Večer na tému

(pořad)
všechny plakáty
Publicistický
Slovensko, 2009, 95 min

Diskusná relácia na aktuálnu spoločenskú tému o odborníkmi. (oficiální text distributora)

MikO_NR_1909

Sú mi hlboko cudzie všetky tieto diplomatické, pseudoodbornícke a spojenecké reči. Všetko v medziach mantinelov politickej korektnosti. Tu treba diskusie o podstatných veciach s najpovolanejšími a nie najakademickejšími figúrkami spoločenskej smotánky. ()

Marek1991

Cítiť z toho slabé prevedenie. Nedozviete sa skoro nikdy skutočnú podstatu, skutočné riešenia, jadro problému, hostia len opisujú problém, ale neriešia ho a pritom k tomu majú priestor a navyše s otázkami od moderátora a divákov, ktoré však sú vyberané tendenčne. Je to slabý odvar relácie Hyde Park, dokonca slabšie ako všetky obmeny relácie Lampa. Často veľký počet diskutujúcich, nie sú schopní moderátori usmerniť a neprichádza k zaujatiu diváka až do takej miery do akej by to chcelo, často si viac dokážu povedať dvaja odborníci pri pive ako tu tých 6-7 a viac. Tie tri hviezdičky odo mňa sú možno aj veľa, ale niečo ma niekedy zaujme, ale to len naozaj občas. Veľmi ťažko dávam mierny nadpriemer, ale naozaj veľmi ťažko. ()

Lookass odpad!

Často zaujímavé témy zabíja tendenčnosť ich podania, ktorú ma na svedomí "moderátor" a ideologické zameranie televízie, ktorá robí prostitútku každej vládnej garnitúre. Premrhaný potenciál. ()

-soch-

Ako už spomína "bs", tak Hríbova Lampa je zaujímavejšia, programovo pestrejšia, nedrží sa prílišného scenáristického obojku. Za to v TÉME hostia sedia na "riti" a iba diskutujú, žiadna muzička. ()