Bill Bailey: Tinselworm

Hudba:

Bill Bailey

Účinkují:

Bill Bailey, Kevin Eldon

Bill Bailey, známý britský herec, komik a hudebník, skloubil všechny tyto své dovednosti do jednoho velkého představení, jenž je z části stand-up rutina a z části koncert. Můžete očekávat klasický suchý humor, žertovné hudební variace na známá témata i Billovy osobní kompozice. (Komprimus)

KOZEL84

Když už sem v těch stand-up-ech,říkám si,prubnu i Moranova kolegu.Čekal sem nejmín' a dostal sem nejvíc.Přesně jak říká o dva roky starší kolega,od pauzy už je to vtipná krasojízda (takhle nahlas sem se u žádného nesmál-no u Monster),náladový doping a hudební vsuvky sou skvěle osvěžující.To Wembley si Bill asi fakt zasloužil a já se těším na další vystoupení.Paráda! ()

warrenur

Dalsia neskutocna Billova zalezitost. Pre mna top hlavne scenka Doorbell - Pope's Doorbell :), genialny hudobny zaver s tou hudobnou skupinou z Indie, proste jedna pecka za druhou. Jedno z jeho najlepsich vystupeni. ()

Euchrid

Super, jenom houšť a vetší kapky. Bailey je sympaťák, ale momentů u kterých se člověk doopravdy zasměje (i když jsou skvělé) zas tolik není a zbytek je jenom příjemná estráda s bezva písničkama a spoustou (pro mě) hluchých momentů. Ale dalo se... ()

pp

Vtipy jsou často nedotažené, Bill Bailey skáče z tématu na téma, ale zase oceňuji, že se nebojí tít do královské rodiny, nácků, supermarketů a spousty dalších ne úplně politicky korektních témat. Závěrečná rocková balada a písně s kapelou z Bollywoodu by byly za 5, ale celkově je to jen lepší průměr. ()

GCorsini

Totálně vyprodat Wembley? To už něco znamená! Ale upřímně si myslím, že toto vystoupení bylo jedno z těch slabších. Měl jsem tohoto velikána možnost vidět osobně v Praze a bylo mi nesmírnou ctí. ()