The Horribly Slow Murderer with the Extremely Inefficient Weapon

Krátkometrážní / Komedie / Horor
USA, 2008, 10 min

Krátkometrážní film od režiséra R. Gale je parodií na klasické hororové postupy. Obměnou vražednického stereotypu nevzniká pouze komický efekt - člověk neustále sledovaný přízrakem se mění posléze v uprchlíka. Období vzdoru nahradí období stagnace a nezvykle pomalá smrt se plíží malinkatými krůčky. Závěr filmu vede k dost zajímavé otázce o povaze různých druhů smrti. (type_B)

MonitoRewiew

Po shlédnutí tohoto traileru jsem získal pozoruhodnou znalost, že sledování reklam by mohlo být trefně přirovnáno k hroznému pomalému zabití lžicí. Asi to nebyl úmysl nebo co já vím, ale při opakování "again ... again" jsem si okamžitě vzpomenul proč už se nedívám na televizi. ()

ronaldmekdon

Vynikající parodie na filmové trailery se vším, co takový dobrý trailer obsahuje - drsný hlas, akční scény i hromada klišé. Ale je to velmi originální a vtipný kousek. Jediným mínusem je "dlouhá" stopáž, takže je výsledná smrt opravdu veeeeeeelmi pomalá a zdlouhavá... ()

mistr97

U tohohle „filmu” stojí za ocenění především nápad. A vzhledem k tomu, jaká je to hloupost, je velice povedené i zpracování – dobré záběry a lokace. Každopádně deset minut je tak akorát, slibovanou devítihodinovou verzi bych asi nezvládl. :-) ()