Cestující

Režie:

Chris Jones

Scénář:

Chris Jones

Film, který zachycuje cestu jedné bytosti autobusem. Vše se zdá být normální, vedle něj je jen položená ryba v igelitovém pytlíku. Nebo ne? Stačí zapnou hudbu a vše je hned jiné, než se zprvu zdálo. (ČSFD)

blackrain

Bouřka a hororová hudba, to je ideální kombinace, která spolehlivě navodí tu správnou atmosféru. Obyčejná cesta odněkud někam pak dostane úplně jiný nádech. Asi si přestanu pouštět MP3 v autobuse, co kdyby moje Nightwish vyvolaly podobnou reakci? ()

ABLABLABLA

Walkmana jsem měla taky (kde tomu je konec ani nevím), ale kupodivu jsem s ním nikdy nikoho nenasrala tak, že by mě chtěl sežrat. Asi mám blbé to, že jsem si nikdy nesedla vedle sáčku s rybkou. Ale takového domácího mazlíčka bych brala. P.S. Vtipné bylo jak jí v tom sáčku zůstávala uvíznutá noha. K vidění zde: https://www.youtube.com/watch?v=OGW0aQSgyxQ ()

togaf

Zajímaly by mně dvě věci: Kdopak asi tu rybku v autobuse zapomněl? A co to proboha hlavní hrdina poslouchal za hudbu?! ()

Sfinkter

Umě vybarvená hororová atmosféra a jeden malý cestující, který předčí většinu individuí z pražského metra. ()

VooDoom

Klobouk dolů, jestli to dělal pouze jeden člověk! Líbí se mi grafické zpracování, ale i nápad...Pozor na osamocené rybičky v autobuse :-)) ()