Reklama

Reklama

300: Vzestup říše

  • USA 300: Rise of an Empire (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Pokračování epické ságy podle nového komiksového románu Franka Millera Xerxes, vyprávěného úchvatným vizuálním stylem úspěšné série „300", se přesouvá na nové bojiště – na moře, kde řecký generál Themistokles, usilující o sjednocení celého Řecka, vede bitvu, která zvrátí dosavadní vývoj války. Themistokles čelí masivní invazi perské armády vedené božským Xerxesem a Artemesií, pomstychtivou velitelkou perského loďstva. (Warner Bros. CZ)

(více)

Diskuze

Falconica

Falconica (hodnocení, recenze)

Sabrewulf

Ano, každá žena se maluje jinak, jelikož každé ženě to sluší jinak. Nejsme roboti, abychom si dělaly shodný make-up. To jsme nakonec dospěli ke složité pravdě:-) Mimochodem se tomu říká stíny...linku na oči tam má taky, ale ta se nerozmazává:-) Michelle Pfeiffer už je dáma zralého věku, to už není vhodné nosit výrazné barvy stínů, to ale neznamená, že by tam ty stíny neměla. Stejně tak Jolie je tam má-pouze v jiné barvě- jestli tam teda dobře vidim přes tu nabobtnalou hubu:-) Takže: ano, má výraznější barvu, ne, nemá tam těch malovátek víc,a ne, nevypadá to na ní přehnaně.

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Falconica

Ale my neřešíme, jestli by jí to někdo žral, nebo ne, že? My řešíme, že konkrétně herečka Eva Green má skoro v každém filmu až moc zmalované oči. Kdyby jenom ve filmech, ona má tu spodní oční linku rozplizlou i ve společnosti. Pro úplně slepé, stačí si zadat do google images jakoukoliv herečku, namátkou třeba Jolie, či Pfeiffer a pak i Green. Jenom blb (bez urážky) nepozná ten rozdíl. To, že to nikomu z vás nevadí, nebo se vám to všem moc líbí, nikomu samozřejmě neberu, jenom mi tu prosím nikdo nelžete, že její líčení není "overpower".

na příspěvěk reagoval Falconica, KevSpa

Falconica

Falconica (hodnocení, recenze)

Sabrewulf

Ne, přijde mi, žes jen potvrdil, co jsem řekla:-D Možná jsi mě uplně nepochopil, možná jsem to spíš blbě vyjádřila:-D Mimochodem na ní neni nic zmalovanýho. Kdyby tam vypadala jak křehká květinka, nikdo by jí to nežral.

na příspěvěk reagoval Sabrewulf

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Falconica

Úplně mimo. Je rozdíl, mezi namalovanou ženskou a zmalovanou, víme? A mně přírodní vzhled rozhodně nevadí, takže necucat z prstu prosím.

na příspěvěk reagoval Falconica

Falconica

Falconica (hodnocení, recenze)

Sabrewulf

Některý z vás chlapů maj v tomhle ohledu strašně divný ideály. Když se ženská namaluje, učeše, upraví, tak nadáváte, že je zmalovaná, když se neupraví a vsadí na přírodní vzhled, tak zas že je mdlá, nevýrazná a ošklivá. Už si v tom udělejte mořádek, mužský:-D Takovou tu přírodní oslnivou krásu, kterou si vy představujete, má tak jedna z tisíce:-D Jsme totiž taky jenom lidi. http://www.rozanehmagazine.com/MarchApril06/0,1658,5110463,00-1.jpg hezká baba, ale že by takhle hrála tuhle roli?

na příspěvěk reagoval Sabrewulf

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Sabrewulf

Když pominu, že je Eva Green jedna z nejkrásnějších hereček současnosti, tak jsem si nikde nevšiml, že by byla zmalovaná. Asi koukám na špatný filmy, či co...

na příspěvěk reagoval Jakkob

KevSpa

KevSpa (hodnocení, recenze)

Chlapi na zmalovaný štětky letěj. Nabídka je závislá na poptávce.

Hem.m

Hem.m (hodnocení, recenze)

animaxis

Však to nevadí, mě by celkem iritovalo, kdyby jedna písnička hrála dokola a nestřídala se, se zbytkem :).. Pokud teda to není jakoby hlavní písnička filmu, která je k tomu dělaná, aby se hrála, co nejčastěji, ale v takových akčních filmech by mi to opravdu asi vadilo, inu necháme se překvapit, co s tím pánové udělají :)

animaxis

animaxis (hodnocení, recenze)

Hem.m

Ono jeden soundtrack z druhého traileru na první 300 dali do filmu,ale jen ten jeden a zazněl tam jendou asi na jednu minutu.

na příspěvěk reagoval Hem.m

Hem.m

Hem.m (hodnocení, recenze)

animaxis

To je právě to, na co jsem narážel, ale podle mě by se takový soundtrack hodil i k minulé 300, já doufám, že to dopadne dobře, inu co jiného mi zbývá :)..

na příspěvěk reagoval animaxis

animaxis

animaxis (hodnocení, recenze)

Hem.m

Krvavé to bude určitě,ale tím soundtrackem si moc jistý nejsem.Ta hudba co je v traileru většinou ve filmu bohužel nebývá a v traileru na první 300 je také hudba,která ve filmu nebyla.

na příspěvěk reagoval Hem.m, ANATHREIUS

Hem.m

Hem.m (hodnocení, recenze)

Deryll

To se mi právě taky na tom líbilo, ale jen aby byl i film tak krvavý :).. Však nakonec, kdyby ho nedali ani do filmu, tak by mě naštvali, ale musí to tam dát, protože se to k tomu náramně hodí.. :)

na příspěvěk reagoval animaxis

Deryll

Deryll (hodnocení, recenze)

Hem.m

jo ten plakát vypadá dobře ta vlna z krve je pěkná:) snad to bude mít tak dobrý OST jako první 300fka!Tenhle první song je fakt nádhernej uplně mě to očarovalo poslouchám to asi po 20 zasebou:D

na příspěvěk reagoval Hem.m

Hem.m

Hem.m (hodnocení, recenze)

Deryll

Jojo, písnička je hodně dobrá a i ten plakát, co je ukázaný v tom videu vypadá dost dobře. Pokud tady bude podobný (Podobně dobrý) soundtrack jak v 300:BuT, tak to bude u mě mít veliké plus :)

na příspěvěk reagoval Deryll

Hem.m

Hem.m (hodnocení, recenze)

Falconica

No však právě, říkám, že jsem měl i špatný výběr filmů, takže se moc herecky prosadit nemohl :).. A Bathory to je něco víc než mega špatnej film.. :)

Falconica

Falconica (hodnocení, recenze)

Hem.m

Bathory je sám o sobě strašně špatnej film:-D Strašně megašpatnej:-D Zázraky by tam nedokázal ani McAvoy:-D

na příspěvěk reagoval Hem.m

Falconica

Falconica (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

nojo, máš pravdu, toho hrál...inu, aspoň je vidět, že to neni postava, která by mě ve filmu nebo knize nějak zlášť zajímala:-D I ten Sharku je zajímavější:-D Ale tak formálně tam byl potřeba, tak nic proti:-))

Hem.m

Hem.m (hodnocení, recenze)

Falconica

Doktora Živága jsme právě neviděl, viděl jsem ho v bídnících, to byla taková normální role a pak v Bathory, což u toho jsem usnul, takže jsem moc neviděl jak hrál a souboj titánů, což sám film určuje možnost hereckého výkonu na 0 a tam jsem si ho taky nějak nevšiml extra, takže tak no :).. Jestli tady bude mít nějakou větší roli, tak si ho tu snad poprvé užiji :)

na příspěvěk reagoval Falconica

Falconica

Falconica (hodnocení, recenze)

TheDarKnig , Hem.m

Matheson i ze špatný role udělá dobrou postavu, kašlu na tebe:-D Doktor Živago navždy!!!:-D

DarK: musela jsem si ten nezajímavej ksicht najít, abych ho identifikovala. Moc si jeho role nepamatuju, což o něčem vypovídá:-D Ale přeju ti ho dovtedy, dokedy mi budeš přát Hansíka:-D

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Hem.m

Hem.m

Hem.m (hodnocení, recenze)

Falconica

Já bych tam teda uvítal Chucka Norrise raději, ale bohužel tam nehraje :D.. Mathesona jsem viděl párkrát a bohužel mě moc neohromil, ale taky musím uznat, že jsem ho viděl v fakt špatných rolích, tak uvidíme, co na to 300 :)

na příspěvěk reagoval Falconica

Související novinky

Chystá se Snyderův návrat ke Sparťanům

Chystá se Snyderův návrat ke Sparťanům

02.06.2024

Když to s originalitou nevyšlo, je potřeba se vrátit k osvědčeným postupům. Právě tak asi přemýšlí Zack Snyder (Armáda mrtvých), který se po nepříliš vřele přijatých dvou dílech své vysněné sci-fi… (více)

Eva Green znovu u Burtona

Eva Green znovu u Burtona

29.07.2014

Francouzská herečka Eva Green letos dráždí diváky hned v pěti projektech: V mysteriózním seriálu Penny Dreadful, v akčňáku 300: Vzestup říše, ve westernu Salvation, v dramatu White Bird in a Blizzard… (více)

Na sci-fi od Wachowských si počkáme do zimy

Na sci-fi od Wachowských si počkáme do zimy

06.06.2014

V roce 2012 to byl G. I. Joe 2: Odveta, loni 300: Vzestup říše a letos Jupiter vychází. O co přesně jde? O velké blockbustery, které byly na poslední chvíli odsunuty z nabitého léta. Rockova parta… (více)

Reklama

Reklama