Když hollywoodská začínající herečka Morgan Carter omdlí v alkoholovém opojení přímo na červeném koberci premiéry svého filmu, je okamžitě odvezena na léčení a poslána ke své tetě, kde má svou léčbu dokončit v jednom z městeček amerického státu Indiana. Tam chodí na střední školu a změní si i jméno. Konečně žije život typického teenagera se vším co k němu patří, prožívá skutečná přátelství, lásku i žárlivost. (oficiální text distributora)

bad_seed odpad!

Ne, ne a ještě jednou ne. Vtipné to není, rodinu bych tím nepotrestal a drama se jaksi nekonalo. Dětinský příběh, nesmyslné dialogy a herecké výkony z kategorie venkovských ochotníků. ()

juro

Slušná romantická jednohubka - ničím nepřekvapí - ničím neurazí - na jedno zhlédnutí když se člověk nudí to jde ()

DamitaJo

Co lze dodat k tomuto kinematografickém počinu? Je to průměrný televizní film, ve kterém vysvětlují jeho tvůrci, kam až sláva a to zlaté pozlátko Hollywoodu může zajít, když nemá stanovené mantinely. Hlavní hrdinka se zde snaží opět zařadit do běžného života po té, co byla na vrcholu slávy a opojení alkoholem. Snímek se mi líbil zpracováním formou vyprávění, kde můžeme slyšet, co si hlavní postava mladičké herečky myslí. ()