Skupina lidí se nachází na lodi uprostřed bermudského trojúhelníku. Když se dostane časovou branou do hluboké minulosti, naráží až na svět plný dinosaurů. Tito lidé ale nejsou na ostrově jediní a tak se zde setkají s pilotem letadla z druhé světové války nebo s posádkou německé ponorky. Jejich snahou je dostat se z ostrova, kde jsou kvůli prehistorickým zvířatům v ohrožení. Musí se jim nějak podařit vyrobit si pohonné látky a to, zda jejich počínání bude mít úspěch, záleží jen na štěstí. (Terva)

ivan bohatyr

Jasny béčko s efekty nic moc, ale v porovnání s dalšími béčky to zase až tak špatné není. Něco mezi 1 a 2 hvězdy. Když se člověk jen trochu snaží, tak tam nějaky pozitiva jistě najde. ()

greetchen

Podprůměrná oddechovka o zapomenutém ostrově, na kterém se díky díře v času potkává partička ze současnosti třeba s vojáky z druhé světové války nebo s vyhládlými dinosaury. Zápletka není úplně blbá, její zpracování bohužel ano. Triky jsou neumětelské, herecké výkony hodně slabé. Jedna hvězdička je za snahu, druhá za vcelku příjemnou hudbu. ()

mirec88

Z dinosaurích asymuláckych pokusov o film tento nebol taký zlý ako Jurské komando. Bolo to zaujímavé cestovanie naprieč časom s dinosaurami, Nemcami z 2. svetovej vojny a nejakých potrhlých letcov. Celý čas som sa ani sekundu nenudil, stále sa niečo dialo a čo ma najviac udivuje na Asylume a ich filmoch sú tie neuveriteľné streštené a nereálne nápady - tuna ma dostala výroba ropy len tak z "ničoho" a vystrelenie torpéda z ponorky na suchu. Fakt humorné :) Samozrejme triky boli strašné a herecké výkony neherecké. ()

jefff

Nebylo to tak zlé, jak vypovídá zdejší hodnocení. Triky jsou slabé a herci také za moc nestojí, ale na rozdíl od spousty vysokorozpočtových trháků se v Zapomenutém ostrově stále něco děje. Je to napínavé, zábavné a já se rozhodně nenudil. Oproti Jurskému komandu o sto procent lepší. ()

zdeny99

Zapomenutý ostrov je nízkorozpočtová dobrodružná pohádka pro děti, která se odehrává na ostrově, který vypadá jen z moře jako ostrov. To ostatní byla nějaká polopoušť někde za Los Angeles nebo kde to natáčeli. Na tomto "ostrově" žije spousta pterodaktylů, kteří bohužel jsou vidět jen na začátku filmu a pak jeden přerostlej a nikterak graficky povedenej tyranosaurus. Spolu s nimi tam žijí v jeskyni dva američtí joudové, kteří ještě zažili druhou světovou válku a za ta léta mají čisté hadry, jako by si je teď koupili u Buchmana. Aby toho nebylo málo, tak na břehu je vyflustlá ponorka také z druhé světové války, která je plná nacistů, co netuší, že válka skončila už před víc jak 65 lety... Je to prostě příšerná směsice Ztraceného světa a Bermudského trojúhelníku za pár dolarů. Jediný, na co se dá dívat, tak je ta smyslná blonďatá milfka Anya Benton ve svých modrých šatech. [412. hodnocení, 41. komentář, 26%, 544. nejhorší film] ()

Hapretor

Z "béček" to více "céčkovaté". Jedna hvězda je za nečekaný konec. Není to totiž obvyklý pravý USA happy end. Jen na zabití času. Pro nic jiného. ()

Deratizer

Nízkej rozpočet je na filmu poznat, ale zábava naprosto skvělá, mě se to prostě líbilo. Ať je to reálná pitomost nebo úsměvnej céčkovej film, to nevadí, hlavní je že jsem si to užil a tento film mi zážitek dal. Některý tyto laciný filmy mají svoje kouzlo a třeba takovej odpadovej Pterodaktyl mě taky hodně bavil. Zábavnější, než kdejaký vysocerozpočtový, ale nudný film. Rád se na to někdy podívám znovu. ()

MickeyStuma odpad!

Asylum a jejich další slátanina, která nemá hlavu ani patu. Herecké výkony hodné amatérům, příběh plný děr a hloupostí a speciální efekty jako z dob konce 80. let. Nějak nechápu, pro koho takovéto snímky vlastně vznikají. A už vůbec nechápu, co vede distributory takovou hrůzu vydat na DVD a televize ještě vysílat. ()

Olík

Pamatujete utřinose C. Thomase Howella? Jo,jo, to on se kamarádíval s E.T. mimozemšťanem, formoval se po boku Patricka Swayzeho do partyzánských oddílů (Rudý úsvit), společně s tehdejším výkvětem nastupující generace (Estevez, Lowe, Dillon, Cruise aj.) rebeloval v Coppolově Ztracencích nebo zastavoval vraždícímu stopaři Rutgeru Hauerovi. Našlápnuto měl jako málo kdo. No a teď ho vcucávávají časové brány a honí špatně udělaní dinosauři. Úsměvné dialogy, amatérské triky, Tyranosaurus vystřižený z ABC, posádka německé ponorky, bermudský trojúhelník, pilot z druhé světové války….učebnicový příklad filmového žánru zvaného též „akční fantasy béčko“. Takže vyloženě nic proti. Jsou večery, kdy není trocha té „druhé“ filmařiny na škodu, ale jenom aby jste nebyli překvapení :D ()

Rathalos

Moje ocakavania sa splnili do bodky,katastrofalne triky i herci su "klenotom" tohto filmu a dokonca to nebolo ani vtipne,co byva zvykom pri podobnych zalezitostiach,takze som sa ani nezasmial,cize aspon za snahu udelim hviezdicku...:-) ()

darkreider

Tie efekty! Ten kapitánov debilný klobúk! Tie "inteligentné" reakcie a nápady postáv! Ale hlavne tie ich výrazy v tvárach, keď ich ide zožrať T-Rex! Dávam *, sú aj horšie filmy, ale je to liga, urobiť tak nechutne amatérsky film v roku 2009. ()

Yancl

Tohle není film - tohle je snaha o film :) Jsem rád alespoň za ta prehistorická zvířátka, která sice zapadají podezřele špatně, ale budiž. Rád bych napsal, že se jedná o žánrovou jednohubku, ale bohužel .. ve výsledku je tento počin o ničem. [18%] ()

Mayers odpad!

Jako vážně??????? Howelli, hezky ste si s kámošema zablbli, ale už PROSÍM za kameru nelez (nejlíp ani před ní). A to tenhle máčo hrál kdysi v E.T. mimozemšťanovi..... ()

RypavaDvojka

Ono kolem a kolem to až tak příšerný nebylo. Když člověk pomine ty efekty a digitální dinosaury, pořád lepší než některý odpady a srovnatelný s některýma jednohvědičkovýma. Tyranosaurus zhouba Aztéků za mě lepší podívaná než tohle. 30% a hodně slabé dvě hvězdy. ()

topi80

Najde se dost pozitiv. Dobrý nápad s časovou smyčkou a z ní plynoucí složení novopečených obyvatel onoho místa ztroskotání. Krásný ostrov (chválím kameru). Též chválím vynalézavou výrobu benzínu a samozřejmě ten konec s otazníkem. Lidé z různých období odjeli, ale do jaké doby se vrátí? Evidentně chtějí někam, kde už existuje lidstvo. Ale je opravdu o co stát? Jenže všechny aspekty zůstaly nevyužity. Neřeším samozřejmě triky. Ale pokud jde o ta různá časová období, tam se mohlo pracovat s tajemností, mohl tam být nějaký ten moment překvapení. Ale tady se k tomu dojde tlacháním. Snímek též postrádá jakékoli napětí, sounáležitost s jeho hrdiny a všechno, co dělá napínavý film napínavým filmem. Takhle mohu jednou hvězdičkou zhodnotit ta pozitiva a druhou přidat za snahu. Ale ta jedna by při veškeré snaze byla objektivnější. ()