Středem milostného trojúhelníku je žena - démon, která jí srdce svých milenců. Problémy začínají ve chvíli, kdy se žena zamiluje do svého zachránce, generála Wang Shenga. (TomikZlesa)

Tamten

Odpočinková čínská legenda (pohádka), která neurazí, ale ani vysloveně nenadchne. Ač je stylizovaná do kung-fu, souboje jsou zde spíše doplňkové a choreograficky nezajímavé, tím spíš, že je v nich velmi používáno čínské "létání". Ale jako pohádka na dobrou noc film pobaví. ()

Lavinia

Historizovaná fantasy pohádka, kde 2 bratři tak trochu stále soupeří o 1 ženu, kde se démonka, po čínsku žena-liška (mimochodem moc hezky chundelatá bílá potvůrka) zamiluje do 1 z bratrů, což rozladí jak jeho manželku (správně, ona první dáma, co se o ni soupeřilo), tak démona-ještěrku, jinak dodavatele srdcí, kde se vymítačka démonů tak nějak tím čínským lásko-kamarádským způsobem věnuje s druhým bratrem honbě za démonkou-liškou, komu to přijde zmatené, mýlí se, je to naopak hodně jasné, hlavně, že: bratra č. 1 a jeho manželku spojuje láska nesmrtelná, nezničitelná ... takže všichni utřou včetně lišky a ještěrky a hajdy domů. Tedy jak kdo. Liška někam do skal, láskopár už doma je, a bratr s vymítačkou na cesty za dalšími démony. Krásné kostýmy, poletuchování nadmíru, hojně dramatu a slz, opravdu krásní herci, klasickým způsobem, divé souboje, velmi povedené, poměrně logické. ()

kadles

V celém filmu jsem se ztrácel. K tomu dopomohlo i obsazní (pro mě) velmi podobných hlavních představitelek. Soubojů málo a když už byly, tak k propracovanosti měly daleko. ()

Bobofon

Vůbec ne tak špatný, jak tady spousta lidí kleje. Je tam víc romantiky než akce, ale to mi ani v nejmenším nevadilo, na rozdíl od fanoušků Donnieho Yena, kteří jsou zjevně zklamáni, že jejich idol toho tady málo zrubal. Příjemný odpočinkový film na poctivé tři hvězdy, nic víc nic míň. ()

leonidas

tohle je muj první výlet do čínských akčních fantezi snímků hlavnš kvůli wei zhao takže to komentuju z tohoto pohledu a musím říct ,že teda bulela ukrutně teda zjistil jsem ,že ona bulí v každém filmu (prej je slavná doufám, že ne kvůli tomu brekotu ) ale tady to bylo napováženou. možná že nechápu čínskou náturu ,ale tady se furt na něco čeká ne ,aby se řešilo. kupříkladu, když je tam husa co mi dělá do manžela tak si to buď s ní vyříkám nebo ji pošlu někam, když jsem mažel který chce být věrný své ženě tak tu káču taky pošlu někam.... atd, atd. věci tam reší nadmíru složitě, pokud už ... atd, atd. už mě to nebaví furt ...atd, atd. ()

svist10

Tohle že bylo akční drama, thriller? Spíš taková uletěná komedie. Potenciál té jedné akční scény, která tam je spolehlivě likvidují spojené síly režiséra, kameramana a střihače, vztahové drama vyvolává spíše potutelné úsměvy a thrillerovou linku jsem tam nikde nenašel, i když by zápletka s upíry sváděla spíše k hororu. A teď k pozitivům: navzdory přestřelené stopáži nenudí, herci, přestože hrají na úrovni Twilight, jsou vesměs sympatičtí a těch pár triků taky vypadá docela obstojně (myslím na asijskou produkci). Suma sumárum je to na tři hvězdy, ale mít v ansámblu Donnieho Yena a nevyužít ho v pořádné rubanici je samo o sobě za hvězdu dolů. ()