Roberta Reynoldsa podmienečne prepustili z väzenia, kde si odpykával trest za vraždu násilníka, ktorý obťažoval jeho priateľku. Robert sa teraz snaží začať žiť poriadnym životom, nadviazať na dávno popretrhané kontakty s kamarátmi a aj so svojou bývalou priateľkou Alyssou Foldesovou, ktorá pracuje ako čašníčka a študuje umelecký dizajn. Robert si nájde prácu ako mechanik v autodielni. Nie je to však také jednoduché, pretože ľudia vedia o jeho minulosti. Robertovi počas pobytu za mrežami zomrela matka. Zdedil po nej byt v starom a ponurom nájomnom dome, kam sa okamžite aj nasťahuje. Postupne podľa rôznych indícií odkrýva príbeh, prečo a akým spôsobom k smrti jeho matky došlo. Zisťuje, že dom skrýva tajomstvá a odhaľuje osudy ľudí, ktorí tam žili a spáchali hrozné činy. Tie sa budú ustavične opakovať, kým sa nenájde niekto, kto by karmickú kliatbu prerušil... (TV JOJ)

MareT.

Duchařina jak vyšitá, ale zjistil jsem, že čím méně víte tím lépe pro vás. Bouchání na dveře a na stěny by nejednoho přivedlo o rozum. Rozuzlení je ale víceméně velké klišé. ()

punk_zero

Priemerny horor s dobrou atmosferou. Remake, neremake, je mi to jedno. Aj tak som povodny japonsky ci cinsky horor nevidel. Ale asi si ho zozeniem kedze toto ma nadchlo ()

Teardown

Stále dokola a nemlich furt to samé. Tohle mi přijde jako stokráte opakovaná onanie nad jednou, kdysi vzrušující scénou z pornofimu. Sterilní, nefungující, takřka holé nic, žalostně kopírující všechny předešlé duchařské velikány. Zde už v mém případě odzvonilo. ()

Rockerman

Když mě u hororu bere spaní, tak asi je něco špatně. Do půlky je to totiž dost velká nuda. Jako by si lovec zvuků přehrával, co už "ulovil". Když se pak přidají halucinace všech lidí, kteří vejdou do prokletého domu, začíná být film o něco zajímavější. Hororový fanoušek se ale příliš nepobaví. Pár lekaček, malinko mrazení v zádech, ale jinak je to takový chaos. 2 a půl *= 50%. ()

helraiser

Duchařina která rozhodně neurazí, ale na druhou stranu nebudete skákat hororovým blahem. No prostě průměrnej horůrek na zpřijemnění dlouhého večera. ()

foundation

Ďalší z nekonečného zástupu úplne zbytočných, nič nové neprinášajúcich hovadiniek. Prakticky nula bodov na všetkých frontách od herectva, cez réžiu po scenár a príbeh. ()

kersten

Prvá polovicu filmu katastrofálna, nezaujímavá, bez akejkoľvek hororovej atmosféry. Našťastie druhá polovica filmu bola o niečo lepšia, desivejšia, zaujímavejšia, daktoré scény stáli za to. A však celý film zaklincoval (v negatívnom ponímaní) veľmi hlúpy nelogický koniec. Ale stále len predsa hodnotím priemerne (horší priemer) ()

solaco

Štandardný duchársky príbeh, ktorý nesie znaky ázijských hororov. Do popredia by som vyzdvihol zvukovú stránku filmu, ktorá niekedy vytvorí väčšie zimomriavky ako tá obrazová. Klišovitým scénam sa síce divák nevyhne, no film je celkom pekne natočený a hororového fanúšika neurazí. http://strasidelnyblog.blogspot.com/ ()

intro

Celkem povedená duchařina. Není to sice nikterak originální, ale mě se to líbilo. Dávám 70% a doporučuji. ()

Brmbolec

Originál som nevidel, ale celkom sa mi to pozdávalo. Taká jednohubka, ktorá neurazí, ale ani nenadchne. Takže na nudný sobotný večer celkom dobrá voľba... 6,5/10 ()

oliveros

Laranas spravil remake svojho pôvodného filipínskeho horroru Sigaw v produkcii tvorcov remakov Kruhu a Nenávisti a spravil ho nadštandardne. Zatuchnutá a temná atmosféra domu funguje skvelo, dobrá ruka sa ukázala aj pri výbere hercov. Laranas kladie dôraz na postupné budovanie napätia a výsledok je miestami naozaj efektný. Film stráca až ku koncu v miestach povinného rozuzlenia, ktoré nám do uší opäť púšťa tóny ohranej rozprávky. The Echo je však počin kvalitný, miestami naozaj mrazivý. Vidieť, že ho má v rukách režisér, ktorý má zmysel pre žánrový cit a mne neostáva nič iné iba sledovať jeho ďalšiu tvorbu. ()

Cechyno4

Žádný zázrak. Čekal jsem víc. Občas The Echo vyvolá pocit strachu, ale to jen zřídka. Na tomto filmu mi vadí hluchá místa. Kterých tu je moc. Prostě se dlouho nic neděje. Chvílemi mi přišlo, že se dívám na nějaký dokument o tom jak se žije propuštěnému vězni. Ovšem ti co mají rádi lekací scény si přijdou na své. Pár dobrých tu je. Bohužel většina se dá dopředu předvídat. Jinak nic extra. Průměrná duchařina. U mě tak 30% ()

joywork

Pokud by se mě někdo zeptal, kam film Echo zařadit, váhal bych mezi horrorem a kriminálkou. Z obou žánrů obsahuje mnoho postupů typických pro tyto žánry.Člověk pomalu až do konce filmu neví,co je skutečnost a co ne.Zda halucinuje jen Bobby anebo je něco v nepořádku s domem a jeho sousedy.Pokud by to byly jen jeho halucinace,tak by to mohla být kriminálka ve stylu výborného filmu Mechanik.Takto je to jen velmi průměrný horror s mnoha (pro mne) nejasnostmi v ději. I konečné rozuzlení mi mnoho nepomohlo.Další US remake asijského stejnojmenného originálu,který byl natočen v roce 2004. Neokoukané interiéry i herci. Zvuk byl skvostný. ()

Deacon59

Duchařina, ale zaujala, výborná atmosféra i napětí. Dobří herci, Občas sem měl i husí kůži, ale ten závěr to byla slabota. ()