Série(8) / Epizody(128)

Recenze uživatele Elgin k tomuto seriálu (45)

Živý plot (1994) (S03E10)

Pre mna osobne jeden z tych slabsich dielov ale i tak je to predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky. ()

Trezor (1994) (S03E11)

Schovat trezor za obraz znamena nasledovnu kompletnu rekonstrukciu bytu. Hodnotim cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. ()

Blatník (1994) (S03E12)

Mechanici od Fordu mozu iba tisko zavidiet. V rekordnom case nadcasovy dopravny prostriedok. Pan Benes bol majster tohto remesla, nastastie ma nasledovnikov ako napriklad Jana Pinkavu. Kazdopadne tomuto serialu davam 90%. ()

Modeláři (1994) (S03E13)

Jedinecny serial kde iba vizualnymi efektami sa da povedat viac ako slovami. I preto su Pat a Mat velmi oblubeny medzi najmensimi ktori maju problem sa vyjadrovat. Kompletny serial nam dava skvelu zabavu a je to predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky. ()

Windsurfing (1994) (S03E14)

Niektore s nasich konickov sa obcas tazko daju prevadzat, zvlast ked je i priroda sama proti nam. Chcem hodnotit cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. ()