Série(8) / Epizody(128)

Recenze uživatele Elgin k tomuto seriálu (45)

Déšť (1983) (S01E21)

Co na zaciatku vyzera ako dobry umysel sa nakratko zmeni v totalnu likvidaciu strechy. Serial je skvela zabava nielen pre najemnsich, ktori este nevedia rozpravat, ale takisto I pre nas starsich. ()

Výlet (1984) (S01E22)

Znovu jeden diel z tych slabsich ale co na tom P&T su skvely hrdinovia, ktori si poradia v kazdej trampte. Serial je predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky. ()

Vinaři (1984) (S01E23)

Dnes by som rad hodnotil cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. Kompletne nam to dava skvelu zabavu nielen pre najemnsich, ktori este nevedia rozpravat, ale takisto I nam starsim. Je to predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky. Pan Benes bol majster tohto remesla, nastastie ma nasledovnikov ako napriklad Jana Pinkavu. ()

Brusle (1984) (S01E24)

Pat a Mat skratka najdu recept na vsetko - dokonca i na lad v lete. Serial je predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky. ()

Klavír (1984) (S01E25)

Serial hodnotim komplet a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. Klavir sa napokon dostane do bytu, ale co z toho ked byt uz nieje v povodnom stave. ()

Hrnčíři (1985) (S01E26)

Nazorna ukazka toho ako to dopadne ked niekto fusuje do ineho remesla. Serial je predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky a pan Benes bol majster tohto remesla. ()

Porucha (1985) (S01E27)

Futbal je predsa narodny sport ktoremu kazdy rozumie, ale co tie technicke vymozenosti? ()

Jablko (1985) (S01E28)

Ani zrkno nazmar, kedysi vyseli tieto putace na kazdej velkej viditelnej ploche. Tak v tomto duchu si P&T zaumienili spotrebovat a aj posledny plod na strome. Serial je skvela zabava nielen pre najemnsich, ktori este nevedia rozpravat, ale takisto I nam starsim. ()

Klíč (1989) (S02E01)

To mi vdzy babka vraveli, kluc si poriadne drz aby ti nepadol do kanala. Tu vidime, ze i tak nerealisticke veci sa mozu prihodit. Hodnotim cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. ()

Nábytek (1989) (S02E02)

Pat a Mat su klenotom cesko-slovenskej kinematografie (animacie). ()

Sekačka (1990) (S02E03)

Kosenie obcas pride ako aktivita ktora sa da zvladnut lavou zadnou, no nasi hrdinovia nas presvedcia, ze to tak jednoduche nebude.Pan Benes bol majster tohto remesla, nastastie ma nasledovnikov ako napriklad Jana Pinkavu a dalsich, ktori napreduju. Kazdopadne tomuto serialu davam 90%. ()

Generální úklid (1990) (S02E04)

Vyborny tip na upratovanie i ked by mohli nastat problemy s jeho realizaciou v praxi. Serial nam dava skvelu zabavu nielen pre najemnsich, ktori este nevedia rozpravat, ale takisto I nam starsim. ()

Střecha (1990) (S02E05)

Mate niekto problem so strechou? Zidany problem firma P&T vyriesi vsetky vase starosti. Potom uz urcite nebudete vediet kde Vam hlava stoji. Chcel by som tymto hodnotit cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. ()

Dveře (1990) (S02E06)

Ruku na srdce, komu sa este nepodarilo si zabuchnut dvere? ()

Vrata (1992) (S03E02)

Tak to snad ani nepotrebuje komentar....... ()

Cyklisti (1992) (S03E03)

Nie je to ziadne Tour de France ale da sa na to pozerat a P&T su zarucenou kvalitou pre dobru naladu. Kazdopadne tomuto serialu davam 90%. ()

Dlaždice (1992) (S03E04)

Tak to je napad za vsetky prachy - dlazcie presuvat po pase a kazdy z nich rozbit. To dokazu iba nasi stary hrdinovia. Je to predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky. ()

Parkety (1992) (S03E05)

Zavody na bafarkach su naozaj skvostne. Presne podla slova nadoraz. Cely serial je predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky. ()

Nehoda (1994) (S03E08)

Dnes by som rad hodnotil cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. Kompletne nam to dava skvelu zabavu nielen pre najemnsich, ktori este nevedia rozpravat, ale takisto I nam starsim. Je to predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky. Pan Benes bol majster tohto remesla, nastastie ma nasledovnikov ako napriklad Jana Pinkavu. Kazdopadne tomuto serialu davam 90%. ()

Kulečník (1994) (S03E09)

Pat a Mat su proste uzasni. Klasika... ()