Bony a klid (1987)

Komentář uživatele Oscar zcela vystihuje můj názor. Frankie Goes To Hollywood bych nepustil už ani největšímu nepříteli na jeho vlastním pohřbu...

Seriózní muž (2009)

Po skončení filmu jsem ještě asi 10 minut seděl a nevěřícně jsem kroutil hlavou. Konec? Už? Připadalo mi že jsem viděl nějakou nedokončenou verzi. Ale asi je to Coenovský styl, na který si nezvyknu. Film jako takový je dobrý. Neokoukaní herci, dobrá atmosféra a zajíme scénky, za to dávám palec nahoru. Bohužel se cítím jako kdyby fotbalový zápas skončil po prvním poločase. 5/10

Star Trek (2009)

Velmi slušný start série. Téma Star Treku se J.J.Abramsovi povedlo přiblížit i k lidem, kteří dosud o něm moc nevěděli. Patřím mezi ně i ja. Především dobrý výběr herců, svižná kamera, vtip a akční scény jsou hlavnímy důvody, přoč se budu těšit na další pokračování. 8/10

Dead Set (2008) (seriál)

Seriál, při ketém si budete zakrývat očí káždou chvíl. Některé scény jsou vážne nechutne až se mi z toho obracel žaludek, ale o to více se mi tato minisere líbíla. Reality show, ktéré by jste se nechtěli zúčastnít.

Zametač stop (2007)

Dobrý námět ,ale evidentně neměl režiser svuj den. 93 minut uběhne jako voda, příjemně se na to díva, ale to je tak vše.

Mamma Mia! (2008)

Aby se mi tenhle film libil aspoň trochu, musel bych být 40ti letá ženská, která za mlada trsala v rytmu abby na díííze. Pro mě naprosto trapný, nudný a hloupý film, který nezachraní ani dobří herci (sam sobě se divím, že jsem tu vůbec dokoukal) .Tu jednu hvězdičku dávám asi jenom ze soucitu...

Kurýr 3 (2008)

Naproste zbtečné pokračování, ve kterém není nic noveho. Nic originálního pro nás tvůrci nevymysleli. Scenář je strašně jednoduchy a přiběh se posunuje kupředu hrozně pomalu. Ani akční scény nejsou tak akční,jak by jsem si u kurýra představoval. Jason ma sice velké svaly,ale ukazuje je tak často, že se brzy okoukají. Naštěsti finální scéna ve vlaku je celkem dobře udělaná, takže 30%.

Baby Máma (2008)

Klasická komedie na nedělení odpoledne, když venku prši a vam se nechce nic dělat. Nikoho zvlášť nenadchne ani neurazi.

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Poprvním shlédnutí, se mi film líbil a to hodně. Po pár letech jsem si přečetl knihu a na film se podíval podruhé. Bohužel i zde platí pravidlo, že kniha je mnohonásobě lepši než film. Proto jsem musel ubrat hvězdičku. Co mi vadilo ze všeho nejvice je, že herci sve role nehrali, ale pouze odříkavali text (hlavně Hagrid a občas taky Harry). Film mě ani moc nevtáhnul do děje a občas jsem se docela nudil. Naopak se mi libily digitální efekty (například zapas ve Famfrpálu se opravdu povedl). - 50% -

Život Briana (1979)

Neukřižujte mě prosím, ale na tenhle styl humuru ja vážně nejsem. Bohužel, jsem se pousmal jenom jednou a to při scéně s ukamenováním. Zbytek filmu jsem se přemáhal ať neusnu. Zajímalo by mě, proč všichni ve filmu mluví jako kdyby jim někdo drtil koule??