Prezidentův muž 2: Ground Zero

(TV film)
  • USA The President's Man: A Line in the Sand (více)

Tajný agent Chuck Norris se vydává do akce, aby překazil teroristický útok jadernou zbraní. Musí najít úkryt teroristů a zneškodnit bomby dříve, než bude zlikvidována jedna z amerických metropolí! (oficiální text distributora)

OG_Swifty

Mno, tak zatímco první film byl docela fajn a já si ještě pochvaloval výběr Dylana Neala, tak tady už jeho postavu hraje jeden z těch dementů z novějších řád seriálu WTR. Zápletka je tentokrát jak z prezidentskýho projevu Miloše Zemana, jen je tam navíc ještě ta asiatka. Celý je to jinak celkově mnohem větší sračka než byl původní film - porada prezidenta s těma kecama "Jaké máme možnosti? Můžeme tam poslat několik ef patnáctek" a následný vzdušný fighty byly jak z filmu Megažralok vs. obří chobotnice, ponorky se tam vynořujou jak veselý delfíni atd.. prostě i po technický stránce je to mnohem horší než to bylo v prvním filmu. Jednu hvězdu dávám za Chucka Norrise, kterej stále baví (bohužel na obrazovce většinu času ani nebyl). ()

rakovnik odpad!

Akční scéna: agent utíká lesem a protože není ozbrojen, i všichni povstalci, kteří ho napadají a kteří se zjevují zničehož nic, také nejsou ozbrojeni. Asi protože jsou čestní bojovníci. Čili je stačí vyřadit jedním kopem. Při úniku na motorce se z lesa vynoří gazík s povstalci (co dělal v lese?)), naštěstí před autem byla větvemi "zamaskovaná" rampa, takže agent na motorce mohl gazík přeskočit...pak útes, vrtulník...první tři minuty...to mi stačí. ()

otík

"Proč podruhé vkročit do řeky, ze které jsem téměř nevyplaval?", otázka jako stvořená pro Chucka Norrise, který si nedal s Prezidentovým mužem pokoj, až prostě natočil katastrofální akční film. A není jeho zásluhou, že se na to dalo alespoň malinko dívat, ale spíš díky slušnému Judsonu Millsovi, kterému spíše patří hlavní role. Americe hrozí nebezpečí ze strany Arabů a tak je na likvidaci Abdula Rashida poslán prezidentův oblýbený tým, který dokáře cokoliv. Norris jen celou dobu kecá a radí, až v poslední scéně udělá pár kopů a je konec. Není to o nic trapnější ani o nic lepší než veletrapná jednička. ()

kurcatovium odpad!

Dvojka jedničku překonává jednoduše ve všem. Chuckova tvář je statičtější, jeho svaly ochablejší a vrásky již dosahují hloubky, která není v běžném třírozměrném prostoru možná. ()

darwin odpad!

Mega pi*ovina z dílny filmařů republikánské strany. Za takovou propagandu by se nestyděl ani aparát pana Brežněva. V tomhle filmu je odpad úplně vše: herci, celý štáb, efekty, kamera, scénář, "režie", myšlenky, technologie, zeměpis atd. Jenom za takové filmy by si Amerika zasloužila být zničena. Kvalitní filmy se budou točit i bez Ameriky, ale takové shity už ne. ()

1860 odpad!

Chucka Norrise nic nepřemůže a má nudnej kop s otočkou, to všichni víme, proč o tom točit filmy? ()

AdamesWWE

[2/10] Oh my god, toto je teda pokračovanie, horšie už ani nemohlo byť. Dokonalá Amerika, odporný Chukov pomocník, nezaujímavý príbeh, čo už. V podstate všetko zle. Až tak zle, že som tento film musel pretáčať lebo dialógy ma neskutočne nebavili a čakal som na akciu, nuž a tá tiež dopadla horšie ako som čakal. Norris v akcií iba pri konci filmu, aj tam predvedie málo. Hodnotenie "odpad!" nedám kvôli tomu, že sa mi jednotka dosť páčila, ale toto si už v živote nepozriem. ()

TERRORDROME odpad!

Norris Family nám ponúkajú pokračovanie svojej CB ( céčkovejj blbosti) zvanej Prezidentov Muž a tentoraz na vyjadrenie kvality nebude mať abeceda dostatok písmen. Chuck Norris jhe tu po celý čas zavretý niekde v tmavej miestnosti s monitorom ( zrejme riadiaca centrála ) a sleduje dianie na obrazovke. Pomocou super technológie môže vidieť čokoľvek na svete a ochraňovať tak celé ľudstvo pred arabskými teroristami. Akciu tu obstaráva Norrisov nástupca, ktorý dokazuje že aj točenie uzáverom plynu môže vyzerať coolovo a hrdinsky. Čaká ho aj náročný tréning ktorý spočíva v tom, že sa musí so zaviazanými očami vyhýbať vystreľovaným loptičkám. Najprv ho každá trafí, ale potom mu božský Chuck povie "nech je sila s tebou" a zrazu sa ho žiadna nedotkne. Ale to asi nikoho neprekvapí, koniec koncov robenie zázrakov je pre Chucka Norrisa také prirodzené ako pre Ježiša Krista. Tento film je úplne blbý a lacný ako čučo, ale Chuck Norris raz zostrelil lietadlo tak, že naňho ukázal prstom a povedal BANG, takže týmto riskujem že za mnou príde a zabije ma kopom z otočky. ()

artas odpad!

Chcel som to dopozerať do konca, naozaj chcel, ale nedám sa týrať, no nie. Zlí, zlí moslimovia rozbíjajú vzácne sošky a vyrábajú atómové bomby na počkanie. Ale už viem prečo sú americkí prezidenti takí múdri, veď im radí ten najmúdrejší Chuck Norris. Inak ale nechápem načo je USA celá CIA keď majú Chucka, veď ten z rodinného domu vyrieši všetko a vždy, stačí sa len pozerať na obrazovku a občas pretočiť späť, pozor, ale nie preto že to nepochopil na prvý krát, ale preto aby to vysvetlil tým menej chápavým spolupracovníkom. ()

Luqi

Aj o Van Goghovi si v jeho dobe všetci mysleli, že je blázon a utierali si o neho topánky. A dnes je považovaný za génia a predáva sa za milióny............ Prvá veta platí aj o Norrisovi, pravdepodobnosť tej druhej sa limitne blíži k nule...... ()

Torgal

Veľmi príjemné prekvapenie, miliónkrát lepšie a zábavnejšie ako prvý diel. Stále je to totálne akčné béčko, ale nemôžem tomu uprieť isté filmové kvality, najmä súboje sa podarili. Pochopiteľne je tu neskutočné množstvo logických kiksov, no dojmy sú aj tak (vzhľadom na očakávania) pozitívne. 4+/10 ()

darkreider

Vystreliť sa jat-packom a potom dokĺzať na padáku až k ponorke, to už chce nemalý skill. Nesmrteľný Chuck tu nepredvedie ani jeden kop z otočky (WTF!!!), iba vyskočí pol metra, zavesí sa na tyč a mierne pokrčí nohy v kolenách... Nuž, čas nezastavíš. Ale aspoň predviedol na konci novinku a tou je drvivý futbalový kop, ktorý pošle úbohého teroristu letom tri metre až do najbližšieho stromu. A to drahý zúčastnený, to je ešte väčšie terno, ako fakt, že zneškodniť atómovú bombu v poslednej sekunde je už zase "IN". ()

mirak2 odpad!

god bless united states of america. a chuckove kopance do brucha, po ktorych lietaju obete krizom krazom :D ()