Priscilla (2023)

Veľké sklamanie. Asi som čakala viac Elvisa, viac jeho hudby, viac dramatickosti v ich vzťahu, čo sa dialo po rozvode, po smrti. Nič z toho mi tento film neponúkol.

Santa Jaws (2018)

Jedna hviezda za to, že je to nezabudnuteľný film. Ešte som aj manželovi vravela: toto musíš vidieť, lebo taka kok.tina sa len tak často nevidí

Včela na mušce (2022) (seriál)

Bolo to všetko, len nie vtipné.....

Uvězněna ve vlastním těle (2023) odpad!

Čistá pohroma. Absolútne nereálny a k tomu hlúpy akože thriller. Zdravotná sestra ktorá sa hrá na lekára, špičkového vyšetrovateľa, v práci je 24 hodín. Stará sa snáď len o jednu pacientku. A ešte aj uprostred noci môže odísť z nemocnice a zanechať celé oddelenie aby suplovala prácu policajtov. Všade bola všetko vie a aj vie čo sa stane. Ešte ma aj na každého tel.cislo. Predvidatelny nelogicky dej. Strata môjho drahocenneho času

Jízda s Madeleine (2022)

Francúzska kinematografia ma nikdy nesklame. Smiech cez slzy.....

Hodný dinosaurus (2015)

Animak určený pre tých najmenších. A tak aj hodnotím. Nerozumiem prečo podaktorí komentujuci musia riešiť či mal plytký dej alebo nie, či to bolo hlúpe nie či nie, bez logiky....a pod. Raz je to sakra rozprávka. Je určená pre deti. Nemusí mať logiku ani super pútavý de (aj keď tento mal) ani nebudem hľadať chybičky. Pokiaľ to na taký dlhý čas zaujalo moje 3 ročné dieťa a neskriekal že chce pustiť niečo iné. Tak je to terno. A prežila som to aj ja. Posledne dva roky pozerám len animaky (nie dobrovolne ) a tento som si si príjemné užila, aj som sa zasmiala i dojala.

Promlčeno (2022)

Film aj vďaka Rodenovi stojí za pozretie....ale..... ale to veľké ALE ma stále matalo ako taký duch. Veľmi predvidatelny dej, nič ma v ňom dejovo neprekvapilo. Ale ze vôbec nič. Naviac slečna moderátorka Sommerova nudná ako cesta do roboty, z hroznym dialektom.....tá ma iritovala asi najviac. Dej nuda, herecke výkony až na pár výnimiek ok. Celkové hodnotenie: ľahký podpriemer.

Aloha (2015)

Bolo to hlúpe? Áno bolo. Čo sa týka rakiet a pokusy s vesmírnom zvukom a podobné nezmysli....fakt neviem o čom hovorili.... ale to je vedľajšie. Mne sa havajské prostredie páčilo, bolo mi blízke. Podaktore scény herecky zvládnuté naozaj bez slov. A to doslovne. Na sobotný večer ideal. Nepomôže, neublíži. Taky reset myšlienok