Kvůli neznámému viru umírají miliony lidí a ti, co přežili, se snaží s následky nákazy vyrovnat. Nemají však tušení, že vše se má ještě zhoršit. Mrtví postupně ožívají a jsou přitahováni světlem a zvukem. Přeživším nezbývá nic jiného než žít v temnotě. (sAreOn)

AngelusCZ

Šíleně nepovedené a neprofesionální. Herce vyhrabaly nejspíš z popelnic, protože jsou opravdu otřesní, ale ze všeho nejhorší je kamera. Kamera se pořád třese a já dostávám epileptický záchvat ! ()

giovanni3

N nic jsme od toho nečekal (ač obal mne zaujal) a taky jsme se ničeho nedostal... atmosféra nulová, zombie vypadali debilně, herci nic moc... Bída bída a ještě jednou bída 1z5 je až kam.. ()

mosnak odpad!

Hnusné amatérské dílo,plné nesmyslů. A ten kdo tu píše něco o zombíkách musí být mimo smysly. Ti tam nejsou,jen nějací pošahanci co tak chtějí vypadat. Bleee..... ()

Magika82 odpad!

Prosím, o Odpadkový koš. Netuším, o co se to režisér Steven Rumbelow pokoušel, ale výsledkem je "pasnímek", který poněkud postrádá hlavu...o patě nemluvě. Kandidát na nejhorší film s oživlými mrtvolami je to však zcela jistě. Doslova protrpěno do samotného konce, neboť jsem naivně očekávala přeci jen jakýsi záchvěv kladu. Marně. ()

mala_kea

Zombie horor bez vražedných a krvelačných zombíků je jako bramborový salát bez brambor. Pokusit se zaexperimentovat a zaimplementovat lehce duchařskou a konverzační záležitost se ze začátku poměrně zdařilo. Pokud se však film táhne necelé dvě hodiny v jednom a tom samém rauši, troufnu si na férovku říct, že je to sračka jak..... Zkrátka konverzace o ničem, akce tu žádná není, tupost hlavních hrdinů ani není třeba komentovat. Občasná dobrá zvuková stránka vytáhla snímek z nejtemnějších hlubin. ()

Hapretor

Oh my God! Kulisy jak z polorozbořenýho divadla, kupa rádoby filozofických keců, šedivej filtr na kameře - takže místy je vidět h...., a nuda a nuda. Akce až ke konci, a to pořádně zmatková. Toto je zombie zmetek. ()

drankeryth

Filmovy sposob o vytvorenie zombie hororu, ale skor na ten amatersky sposob. Zombici vo filme posobia tak dost sladko a moc ani neutocili na zivych ludi, skor boli neskodni a pomalicky aj priatelsky:) Postupom casu sa tieto nemrtve tela stale viac odhodlavali na vacsiu agresiu a neskor az na krvilacnost k obetiam. Ked mam pravdu napisat, tak ani ich moc nedostali ku svojim pazurom. Akurat co som si vsimol bol maly psik, ktory im padol do ich zhnitych ruk. Stvarnenie zombikov sa dalo zniest, ved neboli robeni na vysokej urovni a skor sa niesli v znameni amaterskeho filmu a preto nech nikto neocakava nieco robene na profesionalnej urovni. Dej filmu bol putavy, ale obcas sa utapal v dost nudnej atmosfere, z ktorej nie a nie sa pohnut dalej. Skoda, ze neukazovali skoro ziadne utoky zombikov na ludi pretoze vacsinou dej filmu sa zamerial len na chodenie zombikov po uliciach a to asi by aj bolo vsetko. Filmom sa aj prebleskol na par minut aj David Carradine, ktory doma drzal priputanu matku na posteli, ktora mimochodom bola tiez zombikom. Niektore zabery co sa tyka zombikov vo filme neboli moc bohvieake, pretoze kamera behala ako sialena a poriadne ani nic neukazali do zaberu, co by stalo za poriadnu podivanu. Ked sa zombici pohybovali v tme tak boli celkom fajn vyzorovo, ale ked ich ukazali v osvetlenej casti, tak ich tvare vyzerali dost uboho, akoby boli len natrete nejakou farbou. ()

MickeyStuma odpad!

Dlouhá snůška zbytečných scén a nicneříkajících dialogů naprosto bez logiky a nějakého smyslu. Nakažení lidstva virem s následnou proměnou v něco jako zombie je tak vyčerpané, že snad už na takový námět nelze nic nového vymyslet a tento nízkorozpočtový filmový počin jakoby byl toho důkazem. Bez atmosféry, bez napětí, zkrátka bez ničeho, co by mohlo zaujmout. Zbytečný film pro zbytečně zabité necelé dvě hodinky. ()

Doomer

Moc nechapu ze ma toto 25procent a stupidni zombieland skoro 80. Pribeh je uveritelny, postavy sympaticty relativne racionalni ale chybujici, film neni tolik akcni spise psychologicky a atmosfericky. 5* a jeden z nejlepsich zombie filmu ever. Dokonce i na Romera by to byl silne nadprumerny vykon, skoda ze diky vseobecnemu odmitnuti nebude druhy dil ()

MFZB

Film, ktorý hádam ani nestojí o komentár. Ale tak patrilo by sa podeliť o pocity. No, kde začať. Z filmu doslova krčí ten amatérizmus a to, že je lacný, ale na jedno pozretie je v pohode. Herecké výkony sú na zaplakanie, dialógy tie fakt nestoja za koment. No a tá kamera to je hrôza proste, takto nemožne natočený film som už dobre dlho nevidel. Proste z takého filmárskeho hľadiska by to bol asi jasný odpad, no ale zase má tento kúsok aj nejaké tie svetlejšie stránky ako napríklad hudbu, ktorá sa mne osobne páčila a v niektrorých chvíľach sa snažila vytvárať akú takú atmosféru ale moc sa autorom táto snaha nedarila. Ale tak hudba bola dobrá, no čo. Čo sa týka zombie žánru, tak tento film je niekde na dne, ale najhorší neni. S obomi zavretými očami 40% ()

schindler

Po prvních minutách jsem měl sto chutí to vypnout, ale postupem času mě film přece jen trochu chytnul. Bohužel závěr něco překotného nepřináší a tak zůstanu i díky solidním maskám u dvou hvězdiček. Po technické stránce je film strašidelně špatný. ()

Black5 odpad!

Bože tak to je i na mě moc. Po ukrutně dlouhych deseti minutách jsem tuhle sračku musel vypnout. Opravdu nepovedý kousek. ()