Honza je normální devatenáctiletý kluk z Ústí nad Labem po uši zamilovaný do své přítelkyně studentky a fotografky Terezky. Honza, po tragické smrti svého otce - vášnivého golfisty, vyrůstá jenom s maminkou a malým bráškou Lukáškem. Rodina se smrtí otce těžce vyrovnává, navíc se na ní řítí i existenční problémy v podobě exekutorů vymáhajících pohledávky za lichvářskou půjčku na byt.

Honza se k celé vzniklé situaci staví čelem. Nechce nechat všechny starosti na mamince, a tak místo plánovaných romantických prázdnin s Terezkou ve Francii nastupuje na brigádu do luxusního hotelu v Karlových Varech, kde pracuje jeho strýc Maxmilián. Právě probíhá Mezinárodní filmový festival a Honza má jedinečnou možnost „vychutnat si“ velký svět z jeho odvrácené stránky – jako myč nádobí a příležitostný číšník v jedné osobě . Pracuje celé dny a noci a všechen výdělek posílá rodině. Na večírku, kde Honza zaskakuje jako číšník se nechtěně dostane do sporu s hlavou partičky zlaté mládeže – golfistou Reném. Strýc Maxmilián zařídí Honzovi brigádu v golfovém klubu, kde se seznámí s krásnou PR manažerkou Alicí, která ho pozve na firemní golfový turnaj. V noci po směně najde Honza na odpališti pohozenou hůl a několikrát zkouší dávno zapomenutý švih. Staré instinkty se vrací. Golfový trenér Karel okamžitě rozpozná velký talent a nabídne mu pomoc. Svůj první turnaj Honza vyhrává. Otevírá se mu cesta do náručí P.R. manažerky Alice, a s ní i cesta do světa malého českého šoubyznysu. Honza brzy začne při své strmé cestě za úspěchem ztrácet půdu pod nohama. Přichází nejen o vztah s Terezkou, důvěru mladšího brášky Lukáška, ale nakonec i přátelství trenéra Karla. Alice ho zavaluje prací v reklamě a bez skrupulí na něm vydělává. Honza přestává mít čas na trénink a poslední kapkou je vážné zranění při tréninku na juniorském mistrovství republiky.. V nemocnici s ním Alice rázně ukončí smlouvu i vztah. A tady teprve Honzův příběh začíná. (oficiální text distributora)

JerryPilsen

Scénář nic moc,střih také-chaotické skákání ze scény do scény dost rušilo.Pár vtipných momentů tam ale bylo.Na nervy mi lezla neustále přítomná reklama na "něco".Ale už tu byli horší.Třetí hvězda za Klepla! ()

Noc17 odpad!

Nebýt šampusu tak to nedokoukám, nejhorší na celém filmu je scénář, myslím, že jrj měl někdo již na začátku rituálně spálit..... ()

Jirasek

Škoda že v životě s dluhy člověk takhle nezatočí. ;) Myšlenka filmu podle mě není špatná.... Ale dojem kazí přehršel reklam, to je něco šílenýho. Víc jak 2 hvězdy si to nezaslouží. ()

Picour

Podtitul romantická komedie je značně zavádějící, rádoby laškování Tomsy a Kocurové má k romantice daleko, první vtipný moment přichází se závěrečnými titulky. Fádní zápletku s předvídatelným koncem vylepšuje snad standardní Klepl a prosluněný green. Koukatelný film, ale bohužel jen jednou. ()

fifas2

Docela jsem se zhrozil, když jsem viděl hodnocení tohoto filmu. Přesto jsem se na Veni, vidi, vici podíval a myslím, že jsem chybu neudělal. Místy se to jevilo, jako by režisér chtěl nacpat celý děj do deseti minut, ale na konci filmu jsem byl spokojený. Jedná se o docela svižnou jednoduchou komedii, která předčí mnohé jiné v české kinematografii poslední doby. ()

nauru

Děj o ničem, film prostoupený reklamou, ale jako reklama na golf výborné, hned jsem dostal chuť, škoda že mám nadhled, jinak bych z filmu uvěřil, že stačí v noci třikrát odpálit a hned vyhraji mistrovství republiky :). ()

Bblondie

naprosto podprůměrný příběh, který se snaží přilákat lidi množstvím slavných lidí ve vedlejších štěcích (Gott, Novotný) ... hrůza neskutečná, co to zase jednou v české kinematografi vzniklo ()

eba

Tak na tenhle film jsem chtěla jít do kina. Nějak nezbyl čas, na DVD jsem jaksi pozapoměla a viděla ho až nedávno v TV. Jediné co stojí za komentář je to, že jsem bohudík nevyhodila peníze za něco takového. ()

nadinka

Jsem ráda, že jsem na to nešla do kina, protože tam by mi asi uvízla jedna hvězdička za vyhozený peníze. Na gauči u telky to bylo ale docela v pohodě a nijak mi to nevadilo. ()

baby1978

95 minut reklamy a produkt placementu. Nic víc. Tomsa s Novákovou se tam akorát ukázali. Nosek hrál hajzla a já mu to nevěřila, ač jsem sebevíc chtěla, prostě to nešlo. Kocurová má akorát ambice, ale opět předvedla, že platí úsloví Ševče, drž se svého kopyta. Hrát neumí, nicméně vypočítavou mrchu, jež si potrpí na peníze a luxus jsem jí věřila dokonale. ()

Yng.Piggy

Juniorský profesionální golfista v ČR je stejně pravděpodoné, jako že vládní činitelé úplně přestanou brát úplatky. O tom zatím taky nikdo film nenatočil. Alespoň ne po roce 89. ()

Chenile odpad!

odpad davam opravdu malo... ale 90minut trvajici TELESHOPING ktery se vydava za film.. si nic jineho nezaslouzi... ()

Loooba odpad!

Už ten plakát s třemi postavami, které se odváží nazvat herci mě od tohoto počinu odrazoval. Nakonec jsem tomuto "dílu" dal šanci a po 95 minutách šel blít ... ()

MrOgilwy

Snaha přinést neokoukané sportovní téma (golf) v podobě, která se ve zdejších luzích, sorry, na hladce střižených lukách, moc často nevyskytuje v adekvátní kvalitě. Výsledek - Triple bogey na každé jamce. Zdlouhavost (+1), předvídatelnost (+2) a dílčí neuvěřitelnost příběhu (+3), nota bene, prý je to komedie. Nesmál jsem se. Romantika? Jo, scéna s hraním golfu na Sandřině bříšku neměla chybu. Na 95 minut docela málo. Když už chce někdo natočit film a la Hollywoodský bujón, jak chudák, který má talent, snaží se, ale bojuje jako lev, a nakonec zvítězí, měl by trochu víc přemýšlet, jak to udělat, aby se na to dalo dívat. Nebo, aby měl divák chuť se na to ještě třeba někdy znovu podívat. Zde jsem "Tuc tuc tuc" hrdinovi nefandil. Jednoduchost z něj kapala, doslova i tekla. Dokonce i ve scéně, když byl na federaci a pozastavili mu licenci (neférovost bych Hemalovi a Vydrovi věřil), ale krekrovi jeho kapitulaci a dementní ublíženost a odevzdanost (rejža to asi vidí jako "nadhled"), i když ho soupeř zesměšňuje a chybí jenom pomočení jeho krásného účesu. Motivační hudba se taky míjela účinkem, vhodná spíše na dostihový trávník, než na ten golfový. Ke konci byla fakt již otravná. Kocurová mě nezklamala, part odehrála přesně tak, jak by člověk očekával a velice uvěřitelně. Jenom ten rozchod v nemocnici... a odjezd s rivalem. No to je invence a nápad jako Brno. Novotný a Walda Gang má být "nakoukání do slavnoj českoj byznysu", tak to by amíci valili bulvy. Hlavně vydržet tu srajdu "jo hoho, hej, jo hoho" několik minut může u slabších jedinců vyvolat pozdější alergickou reakci. Božský Karel mě ale snížil tep a tlak na přijatelné hodnoty. Jestli ten film měl mimo hlavní cíl (shrábnout spoustu prachů od sponzorů a ukázat naše okoukané "selebrity") nakopnout zdravé sebevědomí potenciální divácké mládeže, tak já raději zůstanu looserem. A nakonec malé upozornění - golf je sport gentlemanů. Případné podrazy a nečestnosti se rychle šíří davem a takového "profíka" by diskreditovali do konce života... ()

Lucisek

Kocurová jako herečka mě nenadchla. Dialogy byly chvílemi opravdu mizerné. Ale film mi utekl rychle, kdyby byl mizerný, tak se u něj nudím. Další hvězdička za Sandru Novákovou. A ta poslední za hudbu. I když teda Walda Gang do toho nezahrnuji. A scénu s Gottem jsem naprosto nepochopila, proč tam byl. ()

j1c2

Celkem jsem se na to zvládla dívat bez úhony...ale ten extra happy konec...to už bylo i na mě moc....to už tvůrci opravdu přehnali... ()

mad.dog odpad!

Debilní film plný klišé, naivity, product-placementu,nelogičností a slovníku, kterým fakt nikdo normální nemluví. Chce se mi zvracet! ()

JackUp

Nechápu co proti filmu všichni mají... Na český poměry scénář sice slabej, ale víc než 30% si to určitě zaslouží... Za mě 60% ()