V roce 1989 se vědcům žijicím na ostrově Cuttyhunk podařilo učinit průlom ve výzkumu parazitů.Ten dal vědcům možnost posunout lidstvo dál v evoluci. Počáteční testy přinesly užasné výsledky. Testovaným subjektům se rapidně začaly zlepšovat psychické a fyzické vlastnosti. Něco se ale během experimentu pokazilo a ostrov záhadně ztratil tři čtvrtiny obyvatel. Jamie Akerman dokázala uniknout masakru, během kterého přišla o život její matka. Teď se po letech se svým přítelem a nevlastním bratrem na ostrov vrací, aby prodala rodinný majetek. Zde začíná postupně vyplouvat na povrch její znepokojující minulost. A aby toho nebylo málo, na ostrově se objevuje nový druh parazita, který začíná ohrožovat obyvatele. Jamie musí přežít nejen útoky smrtícího parazita, ale i fanatické útoky místních, kteří vědí, že Jamie zdělila schopnosti, o kterých se jim ani nesnilo. (topr harley)

zolo23

Podpriemerné sci-fi na ktorom ma nič nezaujalo, k tomu nesympatické obsadenie a lacné triky. Mám rád tento druh žánru, ale niekedy to dopadá hrozne. To si radšej pozrite podobný ale o 2 triedy lepší film The Thaw s Valom Kilmerom. Jedna hviezda za plagát ktorý je zaujímavý, ale môže Vás celkom pekne zmiasť. ()

Sancty

V úvodnom titulkovom video zostrihu vyzerá Growth na slušné béčko ale všetko čo nasledovalo potom nesiaha slušnému béčku ani po posledný článok parazita. Keď už film o obdobnej pliage, tak jednoznačne "nákazlivý" Yeongasi z Južnej Kórei. ()

Heroine

A zase další do sbírky blbostí s dobrým plakátem. Podprůměrný, nudný, neoriginální a zcela nepůsobivý horůrek, který člověk rychle zapomene. Hlavně to není strašidelné v ani jedné scéně, a ani člověka nezajímá, co bude dít s postavami. Jedna hvězdička snad jenom za snahu žánru... ()

Hapretor

Béčko místy blbé až vtipné. Nejlepší na tom celym byli ti červíčci. Konec nečekaně originální. Na zabití času ok. ()

beso74

Prekvapujúco podarený nízko rozpočtový horor o parazitoch parazitujúci na množstve snímok s podobným námetom pred ním, ale s relatívne úbohým rozpočtom (300 000 US) sa podarilo odviesť celku kvalitnú prácu. Herci sú celkom k svetu a dokonca aj decentne hrajú, nesnažia sa prehrávať ako to kedysi videli v 3. dieli Scary Movie a čo je dokonca prekvapujúce, vyskytuje sa tu celkom slušné množstvo počítačových efektov, ktoré z príbehu nevyčnievajú ale na druhej strane mu ani nepodrážajú nohy. Samozrejme že pravda, ktorú nám chcel film o vedcoch zdeliť, že je to tlupa uchylákov bez štipky svedomia, je úplne nepodložená a totálne lživá. Keby som mal viac času, určite by som to tu rozobral, ale práve pracujem na mutácii jedného neškodného vírusu a potrebujem to vyskúšať na susedových deťoch, tak to dopíšem neskôr... :P ()

djbarrel

Celkem obstojný horůrek, který sice nevyčnívá, ale dá se říct, že jeho shlédnutím neprohloupíte. Triky jsou na solidní úrovni a ani herci nesjou úplný dřeva. Zápletka sice nic moc, ale dá se. Pohodový filmík při, kterém se dá vypnout, pokud ale hledáte oskarové výkony musíte se poohlédnout jinde. 45 % ()

Ondrew

Sice ide o x-tu variaciu na takych alebo onakych parazitov, no v tomto pripade sa autori snazili namet trochu ozivit. Amaterske spracovanie vsak z filmu priam srsi, totalne mizerne posobia najma bojove sceny. Nepotesi ani skutocnost, ze v podstate zhruba polovinu filmu sa takmer nic zaujimave nedeje. Urcity odpis sa dostavil (prekvapivo?) az v zavere. Nech je teda ako chce, ide o klasicke hororove becko, ktore trpi syndromom akutne nizkeho rozpoctu. Klasika. 40%. ()

Templář

Nedám odpad, nikoli však proto, že by film měl nějaká pozitiva, ale jen proto, abych mu nekřivdil. Musím totiž přiznat, že už bylo několik filmů, které byly ještě výrazně horší a které jsem třeba ani nedokoukal. Tenhle film jsem do konce shlédl, i když s vypětím všech sil a s co pětiminutovým koukáním na "tajmr" přehrávače s tichou otázkou, kdy už tomu utrpení (mě jako filmového diváka) bude konec. Na závěr jsme si pak řekl, že tahle hodina a půl mého života byla promarněna opravdu zcela zbytečně. Pro člověka, který si čte komentáře před shlédnutím: "Nestahujte to! Nepouštějte to! Jděte raději se psem na procházku, nebo vezměte partnera (partnerku) to kina na něco lepšího." (DVDrip, TV, 2D, dab.) ()

Ben111

úvod dobrý, pak to ale jde dost z kopce až to přestává uplně bavit, jedna hvězda za tu pěknou hérečku (Nora Kirkpatrick) ()

DavidAAAA

Dost nudný horor s několika zajímavými scénami. Ostrov s divnými ostrovany a nevítanou návštěvou. Téměř se nedozvíme, o co vlastně jde. U hororu se chci bát, tady se to nestalo. A ani jinak film není zajímavý. Jen paraziti jsou zpracováni docela roztomile. ()