Lovefield

Scénář:

Mathieu Ratthe

Kamera:

Yan Savard

Krátkometrážní dramatický snímek v režii Mathieu Ratthea. V obilném poli křičí žena, kamera ji zabírá pouze nohy. U ní je muž, který zarazí velký nůž do země a křik utichne. Celé toto drama sleduje krákající krkavec. Muž odchází do auta a z kufru vytáhne určitý předmět... (zdeny99)

zdeny99

Lovefield je jedno velký psycho s nečekaným závěrem. A všecko to sleduje osamělý krkavec. [567. hodnocení, 69. komentář, 74%] ()

Margerie

Zajímavý nápad na film i zpracování. Jenže po technické stránce je ještě hodně co zlepšovat, aby to bylo opravdu přesvědčivé. Vím, že i do šesti minut by to šlo nacpat jinak, aby to opravdu diváka vzalo za srdce a ta zápletka (ano, prozradím vám, že tam je zápletka) vyšla z hlediska efektu Ratthemu tak, jak ji asi plánoval. 68% ()

Kaszos

Úchvatné! Milujem tieto krátkometrážne vecičky, malo to tak hustú atmosféru, že až do poslednej chvíle som nepochyboval o tom, že je to horor a od napätia mi išlo srdce roztrhnúť. Nádherný happy end, a krásna hudba. Veľmi silný filmík . (95%) ()

Pajotka

Předvídatelná zápletka, rádoby horové scény se špatným hercem a najednou střih, příčina odhalena, zapněte slunce.. znova už ne, děkuji. ()

Jerryklicha

Skvěle natočený krátkometrážní film. Ze začátku by člověk řekl, že se jedná o strašlivý krvák, ale nakonec je člověk příjemně překvapen. Doporučuji ()

Rosneechka

Krátky film s úžasnou pointou dokonale skazenou samotným názvom. Krásne je tu vidieť, čo všetko dokáže urobiť strih, hudba, kamera, symboly: havran a mnoho iných prvkov. Perfektný nápad, atmosféra, spracovanie, výkony, všetko až na ten titul. ()