Dostaň ho tam

• USA Get Him to the Greek (více)
Komedie / Hudební
USA, 2010, 105 min

Scénář:

Nicholas Stoller

Hudba:

Lyle Workman

Jonah Hill, Russell Brand, Rose Byrne, Colm Meaney, Lino Facioli, Sean 'Diddy' Combs, Dee Snider, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Robert Seay, Elisabeth Moss (více)

Aldous Snow, britská rocková hvězda, vydává nové album, které je absolutní propadák. Následkem zdrcujícího rozchodu a potápějící se kariéry to s ním jde z kopce. Kvůli drogám a alkoholu má zakázaný styk se svým synem. O pár měsíců později, v Los Angeles, Aaron Green, mladý pracovník hudebního nakladatelství Pinnacle Records, přijde s nápadem uspořádat výroční koncert kdysi slavného rockera Aldouse Snowa, který v Greek Theatre vystoupil v roce 1999. Sergio Roma, šéf nakladatelství, je nápadem nadšen a tak tři dny před vystoupením pověří Aarona, aby osobně dopravil zhýralého zpěváka z Londýna do Los Angeles a dostal ho v použitelném stavu na pódium amfiteátru Greek Theater. (TV Nova)

Syna.1990 odpad!

Tento film se mi opravdu nelíbil .. Během celého filmu jsem se ani jednou neusmál a chvílemi jsem i skoro usínal. Jako známku totálního hnusu beru blití na diskotéce a další nechuťárny. Trapný Jonah Hill, trapný děj, trapné hlášky a celkově naprosto trapný film. Nechápu co tento film měl znamenat a už vůbec nechápu to vysoké hodnocení! Nevím, kde se stala chyba?!! ()

Renie42

Když v televizi dávají ukázky na film, vždycky tam vystříhnou ty nejlepší scény a pak zbytek je takový nudný. Ano, chtěla jsem ten film vidět, ukázka vtipná. Jen mě mrzí, že se ten film netáhl v té vtipné rovině jako ukázka. Nemůžu říct, že ten film byl hrůza, ale čekala jsem více, tak proto ode průměr. ()

liquuid

Opravdová ikonická záležitost. Nezbedný rocker na drogách a jeho hlazení chlupaté zdi je špice. Jeden člověk se ho snaží dostat na koncerty, ale zjišťuje, že je to náročnější, než si vůbec kdy dokázal představit. Líbí se mi ta vzájemná empatie mezi nimi a ten vztah, který vznikl. Skvěle natočeno, fajnové songy, dobrá podívaná. ()

Blazis34

Netradiční komedie se zajímavým obsazením. Trochu ujetý děj s v hlavní roli s bláznivým zpěvákem Aldousem Snowem. Film, plný sprostých hlášek a kde dominuje sex, drogy a rock n´roll, taková byla představa Aldouse, která mu vychází a spolu s dalšími zážitky s Aaron Greenem podnikají cestu za vystoupením v LA. I přes pár povedených scén, jsme mi toto dílo zas tolik nelíbilo. Tento humor mi přišel hrozně "levný". Dávám 40% - dvě hvězdičky. ()

Trishka

Nejsem příznivcem Juda Apatowa, klidně si mě kamenujte, ale při sledování filmů z jeho dílny se nemůžu ubránit pocitu, že jakýkoliv dobrý/vtipný moment jde ruku v ruce s alespoň třemi scénami, kterým by to o poznání lépe slušelo na DVD v sekci bonusový materiál - vystřižené scény. A ne, teď nepříjde to klišovité, jak mi Get him to Greek otevřelo oči, ale jo, překvapená jsem byla. Jak jsem se u Forgetting Sarah Marshall chvílemi nudila, tady bylo hlášek požehnaně, ale potřeba říct, že hlavními tahouny celého filmu je pro mě následující trojice: Jonah Hill, Russell Brand a-teď-jsem-líná-hledat jak se doopravdy jmenuje - Sergio. Protože vyhulených komedií už tady bylo dost, ale právě oni ji dokážou utáhnout o hvězdu lépe. ()

aggatka

Očakávala som od toho trošku viacej, dobrý humor striedal hodne trápny humor ako na hojdačke.Takže chvíľu som sa smiala a chvílu zízala či dobre vidim a dobre počujem...ale v celku fajn komédia s perfektnými hercami...ale do štrtej hviezdičky mi tam niečo chýba.... ()

me3x®

Já som sa na tých kravinách smial. Asi naozaj nie som náročný. Okrem toho Russel to s hlasom vie... aj čo sa týka jeho anglickej angličtiny, aj čo sa týka jeho spevu. Jonaha mam rád už len preto, že je dôkazom, že nemusíte byť zrovna sexsymbol, aby si vás obľúbili masy. Keby to malo o dvadsať minút menej, dám 5. ()

Aywes

No původně jsem měl smyšleno dát 3* , avšak díky "Jeffrey" scéně musím dát 4.Dost jsem se u toho zasmál a nečekal bych, že mě nějaký americký film rozesměje (to se stává málo!) a jsem z toho rád.Přidána hudba kterou mám rád a je to jasné.Do toho ještě docela dost dobrých scének u kterých se alespoň pousmějete.Škoda jen, že to nemá nějakou větší hloubku nebo význam.Dál bych klidně i 5*.Zajímavé ale na tomto snímku hlavně je, že přes všechny ty sračky co se tam dějou je to vlastně film o lásce.A no fakt! ()

IZFNP

Wow, na tejto tzv. komédií mi fakt moc vtipná prišla len jedna vec, a to chlpatá stena. Soundtrack síce fajn, ale z dvoch hlavných postáv sa mi páčila len polovica. Humor, zo 100% tvorený vulgárnymi, drogovými scénami, ma nebavil až tak, ako som po 4 pánoch vo Vegas čakala. I tu sa však našli svetlé chvíle, k tým lepším patrila párty vo Vegas, takže s prihliadnutím na pár vydarených vtípkov, otravnú no nečakane charizmatickú postavu Aldousa a Sergia, to budú tie dve *. Tento film by sa mi páčil viac, keby mi niekto podsunul tiež jedného kamarátskeho Jeffreyho :D ()

melis.cuga

Chaotické. Na mňa až príliš chaotické. Čakal som hromadu gagov a fórkov ktoré by ma zaujali, alebo aspoň vycibrený scenár. Nič z toho sa nekonalo. Trailer nám predkladá veľmi kvalitný materiál ktorý následne po sledovaní prináša skôr pochybný pocit z toho že film sa dal dotiahnuť do zďaleka grandióznejšieho finále. Veľká škoda, kee toto je jeden zo snímkov na ktorý som sa veľmi tešil. ()

milanko8 odpad!

Komedie, u které se o mě smích ani nepokusí není komedie. Navíc mi herci, dialogy, scény... prostě nic mi nesedělo. ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru