30 minut nebo méně

• Česko Do třiceti minut (více)

Nick (Jesse Eisenberg) rozváží pizzu na malém městě a žije si obyčejným životem až do chvíle, kdy se stane součástí velkých plánů dvou rádoby geniálních zločinců (Danny McBride a Nick Swardson). Tahle nevyzpytatelná dvojice Nicka unese a nutí ho vyloupit banku. Pro samotného Nicka je to nemožný úkol, proto se spojí se svým bývalým nejlepším kamarádem Chetem (Aziz Ansari). V neúprosném souboji s časem se oba musí utkat s policií, nájemnými vrahy, plamenomety i vzájemnými neuspořádanými vztahy. (oficiální text distributora)

Omnibus

Klasický případ pro střihače: zkrátit o zbytečnou a nudnou vatu, čili na 30 minut nebo méně :-) a byla by to špica krátkometrážní komedie. Ale je fakt, že některé scény byly dost vymazlené, například odstrašující ukázka detonace medvídka s hláškou "Měl jsem ho rád ! ... a tebe kurva neznám ..." Prostě film, ze kterého si pár scén budu pamatovat i po letech, si ode mě těch 60% zaslouží ()

MonaSax

Docela jsem se i chvilkami bavila, nic víc jsem nečekala. Oblíbený herci, tak nějak klasický námět, něco se stane chudému dobrákovi a není to pěkné. Taky hodně dlouho spím jako Dwayne, protože mám spousty velkých snů. Více takových povedených komedií jako byl Zombieland by neuškodilo. Snaž se Rubene Rybniku. ()

LexBarker

Naprosto bezproblémová komedie s výborným magorem D.McBridem v roli neschopného syna bývalého vojáka,který si jednoho dne usmyslí,že se drsného otce jednou provždy zbaví.Ale protože je víceméně zbabělec,tak vymyslí plán,jak to provést tak,aby byl z obliga.Jenže jak je známo,nic nejde podle plánu a co se může podělat,to se i podělá... ()

m.a.t.o.

Áno, je to blbosť, ale nepopieram, že som sa bavil. Námet je na tento typ komédie vcelku originálny a aj samotný dej ponúka niekoľko zaujímavých momentov, (ne)očakávaných zvratov a gagov. Herci sa typovo veľmi dobre hodili do svojích úloh (Danny McBride rulezz) a aj tie úchylnosti sa celkom dali zniesť. Zábavná jednohubka. 55 % ()

neoBlast

30 minut a méně rozhodně není našlapaným nářezem jakým byl Zombieland a stále je Fleischerův celovečerák spíše druhou třídou v komediální kategorii. Záleží asi na tom, jak moc máte rádi zde přítomné herce, protože celá ústřední čtveřice hraje přesně to co od nich očekáváte (zvlášť Danny McBride se s přibývajícími rolemi nebezpečně blíží parodii sama sebe). Vzhledem k 83 minutám svěží, nic složitého neřešící jízda. 70 % ()

• Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna scéna. (Zix.)
  • Natáčení probíhalo v americkém státě Michigan. (Terva)
  • Slovo "fuck" ve filmu zazní 218krát, což je 2,17krát za 1 minutu. (Dixxx)

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

01.05.2012

Ačkoli se nás v Twilight sáze ze všech sil snaží přesvědčit o opaku, pořád věříme, že je talentovaná a umí hrát. Sněhurka a lovec patří k nejočekávanějším filmům tohoto léta. A pak nám Kristen dokáže… (více)