• Thriller

Brána do pekla (2009)

Bezpečnostný pracovník Thomas Jackman, prichádza na opustenú vrtnú stanicu niekde uprostred Sahary. Ešte nedávno tam skupina vedcov prevádzala najhlbší vrt do zemskej kôry. Vedcom sa však niečo stalo, niektorí zmizli, niektorí sú mŕtvi a niektorým z toho riadne šiblo. Na scéne sa objavuje aj doktorka Jennie, ktorá robí na opustenej stanici Jackmanovi spoločnosť. Je Jennie naozaj tou, za ktorú sa vydáva? A čo našli vedci v zemskej hĺbke? Na to, že som od toho prakticky nič nečakal a bol som pripravený na to najhoršie, som sa príjemne bavil a v niektorých momentoch vie film zaujať a aj vystrašiť. http://strasidelnyblog.blogspot.com/

Nezvratný osud 4 (2009)

Štvrtý diel sa scénaristicky prakticky ničím nelíši od predchádzajúcich filmov a drží sa osvedčenej šablóny. Je jasné, že film bol vytvorený špeciálne na efekt z tretieho rozmeru. Po vypnutí mozgu, celkom zchodná záležitosť. http://strasidelnyblog.blogspot.com/

The Echo (2008)

Štandardný duchársky príbeh, ktorý nesie znaky ázijských hororov. Do popredia by som vyzdvihol zvukovú stránku filmu, ktorá niekedy vytvorí väčšie zimomriavky ako tá obrazová. Klišovitým scénam sa síce divák nevyhne, no film je celkom pekne natočený a hororového fanúšika neurazí. http://strasidelnyblog.blogspot.com/

Orphan (2009)

Orphan si u mňa zabezpečil pozíciu medzi najlepšími horormi tohto roka (Drag Me To Hell, Trick´N Treat). Jednoducho, pekne a efektne urobené a herečka na zápornú rolu - taktiež dobrá voľba. http://strasidelnyblog.blogspot.com/

Seventh Moon (2008)

Ten kto nemá rád roztrasenú kameru, ktorá pobehuje sem a tam s hlavnými hrdinami určite nebude jasať. My ostatní si užijeme slušnú porciu strachu a napätia. Sanchez znova predviedol v čom vie byť dobrý. Strach z neznáma a atmosféra, ktorá sa dá krájať. http://strasidelnyblog.blogspot.com

Halloweenská noc (2007)

Pocta Halloweenu v malých príbehoch, ktoré do seba a do celého filmu zapadajú dokonale a držia tento film na veľmi vysokej kvalitatívnej úrovni. Tentokrát boli prehnané očakávania na mieste. http://strasidelnyblog.blogspot.com/