Grace

Madeline Matheson je v osmém měsíci těhotenství. Během její nehody plod umírá. Žena naléhá, aby mohla donosit dítě do termínu porodu. O několik dní později se její dcerka narodí živá. Jenže dítě nemá chuť na mléko, ale na krev. Madeline má dilema, kam až zajít, aby zachránila své dítě. (LIVINGDEAD)

johnymdoe

Hnusné, odpudivé, nudné, špatně zahrané hlavní protagonistkou a poslední scéna byla tak předvídatelná a zbytečně nechutná že jsem nucen snížit svoje už předtím rozhodnuté hodnocení na 1 hvězdu. Zachraňují to jen vedlejší postavy a výkony jejich herců. Kdo tomuto dal více jak 2 hvězdy je pro mě buď úchyl nebo masochista..Rozkousané prso mi nepřipadne umělecké jak se tu někteří snaží naznačit. ()

molcan2

Madeline a Michael Mathesonovci (Ladd & Park) sú nadšený z ich budúceho dieťaťa. Michael a jeho rodičia nie sú spokojný s rozhodnutím, že Madeline pôjde k pôrodnej asistentke Patricii (Ferris), ktorá sa neskôr odhali ako bývala Madelinina milenka. Neočakávaná autonehoda zabije Michaela a vraj zabilo aj dieťa vo vnútri Madeline. Aj tak pôjde na pôrod s Patriciou a každý je zdrvený z mrtvého dieťaťa, dokiaľ Grace dieťa neoživý. ()

Rathalos

Grace by som nezaradil medzi horory,skor je to psychologicka drama,ma to zaujimavy namet,no spracovanie je slabsie,ma to celkom dobru atmosferu,taku znepokojivu,depresivnu,smutnu,herecky vykon Jordan Ladd je tiez plusom,ale jednoducho tomu celemu nieco chyba,tri hviezdicky dam...:-) ()

zly.dvojce

SRAČKA. Hodnocení nechám na každém z Vás, ale malá rada těm, kteří se budou tak jako já snažit dokoukat konce aby byli svědky něajkého vysvětlení, pointy či čehokoliv. Nedělejte to, žádná katarze na konci není. Tento film je prachsprostá sračka hrající si na něco víc. Ještě NIKDY se mi 85 minut tak nevleklo (bylo to snad jak čtyři hodiny dokoukat tuto parodii na horor do konce). Zrada na divákovi o to větší, že do půlky filmu jsem pomalejší rozjezd pokládal za klad, těšil se na vysvětlení těch much, zápachu atd. Ale HOVNO! Vlastně ani nevím proč dávám tu jednu hvězdičku. Asi za tu rozkousanou bradavku. ()

Soubi

Celkem solidní, svíravě nepříjemně natočený horůrek točící se kolem jednoho roztomilého drobečka. Na, ťu ťu :) ()

bezprezdivky

Na film o novorozené holčičce, která se živí výhradně krví, to mělo dost "řídkou" atmošku. Ke konci přituhuje a závěr je opravdu hutný, ale tu předchozí rádoby psychologickou nudu to nepřebije. ()

RISOvonVODKA

Atmosferický skvost od mladého režiséra. Má pred sebou rozhodne svetlú budúcnosť a viem si predstaviť, že raz natočí vskutku dych berúci horor. V snímku GRACE používa na posilnenie atmosféry zdĺhavé zábery, ktoré nemajú hlbšiu myšlienku a akési flashe gore scén. Funguje to skutočne dobre, avšak stále tomu niečo chýba. Toto rozhodne nie je film pre niekoho, kto neholduje hororu celým srdcom. Soletova práca rozhodne stojí za zhliadnutie, no nie každý dokáže oceniť štýl, ktorým sa v tomto počine pobral. Odporúčam to teda len človeku, ktorý má už z hororov čo to za sebou. Myslím, že ako krátkometrážny film by to bolo skvelé. ()