Film Ptáčata se odehrává během jedné jasné letní noci a sleduje skupinu teenagerů na jejich cestě od nevinnosti k dospělosti. (MFF Karlovy Vary)

Ixbalanke

Podle mě ten kluk čistě zneužil výkonu jiných, aby sí dívenka myslela, že to byl on, ten chlapák. Ona byla tak mimo, že nevěděla, kdo se to nad ní vůbec klátí. Takže láska v tom možná někde je, ale dost sprzněná. ()

BuddyO

Neskutečně úderný film z Islandu. Nebylo mi z něj dobře a podruhé si ho pravděopodobně nepustím. Ale něco co má takovou sílu v pouhých pár minutách musím prostě náležitě ocenit. Brrrrr 5* - 90% ()

Kamas

Tak to bylo silný kafe. Depresivní nakročení do všedního dne. Kolik emocí se vejde do 15 min.. Ještěže na konci prosvitlo světlo. Čisté, upřímné lásky.. ()

Pevek2

Velmi jemna kombinace strasne tvrde postavene krutosti a velmi jemne krehkosti. V protikladu to funguje nejen dokonale, ale jeste navrch to v hruznosti toho, co se ve filmu udalo na zaver prinese takovy zavan nadeje, az je to prekvapive. ()

Cheeker

Bylo to sice jen patnáct minut, ale podle toho, jak byly některé záběry dlouhé a o ničem, tak by se to dalo o nějaké tři minuty zkrátit. Téma dobré, ale něco tomu chybělo. ()

Mugs

O tom, co dospívající kluk udělá proto, aby byl za frajera, kterej zasunul. Snímek během 15ti minut řekne víc, než kdejaká 90ti minutová slátanina. ()