Marcus a jeho mladší sestra Audrey se stali v dětství svědky brutální vraždy svých rodičů. Dívka je adoptována knězem, Marcus zůstává v sirotčinci, kde je mučen a sexuálně zneužíván. Všechny děsivé události, které zažil v dětství se odrážejí na jeho psychice a způsobí, že se Marcus změní v brutální bestii, která touží po pomstě. (LIVINGDEAD)

Morholt

Pro mě docela překvápko. Ne že bych viděl na poli žánru něco nového, navíc maskovaný vrahoun není zrovna mozkovna ve vymýšlení vražedných metod, ale vše vynahrazuje přímočarou tupou brutalitou a kvalitním gore, což si nechám líbit. Navíc doprovodná muzika v kombinaci s krví a mozky mi dala vzpomenout na kultovní Stopy krve, které jsme v první polovině devadesátek sjížděli a to uhození na nostalgickou strunu počítám sirotčímu zabijákovi k dobru. Je škoda, že film kazil zbytečně splašený střih, ale i tak se jedná o celkem koukatelnou jednohubku, která určitě neurazí. 50% ()

Šakal

VELMI poetické. Děj celkem o hovnu (inspiraci M.Meyersem musí zachytit i antifanda žánru), sympatický hl. hrdina-killer v masce a „tak trochu“ jiný lovec hlav než ten Mortena Tylduma (resp. J. Nesba) a „tak trochu“ jiná http://www.csfd.cz/film/12855-odplata/ než ta B.Helgelanda resp. M. Gibsona. Stěžovat si u tohoto snímku na málo vykreslenou psychologii postav, chatrný scénář, slabé herecké výkony....LIDI, to snad nemůžete myslet vážně?! Nespletli jste si žánr? Pokud očekáváte filozofickou podívanou, zkuste spisy Platónovi (popř. Euripidovi). Pro vás OSTATNÍ, co se spokojíte s adrenalinovým nářezem šmrcnutým nefalšovanou, poctivou (slitování a jakékoliv city postrádající) řezničinou, přejdete bez povšimnutí, že se (občas) hlavní hrdina chová jako idiot (narážím na momenty, kdy stojí jako přikovaný a nechává si (nepochopitelně) naložit, máte smysl pro NADHLED a neomdléváte při pohledu na první kapku krve (neboť ve světle toho, co (si) prožívá hl. hrdinka (Audrey), působí Gibsonovo Umučení Krista jako pohádka na dobrou noc), MÁM typ na Pa večer. Ideální na odreagování se po těžkém (pracov.) týdnu (pokud tedy nedáváte přednost ruchu a společnosti (na) baru). P.s. to uživ. J*A*S*M. Nevím, co se Ti na téhle metalové ukolébavce Deception of a Ghost nepozdávalo. Já si jejich „These Voices“ náramně užíval. P.p.s. přiznám se, jsem ateista. V kostele jsem nějaký ten Pa (resp. Ne) nebyl, když už zavítám, tak z důvodu tamějšího klidu a s tím spojeným načerpáním pozitivní energie a „dobytí baterek“, o samotném náboženství vím minimum, ALE... zdejší kostel mi nepřijde jako veskrze tradiční (typický). Možná mě ale někdo (pravověrný křesťan) vyvede z omylu s tím, že doba se zatraceně mění, je potřeba přitáhnout nové ovečky do stáda a tohle je jeden ze způsobů?! Tomuto snímku přišpendlíte buď odpad nebo min 3*, nic mezi. Takže, 60% za příjemný relax, IKDYŽ (musím přiznat) chvílemi už jsem tak nějak pouze čekal, kdy se to zvrtne v regulérní „laciná porno jatka“ a pravdou zůstává, pojmout to tvůrci jako regulérní (jakékoliv dialogy postrádající) 20-ti minutový (hudební) metalový videoklip, neměl bych větších námitek...... ()

J*A*S*M

Dobré vraždy, skvělé gore, uspokojivě vypadající zabiják, mizerný střih, scénář chyběl. Jeden z těch filmů, jehož jednotlivé scény jsou relativně slušně řemeslně zvládnuté, atmosférické, znepokojující, ale dohromady to příliš nefunguje. A opět jsem si potvrdil, že tvrdší muzika se do hororu vůbec, ale vůbec nehodí. Voltáž možná zdvihá, ale atmosféru posílá do prdele. Raději dětskou ukolébavku. ()

Fr

,,TOTO JE NYNÍ MŮJ KOSTEL“....... /// ...a jak pravil, tak konal.... zapálil obrázek Papeže, mačetu zasekl do kříže. Na řadě byl totiž ostnatej drát (a taky sekera, pila....). Dějová linka – to jsou fantasmagorický představy, vzpomínky a vraždy. Když se hovno děje – nebo je furt to samý – je fajn aspoň poslouchat něco zajímavýho. Bohužel fandové Discopříběhu budou vyloženi zklamáni. Nebo naopak ocení, že ten řev (hudba) přehluší ten řev (obětí). ZA TOHLE PŮJDEŠ DO PEKLA! Lacinost, spoléhající na násilí a na utrpení jedný blondýny. Netřeba se znepokojovat logikou. Z díry ve stehně (po šroubováku) prostě krev poteče. Drastický? A co třeba se na to kouknout z tý vtipný stránky..... Takhle to prostě vypadá, když si příznivci ,,metalbrutalsadistic“ chtěj udělat radost. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Přesvědčím se, že dětský porno může zabíjet. 2.) Zjistím, že rošláplá hlava vypadá jako brambora. 3.) Nevím, jestli mohu romanticky probudit dívku hasákem. 4.) Thx za titule ,,petrik1“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ * ()

*CARNIFEX* odpad!

Vydržal som presne 6 minút a 44 sekúnd. A to hovorí za VŠETKO.Tento trapas snáď točili nejaký študenti z katolíckej školy. Čistá tragédia. Kamera z mobilu s 3 mega pixelmi, herci z amatérskeho naivného divadla, kde sa snáď učia hrať na flautu, klarinet a iné osobné nástroje - učiteľa. Kurva a tie hlasy - to čo ako malo byť?? Ako CRITERS :D To mutujú pred pubertou?? No mám pocit, že túto čurákovinu väčšina z Vás pozerala zhúlená z poriadne kvalitnej trávy, keď to má až 46%. Si snáď robíte kozy. Som sa dal nalákať na obal. Ten je proste parádny. No opäť sa raz potvrdilo, že nie je všetko zlato čo sa blyští. ()