Malý Herkules

• Česko Herkules 3D (více)

Malý Herkules, který je polobohem, žije se svým otcem, Diem, nejvyšším z Bohů, a vychovává ho Sokrates. Herkules by se chtěl podívat na Zemi, chodit tam do opravdové školy a poznat život obyčejných dětí. A tak jednoho dne z Olympu uteče a dostane se do dnešní Californie. Potkává třináctiletého Curtise, který ho vezme k sobě domů. Herkulovi se splní jeho sen a začne chodit s Curtisem do opravdové školy. Na Zemi však mezitím dorazí i Marduk, věčný rival Dia, který chce Herkulovi zabránit v jeho návratu na Olymp. Marduk by chtěl, aby Zeus uznal, že Marduk je ze všech nejmocnejší a že jeho Babylon je pravým domovem všech Bohů. Zeus nakonec souhlasí s tím, že nechá Herkula zápasit s mladým Bohem Kintarem, aby Mardukovi ukázal, jakou sílu Herkules má. Chlapec tak bude muset opustit svoji novou rodinu a zachránit čest svého otce... (oficiální text distributora)

web-dat odpad!

Horší film asi neexistuje. Efekty co by zvládnul průměrný školák na PC, a děj který by napsal i jedinec z Bohnic. ()

haffen odpad!

Čo sa dá zmysluplné napísať o tomto najväčšom hnoji všetkých hnojov čo uzrelo svetlo sveta? Čo konkrétne má niekoho zaujať na tomto hovne (to sa ani filmom nedá nazvať, len zlepencom pohyblivých obrázkov)? Steroidmi nabúchaný malý panghart menom Richard Sandrak, ktorého IQ sa pohybuje niekde na úrovni januárových teplôt? Či "smotánka" D-čkových hercov, ktorých sem tam vidieť v ich celoživotných dielach, ktoré nemá odvahu odvysielať ani jojka, ktorá sa sama topí v stoke podpriemernosti? Nechápem ako sa tomu mohol prepožičať Jonh Heard. Kto do čerta je ten Mohamed Khashoggi? Je to snáď moslim ktorý ako prvý našiel spôsob ako zabíjať ľudí bez použitia násilia? Tak potom sa mu ten džihad podaril na výbornú. Naivne som si myslel, že už nič horšie neuvidím ako je Jak ukrást Dagmaru: http://www.csfd.cz/film/8597-jak-ukrast-dagmaru/ A vidíš ho potvoru. Každý sa môže mýliť. Myslím, že vzniká nová úroveň filmov, ktorým ani tá Dagmara nesiaha po kolená. Toto je suverénne najhorší film aký uzrel svetlo sveta. Vypisovať zoznam chýb a hrôz ktoré sú páchané na divákoch nemá zmysel, lebo by to boli niečo ako Leninové spisy. A ja tým nechcem nudiť. Tak spíšem aspoň klady tohoto filmu. Prvým kladom sú záverečné titulky, po ktorých si divák môže povedať, že mučenie je u konca. Aj keď si nemyslím, že sa k ním vôbec niekto dopracuje. Ja som na to nervy nemal a film som vypol v cca necelej polovici filmu (v tom čase som už bol vytočený do nepríčetnosti). Kto to dokáže má u mňa veľký obdiv. Ďalším kladom sú herci. Majú môj veľký obdiv. Aj keď sú výrazne podpriemerní už len kvôli svojej úžasnej filmografii, dokázali predsa len najsť spôsob ako sa potopiť ešte viac. A na toto treba mať skutočný talent. Ďalším kladom je možnosť vypnúť film a vyhodiť ho do koša bez akejkoľvek ľútosti. Ideálne je pri tom nakresliť na zem pentagram a vyzývať sily zla, aby si zobrali späť k sebe toto dielo skázy. Žiadné iné klady ma nenapadajú. Takže, vyhnite sa tomuto hovnu veľkou okľukou a nedajte sa zmiasť nejakými reklamami, alebo prehováraním niekoho, aby ste to pozerali. Pokazíte si deň a žalúdok. Moje hodnotenie je jasné: odpad! (0%) A určite zaslúžene najhorší film na CSFD. ()

Dampfer odpad!

Jsou filmy, které jsou skvělé a geniální, filmy které jsou dobré, tak tyhle velmi rychle opustíme, tady Herkules patřit nebude. Dále filmy, jež ujdou, bohužel, tady taky ne. Nakonec filmy blbé, které ale v některých případech neberou vážně a někdy mají až tolik nadhledu, že je to katapultuje výše. Skoro cíl. No a teď tu máme skupinu snímků, které jsou ubohé, tupé a naprosto odpadové! Herkules 3D patří právě do této skupiny a vyloženě mi u něj bylo špatně, jak se film dokáže zamotat a vytvořit nelogismy i v tak mělkém ději! Navíc se nedostavoval ani úsměv z naivity tvůrců, jen občasné sarkastické uchichtnutí, no, ani jako odpad to není geniální a jedná se o čistočistý filmový šmejd! ()

PRobin odpad!

Malého Herkula už nebaví být na Olympu za frajírka. Chce se podívat na Zem, nechat se trochu šikanovat a předvádět své dětské svaly. Hulk Hogan sice pobaví svým zjevem přestárlého hipíka, hláškujícího "Lidská žena vidí pravdu" nebo "Mám jedno proroctví. Bolest!", ale je převálcovaný Herkulovým sidekickem, kterým je černoušek, křečovitě se držící repliky "jsem roztomilý gangsta raperek". Skutečným důvodem, proč je to ale odpad, je pro mě nepochopitelný střih. Film se utápí ve zbytečných a rozvleklých scénách a když je potřeba něco honem dohnat, nastoupí Deus-ex machina v podobě vypravěče, jenž nám řekne, že zatímco jsme sledovali blahosklonný úsměv na tváři Dia, Herkules vyhrál pár disciplín na středoškolské olympiádě. Nám nezbyde nic jiného než dívat se na to, jak umí rychle běhat (teda spíš se valit). A já to jdu rozdejchat... ()

MFloyd odpad!

U Herkulese je za mě v pořádku, že jsem viděl jen výseky z filmu a dám odpad. Tohle je nekoukatelné. ()

amyth odpad!

No ty voe ..... :-D stáhnul jsem to jen z čistě studijního důvodu abych se podíval co že to za film soutěží s Playgirls ..... ()

borohub odpad!

Naprostá demence, po 10 minutách jsem vypínal s částečným poškozením mozku - ostatně co jsem měl čekat od 1. nejhoršího filmu na CSFD ()

J*A*M*B*O odpad!

Na tento film dať koment to dá zabrať. Toľko by som k tomu chcel povedať ale neako slušne to previesť sa to asi ani nedá. Absolútna sračka. Nechápem ako niekto môže natočiť taký shit. Hrôza. Toto sa ani natočiť nedá, ja by som tomu dal toľko malín, že Twilight je oproti tomu genialita. Dám -1/10 bodov. ()

machonza odpad!

Podle hodnocení na ČSFD jsem čekal extrahroznouneskutečněpříšernou hovadinu, vůbec nejhorší snímek co byl kdy natočen.. a kupodivu.. nebyla to až taková hrůza.. Do kina bych na to rozhodně nešel, zas až tak dobrý to není.. příběhově taková stupidnější pohádka a zpracování je megahrozné, například "hajzlfón" a.k.a. způsob jak se Herkules dorozumívá s Diem.. Vzhledem k hodnocení na žebřičku si myslím, že dost lidí se na to ze zvědavosti podívá.. A já jsem byl jeden z nich. Přesto nelituju, že jsem to viděl :) ()

vejfukCZ odpad!

Kekel na druhou aneb koukat do žumpy je daleko inteligentnější a má větší náplň než tohle. A oni to udělaj ještě ve 3D aby byl "zážitek" intenzivnější a lidi se v noci víc pomočovali. Lidi, dávejte tomu Odpad a né 5* z recese - už to má 3%! :D EDIT// 2% !! Už to leze dolu.... ()