Bývalý elitní voják Bobby žije poklidným rodinným životem. Jeho nový soused ho i se ženou pozve do nočního podniku. Když u toalet potká sukničkář Ethan Bobbyho ženu, chce ji znásilnit. Bobby Ethana v sebeobraně zabije a vykoleduje si tím pomstu jeho bratra i celého podsvětí... (oficiální text distributora)

Pitryx

Akční scény natočeny jaksi divně, vyzněly tak nějak upatlaně. Děj má ty správné grády, dokonce by se našlo i pár sympatických postav, např. velký Ronnie. Celkově jde o akční snímek, který však nemá čím překvapit. 201310280/0 ------------------------ Jednoduchý děj, žádné složitosti, souboje, skoro bez hluchého místa. Bavil jsem se vcelku velmi dobře, hlava si odpočinula, neb nebylo třeba přemýšlet. Karty jsou rozdány hned zpočátku, o dobru a zlu není pochyb. Přímých soubojů není moc a jejich aranžmá značně kulhá. Možná to chtělo i jiný střih. Tyhle béčka slouží čistě k zábavě a u mě jim to vyšlo. Ne že bych to musel vidět potřetí. A navíc nás režisér netrápil dlouhou stopáží, zato ten kdo dělal hudbu nám to nandal i za něj. ()

johnsnow

No bohužiaľ som čakal omnoho viac. Hlavný hrdina je herecké poleno a ani v boji toho na wrestlera nepredvedie veľa, Bautista je super ale má málo priestoru a čo sa týka záporákov tak okrem hlavného všetci pôsobili ako dáky jeboši z ústavu. Takže jedna hviezda za Bautistu a jeho akčné scény ktoré boli super(ale boli iba dve) a druhá za sexi dcéru hlavného hrdinu. ()

gotham

Co k tomu napsat, je to prostě strašná blbina, pro kterou i jedna hvězdička je vynikající hodnocení. Ale jo, natáčí se i větší kraviny :-) 10% ()

flouny8 odpad!

Další zápasník co si myslí,že umí hrát. Navíc celkové zpracování filmu odpovídá kvalitou koprodukci TV Nova. A choreografie scén? Tragédie. ()

Majeros

Ta druhá hvězda je za udržení konstantního klišé, což beru jako umění udržet po celou dobu filmu. Dlouho jsem takový brak neviděl. ()

pan_buh

Negr negrovi: "Od otroctví k Obamovi jsme ušli dlouhou cestu, takže mi nebudeš říkat negře - je to urážlivý" Paráda:-) ()

PORTER44

Další akční blábol s hroznou režií.Herecké obsazení nestálo za nic zrovna tak jejich výkony.Akční scény nic moc. ()

MisaP3

Bože, tohle je opravdu naprosto nudné NEakční béčko, scénář, dialogy, výkony herců, vše na naprosto mizerné úrovni. Český dabing tomu nasadil korunu propadáku. Navíc nechápu proč je Dave Bautista psaný v přední roli, když se tam objeví tak na deset minut max. ten jediný mě k tomuhle šílenství nalákal... ()