondry... člověk... musí vždy čekat že to nebude úplně dotažené a hodně se nechá vybudit fantazie toho který rád přemýšlí ale takový prostě Gondry je... nechává fantazii pracovat i u Vás a proto... u mě dobrý:) ()

rozbris odpad!

Jima Carreyho mám rád, ale tady se trochu minul a nejen on ale všichni ne??!!! Jim Carrey jede na benzínku, natankuje a odjede a u toho spívá Elvise. What's up??? ()

Herráček

Už chápu, proč někteří tvrdí, že Carreyho herectví tkví v ksichtění se... Faktem je, že bych chtěl, aby mi taky někdo takhle ustlal postel... Ale na druhou stranu dalším faktem je, že jsem to nějak nepobral... O co tam vlastně šlo..? ()

Hanys_

Kdyby to natočil student filmové školy, tak by se to tu nejspíš hemžilo samými odpady, ale protože je autorem Gondry a ksichtí se tam Carrey, tak to má asi něco víc. Boužel to já nevidím... ()

Prochy38

Ty tři hvězdy asi jen za to, že když jsem ho v té posteli viděl, nemoh jsem se nesmát. Ale jestli tu bude někdo, kdo bude schopen mi vysvětlit, wtf, budu moc rád! ()

Tochal

Jim přijede na posteli, předvede své obvyklé držky a odjede. Nápad možná dobrý, zpracování však bídné a absence vtipu je také jistou vadou. Pokud zjistím, že "film" vznikl ze spontánního nápadu uprostřed Carreyho divoké party, z opilecké sounáležitosti hodnocení zvýším; jediné, co ale zvedám teď, je můj kufr. ()